Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Nezávazné tlacháníRodáci, hlaste se

Spravuje:

Devínsky

Reklama


Zasláno do klubu

NAT98


V Británii viděli UFO velké téměř 2 kilomet
Kopie oficiální zprávy nahlášené kapitánem letu se nedávno objevila v britském magazínu Pilot.
V něm je také dokumentující fotografie, na níž se v atmosféře vznáší asi míli dlouhý elipsovitý předmět jasné záře.

UFO viděla posádka a cestující Aurigny Airlines nad ostrovy v kanálu La Manche. Objektu si všiml nejdříve kapitán letu Ray Bowyer, který poblíž Alderney uviděl světlo cigaretového tvaru jasně křišťálové barvy.

"Byl to velmi ostrý, tenký, žlutý objekt se zelenou oblastí. Bylo to asi dva tisíce stop nad zemí a nepohybovalo se to. Myslel jsem, že je to tak deset mil vzdáleno, ačkoli později jsem zjistil, že to bylo od nás tak čtyřicet mil. Nejprve jsem myslel, že to má velikost boeingu 737. Ale muselo to být mnohem větší, protože to bylo mnohem dál. Mohlo by to být tak míli široké," uvedl ve svém svědectví padesátiletý pilot dopravních letounů.

Na cestě do Guernsey viděl Bowyer další objekt stejného tvaru a vzezření. "Bylo to bezpochyby to samé, ale vypadalo to menší, protože to bylo mnohem dál. To bylo poblíž Guernsey. Nedokážu to vysvětlit. Viditelné to bylo po dobu asi devíti minut. Neříkám určitě, že to bylo něco z jiného světa. Vše, co říkám, je, že jsem nic podobného nikdy neviděl za celou dobu, co létám," dodal ostřílený kapitán.

Objekt ve stejnou chvíli údajně viděl také pilot společnosti Blue Islands.

Autor: Famous (24. 6. 2007)