Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Hry počítačové i jiné

Spravuje:

BALCARENKO

Reklama


Zasláno do klubu

World of Tanks


flames osran osraty hovnak otrocky 
Jak bych to jednoduše a krátce... mise na 279 jsou lehce specifické tím, že mají určitá ´časová´ omezení, např. musíš udělat 20 asist-killů v deseti hrách, tedy průměr 2 na hru. Nebo nadingat 30k, za deset her. Udělat v dvanácti hrách 2x Hlídku, atd., atd. Zatímco první kampaň (55A,260), ale i Excalibura a Chiméru děláš v podstatě bez tohoto omezení, pouze s omezením by default kampaní (první kampaň technika, druhá národy), tak na 279 potřebuješ hrát techniku, se kterou máš nějak šanci se do těchto omezení vlézt.

Tj., například potřeboval za Koalici udělat 2x Hlídku v dvanácti hrách (to dělal předevčírem). Kdyby ta mise byla třeba na LT misích na 260, tak prostě hraješ random nějakého lighta a časem ty dvě hlídky dáš. Tady na to ale máš 12 her, jinak reset a jedeš nanovo (reálně se to dělá tak, že hraješ a resetuješ misi dokud neuděláš hlídku a pak ji musíš dát za jedenáct her, na ten reset je naštěstí mód už, tak to nemusíš ručně dělat). Takže potřebuje efektivní stroj na tuto misi. Koalice, takže Fr lighty, koupil EBRa (ačkoliv ho jinak nehraje).

Já mu obnovoval s tou šestkou použitý rozkaz z Chiméry Unie-15 (guys, btw., jestli děláte mise a plánujete 279, tak chraň vás pán Bůh používat rozkazy na nějaké mise na Excaliburovi a Chiméře, kristus vás před tímto varuje a za každý použitý rozkaz topí koťata!!!), protože proč? Protože mu chyběla (teď už aktuálně nechybí, zamázl ji právě tímhle rozkazem) poslední mise před patnáctkou - se stroji Koalice (Swe, CZ, FR, Ita) během deseti her dát 30 kritických zásahů - interní moduly / posádka.

Tahle mise zní naprosto easy, až na to že easy není, tak si ji sami na sucho vyzkoušejte. Zjistíte, že frantícká arty nedává moduly a pokud nemáte Focha 155, tak v té linii není nic, s čím by se to nějak dalo udělat. Teda, ono je - dá se to tam naprosto easy udělat s jedním konkrétním tankem - Standard B. Italové mají 105mm pene na HE. Má to i Progetto 65, ale v desítkách je to trochu opruz dělat (sick mm, hodně tvrdých strojů). Dá se to s EBRem, ale to musíte být opravdu hodně konzistentní (zkoušel jsem dva dny, max jsem udělal 22).

No a takhle specifických misí je tam jednoduše docela hodně. Už jen např. ty závěrečné mise (15) jsou o tom, že musíte dát za 15 her třikrát první třídu. Jako, řekne se, první třída. Jo, ale 3x za patnáct her. Pro superfialku no problemo, pro běžného hráče to překvapivě tak ez zase není. Já na to specificky kupoval Obj416, německou jsem dělal se Skorpem (tehdy mi to s ním relativně lepilo) a na Koalici jsem kupoval Panteru.

Proto prodával tanky, v garáži mu moc nezbylo, on není zrovna p2w hráč, jako platí pú, ale jinak relativně low budget účet. Tohle je prostě zrada 279 misí. Ony nejsou převapivě vůběc těžké (až na pár trochu náročnějších kousků), je to prostě o tom, jestli má člověk v garáži na to ten správný tank, klidně bych řekl, že když máte tanky, tak 260 je v totálu těžší udělat.