Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Nezávazné tlacháníRodáci, hlaste se

Spravuje:

Devínsky

Reklama


Zasláno do klubu

NAT98


Richard22 xxx 
3Re: Počala z Ducha svatého?
3Re: Počala z Ducha svatého?

Ještě pro pana Slobodu: Předpokládám že pár vzorečků pro základní fyzikální veličiny, jako je výpočet tíhového přetížení při rovnoměrně zrychleném pohybu, jakož i odhady velikosti našeho hmotného vesmíru pro Vás snad nebudou tak velkým problémem. Eventuálně Vám pan Kopernický svými astronomickými znalostmi s těmi výpočty jistě velmi rád vypomůže!

Už jistě začínáte chápat gigantické astronomické rozměry našeho hmotného vesmíru a nesmyslnost úvah o nějakém hypotetickém cestování s hmotným tělem dokonce i za hranice tohoto vesmíru. Doba potřená pro překonání takových nesmírných vzdáleností se vymyká možnostem živých hmotných tvorů a jakkoli dosažitelných nadsvětelných rychlostí.

Věří-li však někdo na to, že i Ježíš byl počat z Ducha svatého vstoupil na nebesa s hmotným tělem , nelze mu v tom v žádném případě bránit. Stejně tak zcestné jsou Ufologické teorie o dematerializaci celých vesmírných mimozemských korábů včetně živé osádky. Obávám se, že po rozkladu na pračástice tj. na čistou energii je již zpětný proces materializace hmoty jen pouhou utopistickou románovou sci-fi hypotézou!

,,Blahoslavení, ktorí nevideli a predsa uverili."