Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

(Anti)funclubyInternisté

Spravují:

Dort, Jhershaw, Galaxian

Reklama


Zasláno do klubu

Loser Okouna


dr.zloduch  
MEZINÁRODNÍ MĚNOVÝ FOND (I.M.F)
LONDÝNSKÝ FINANČNÍ ODDĚLENÍ
ODDĚLENÍ O INVESTIGACI FONDŮ
NE. 774 BIRMINGHAM ROAD B435 LONDÝN SPOJENÉ KRÁLOVSTVÍ

Attn: Příjemce fondu,

Byli jsme oprávněni Světovou bankou a Federálním úřadem pro vyšetřování (FBI), abychom vyšetřili důvod zbytečného odkladu platby vašeho dědického fondu, který vám byl schválen zákonem. V průběhu našeho vyšetřování jsme zjistili, že vaši platbu zbytečně zpozdili zkorumpovaní úředníci některých bank, kteří se snaží převést váš dědický fond na jejich osobní účty.

Abychom zastavili pochybný akt, dohodli jsme se se Světovou bankou a Federálním úřadem pro vyšetřování (FBI), že my, mezinárodní měnový fond (MMF), budeme tuto platbu zpracovávat a sledovat sami, abychom se vyhnuli beznadějné situaci vytvořené těmito zkorumpovanými úředníky banky a další zaměstnanci donucovacích orgánů.

Získali jsme neodvolatelnou záruku platby za vaši platbu od Světové banky. S potěšením vám oznamujeme, že se World Bankhave rozhodla odškodnit vás částkou 3,5 milionu USD a převede se na vás prostřednictvím mezinárodní ATM VISA CARD a pošle na vaši domovskou adresu prostřednictvím společnosti DHL Delivery Company. Vydáme ATM VISA CARD na vaše jméno prostřednictvím naší přidružené platební banky v Lome Togo, proto vám doporučujeme kontaktovat MR. FONKWA ERMONDI z UBA BANK Lome Togo tak, že vydá mezinárodní ATM VISA CARD ve vašem jménu a pošle jej na vaši domovskou adresu prostřednictvím DHL Delivery Company. Níže uvedená kontaktní adresa jsou kontaktní informace styčné kanceláře platební banky MMF v Lome Togo. Naléhavě kontaktujte UBA BANK, aby vydali ATM VISA CARD ve vašem jménu a bez dalšího odkladu ji odeslali na vaši domovskou adresu. Jste povinni kontaktovat banku UBA s e-mailovou adresou uvedenou níže.

Platební banka: UBA BANK PLC
E-mailová adresa: ubabankplc229@gmail.com Kontaktní osoba: MR. FONKWA ERMOND

Ujistěte se, že budete kontaktovat výše uvedenou banku pro konečné uvolnění a převod vašeho fondu bez dalšího prodlení. UBA BANKA MUSÍ bezpodmínečně vydat mezinárodní ATM VISA CARD ve vašem jménu, jakmile od vás obdrží zprávu.

Očekáváme vaši naléhavou spolupráci.

S pozdravem
Paní Jane Scottová
Kancelář MMF Londýn Velká Británie