Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Koníčky a zálibyKvětiny, rostliny a bylinky

Spravuje:

Arevin

Reklama


Zasláno do klubu

Masožravky


Obey Do it later 
trochu míň vztahovačnosti, prosím. Moje reakce se týkala sporné informace o rychlosti pastí. Prostě jsem se chtěl dozvědět, jestli je informace v knize "šotek" a nebo ne. Nic víc, nic míň. Rozhodně jsem nepsal nic o tom, že čtenář (či autor) té knihy je blbec. To si vyprošuji.
Psát o prospěšností této knihy snad nemusím, to je mimo diskuzi. Koneckonců, hezky to přede mnou napsal gorila. Takže už jen pár komentářů:
1) zda je informace o rychlosti pastí pro amatéra nepodstatná, neumím posoudit. Nevím, co je pro kterého amatéra podstatné/nepodstatné. Pro mě osobně (jako pro amatéra) je rychlost pastí, způsob trávení kořisti či taxonomické rozdíly docela zajímavé a podstatné téma. Rád se dozvím cokoli, co souvisí s předmětem mého zájmu.
2) a ještě k té otázce, kdo je p. Zoun. Českých masožravkářů není zas tolik a jména těch, kteří mají znalosti/zkušenosti/apod. na to, aby mohli psát knihy, jsou tak nějak obecně známy. Já bohužel jméno p. Zouna slyším poprvé. Vzhledem k tomu, že je to člověk, který dokázal napsat (a protlačit do tisku:) knihu o MR, a tudíž patří do výše zmíněného okruhu lidí, tak se za to stydím. A protože jsem svou neznalost chtěl rychle napravit, zeptal jsem se, kdo je p. Zoun. Tvá odpověď mi to ale moc neujasnila;-)