Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

SpolečnostKřížkové vyšívání

Spravují:

Angela, Codik

ReklamaMiroslava jen si tak vyšívat  vyšívané obrazy
Tak jsem tu zas
Dobrý den všem. Máme tu nový rok 2020. Na dlouho jsem zmizela ze scény, s vyšíváním švihla do kouta a tři roky na něj nesáhla. Smazala jsem i svůj web, aby mi nepřipomínal, co všechno jsem nedokázala (jako prodejní zcela selhal). Bylo to po velké životní změně (rozchod, stěhování a tak).
Před Silvestrem mě jedna dobrá duše oslovila, že hledá můj web, hledá moje víšivyk i předlohy. A že je škoda, že jsem přestala a kdesi cosi. Pochopila jsem, že možná přeci jen to moje počínání mělo nějaký smysl a začala přemýšlet o tom, jestli přeci jen se nemám k vyšívání vrátit. A tak jsem sáhla do kasičky, založila web znovu (krizkove-umeni.cz - i když už nikdy nebude takový, jaký byl - budu hledět dopředu a ne se zabývat minulostí) a začínám vlastně od nuly, bude se vyvíjet každý den. Nahlédla jsem sem a čtu tady staré věrné niky. Jste tady celou tu dobu, moji milí... vrátila jsem domů. Snad mě nevyženete.
Pochopila jsem jednu věc - vyšívání vždycky bylo mým koníčkem a je mou povinností předat světu to, co vím, co jsem se naučila. V okamžiku, kdy jsem se snažila je zpeněžit, přestalo mě bavit. Už to nebyl koníček, ale byla to práce. A já se chci tímto koníčkem zase těšit, vyšívat proto, že mě to baví a fascinuje. Neznám lepší způsob odpočinku.
Přeji vám všem krásný nový rok a spoustu nádherných výšivek.