Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Nezávazné tlacháníRodáci, hlaste se

Spravuje:

Devínsky

Reklama


Zasláno do klubu

NAT98


Aj spevom a hlasom sa dá prebúdzať...

Pred ctyrmi týdny poprvé zazpíval neznámý prodejce mobilu Paul Potts televizní soutezi Britain?s Gots Talent (neco jako Británie hledá talenty).
>
> Sedmnáctého cervna v soutezi zvítezil, kdyz mu svuj hlas poslalo pres dva milióny televizních diváku. Video se záznamem jeho prvního vystoupení si následne na serveru YouTube prohlédlo pres deset miliónu lidí z celého sveta a klip se tak zaradil mezi nejsledovanejsí videa v historii webu.
>
> Paul se stal doslova miláckem Británie a tezko byste hledali anglofonní videoblog, kde by chybel odkaz na jeho vystoupení. A co ze tak zázracného udelal?
> Predstavte si ctyricátníka s krivými zuby, vizází svobodného mládence z hodne zapadlého venkova a sebevedomím zakriknutého dítete.
> Tenhle chlapík nakrácel pred dvoutisícové publikum, tríclennou porotu v cele s obávaným Simonem Cowellem(séf nahrávací spolecnosti Sony BMG pro Velkou Británii, clen poroty # American Idol apod.) a vsem sdelil, ze bude zpívat operu.

> Na to, jak slavnou árii: Nessun dorma z Pucciniho opery "Turandot" zvládl, se podívejte sami. Mozná vám poklesne celist stejne jako Simonovi a vytrysknou slzy jako Amande...

http://www.youtube.com/watch?v=1k08yxu57NA&mode=related&search=

http://www.youtube.com/watch?v=QWNoiVrJDsE&mode=related&search=
- Skryť citovaný text -