Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Hry počítačové i jinéRPG a Dungeony

Spravuje:

Šnek

Reklama


Zasláno do klubu

Prahy


Rozličné novinky
V Prazích jsme provedli velkou aktualizaci, po níž například bude možno, aby se vzhled krajin proměňoval podle ročních období. Tyhle proměny ovšem nepřijdou hned a samy od sebe, nýbrž budou záviset na tom, jak pilně je do oblastí své odpovědnosti budou zabudovávat různí andělé (zatím je můžete vidět jen na zahradě Lycea).

Nicméně, proč to sem hlavně píšu: Několik desítek docela zásadních programových modulů se nyní rozběhlo v nové verzi, kterou jsme sice před spuštěním testovali, ale která přesto může někde mít nějaké netušené vedlejší efekty. Proto prosím, kdykoli narazíte na nějakou podivnost v popisu místností a předmětů, tedy že třeba bude někde pod širým nebem chybět popis počasí, nebo bude v popisu napsáno dvakrát, jaká je denní doba, apod., tak to hned hlaste. Mohou to být také lokální chyby, napáchané jednotlivými anděly, ale mohou to být také chyby vzniklé touhle velkou aktualizací.

PS.: Ona již před delší dobou hlášená chyba, že při halucinacích po požití mandragory se nesprávně zobrazují sněhové popisy (vyskytovalo se to hlavně na anórienských pláních), by naopak nyní měla být opravena.