Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Nezávazné tlacháníRodáci, hlaste se

Spravuje:

Devínsky

Reklama


Zasláno do klubu

NAT98


Manželský trojúhelník v Hradu Grálu?
Pane Devínsky díky! Můj příspěvek s názvem „Pane Slobodo vy jste kádrovák?“ již zcela určitě posloužil svému účelu. Pan Sloboda si jej zkopíroval a nyní horečně provádí jeho analýzu a připravuje protiútok. Není v něm ale ani jediné slovo nepravdivé. Proto také musel být smazán!

Přesto od jisté doby u pana Slobody pozoruji určitý posun a jisté pozitivní zjemnění výrazových prostředků v diskusních projevech. Snad to způsobilo, když pochopil, že já neusiluji o zakázání knihy VZ-1,2,3, ale naopak o její zaslání každému, kdo projeví vážný zájem, aby si ji mohl přečíst a utvořit si svůj vlastní názor. Ta kniha nemůže nikomu ublížit a jak vy sami tvrdíte přivedla již tisíce lidí k Poselství Grálu.

Ústavní právo SR vám dává nejen svobodu slova ale i projevu náboženského cítění, tedy i právo uctívat paní Makedonovou jako Bohyni, která se v Hradu Grálu postaví po bok Krále všech světů a nad celým stvořením a stane se manželkou Imanuele-Parsivala - Syna Člověka, jak sama ve své knize prohlašuje. Jen nevím jak se k tomu postaví někdejší Abdrushinova pozemská maželka - duše paní Marie. Nevznikne zde nějaký problém? Něco jako pozemská žárlivost?

Zkuste tedy s panem Slobodou společnými silami analýzovat tuto prekérní situaci!