Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Koníčky a zálibyNové

Spravují:

Misa, Claricia

Reklama


Zasláno do klubu

Rodokmeny, genealogie


Trofozoit E agora? Enterram-se os mortos   e cuidam-se os vivos
Nemusí to tak být, záleží na okolnostech. Něco jsou biochemické procesy, ale ty jsou spíš v řádu hodin, ty rozkladné nastupují asi tak po dni, a jsou tam nějaké časové rozmezí, které asi odhadnutelné jsou. Různé na začátku, různé později. Taky záleží v jaké byl teplotě, jestli byl ve vodě, nebo přírodě atd. v tom pokaždé
Nicméně v tomto případě myslím, že je to spíš věc formality, protože po třech dnech se třeba nedá určit úmrtí s přesností na konkrétní datum, a protože jde blbě napsat do matriky úmrtí 11.-12. tak se snaží zjistit, jestli třeba nějaký den se jim ještě neozval nebo tak, aby to nemuseli odhadovat a pak s tím nebylo formální mrzení.

Si vybavuju, jak se mě jednou kamarád soudní patolog ptal, jestli se nevyznám v broucích, že oni když někdy mají takovou v přírodě hodně prolezlou mrtvolu, třeba několik týdnů, tak že by podle stádií larev nebo obecně znalosti hmyzu se dalo líp odhadnout stáří. Oni ví, že je to několik týdnů, ale i tak by chtěli přesné datum ideálně, protože pak se líp hledá pachatel/příčina. U úmrtí kde se cizí zavinění nepředpokládá, to asi bude jen otázkou těch formalit, IMHO, takže to klidně můžou vydat jako veřejnou informaci, protože nepočítají že by tam byl pachatel, jinak by to nemohli udělat.