Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Nezávazné tlacháníRodáci, hlaste se

Spravuje:

Devínsky

Reklama


Zasláno do klubu

NAT98


Poselství jsem dostal do rukou před asi 15 lety, přečetl jsem jej nesčíslněkrát, přesto nevím o nějaké zmínce o druhém příchodu Imanuele. Možná jsem něco přehlédl...
Asi to ale bude tím, že Poselství (původní) bylo napsáno v roce 1932, tedy v době, kdy byla ještě naděje (malá ale přece jenom) na splnění ze strany lidí. O pět let později, kdy nebylo už ani to, na poslední veřejné Slavnosti Pán řekl v modlitbě k Otci toto:
"... Proto ve své Moudrosti chceš nyní vytvořit, před počátkem nové doby, nejprve takovou půdu, jaká je vhodná a patří ke Tvému království, na jaké Tvému Slovu vzejde přebohaté ovoce a jaká musí přinést svatý mír. Tobě budiž dík, ó Otče, nyní a provždy, po všechny věky, za tuto velikou pomoc! TY SÁM VYBUDUJEŠ NA ZEMI DÍLO, KVŮLI NĚMUŽ JSI MĚ SESLAL, jak bylo zaslíbeno!"
Z toho mně plyne, že se Syn Člověka, Imanuel, nevrátí, neb svůj úkol, který nemohl (z viny lidí) splnit, předal Otci, aby jej převzal a naplnil. Pokud se tedy někdo má tady, na zemi, objevit, musí to být sám Otec, resp. Jeho část, tedy nový, v pořadí třetí (a poslední) Syn.
Pokud tomu rozumíte jinak, budu rád, když napíšete svůj názor.