Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

KulturaLiteratura

Spravuje:

MaLer

Reklama


Zasláno do klubu

Kulhánek je bůh!


Nechci psát ten obvious dotaz, nicméně před chvíli jsem si četl jenom tak pro zlepšení nálady kus Dobráka a říkal jsem si, jestli JK ještě vůbec žije. A zda je spokojený a co vůbec dělá, když nepíše.

Neptám se na to, jestli ještě něco napíše. V tom mi přijde, že už dal světu dost a ty knihy skončily přesně tam, kde měly, nicméně nevíte někdo něco o něm samotném?

Čas od času koukám na aukra, můj antik a podobně a říkám si, kdo ty knížky vlastně vykupuje. Za tyhle ceny. Přijde mi, a to mě možná místní antikváři opraví a nafackují mi, že bez budování značky už je to jenom záležitost pár vyvolených, kterým bude většinou hodně přes třicet. A tipl bych, že spousta lidí to kupuje z nostalgie a spousta jako nějakou investici. Moc nevěřím tomu, že by ty knihy dál žily, protože jsou jednak nedostupné a jednak se ten autor neadaptoval na současný svět. Což uznávám zní asi hrozně, ale ten trh nějak funguje a kdo na socialu a v mediální komunikaci chvíli stál, už asi stojí věčně opodál (pokud teda nedostane literu nebo tak).