Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Hry počítačové i jiné

Spravují:

ChewieDC, Jaxx

Reklama


Zasláno do klubu

The Walking Dead Adventure


Pan_Obi Live like a windrammer  as you fuck!
Season 2 finale (SPOILERS, DUUUUUH!)
Pro ty, kteří chtějí vidět všech 5 potenciálních konců - https://www.youtube.com/watch?v=4vgvFILmhMU

Já osobně jsem se držel Kennyho, protože jsem věřil tomu, že kvůli tomu, co se stalo s Kaatjou a Duckem se o dítě postará a obětuje pro něj všechno. Nezastřelil jsem ho, když držel Jane nůž "u krku". Když jsme došli do Wellingtonu a řekli nám, že mohou zůstat jen děti, po dlouhém zvažování jsem souhlasil. Kvůli AJovi, kvůli Kennymu. Ať už se s ním pak stalo cokoliv, věděl, že právě zachránil život nejen Clem, ale i malému Alvinovi. To bylo všechno, o co mu po smrti jeho rodiny a potom i Sarity šlo. A musím říct, že mi to přijde jako zdaleka nejpoetičtější konec. Jsem rád, že jsem se tak rozhodl hned napoprvé.

P.S.: Sralo mě, jak se všichni v jednom kuse do Kennyho navážejí. Jasně, byl dost nabroušený na Arva, ale kdo by v jeho situaci nebyl?

P.P.S.: Jak to u vás dopadlo s Lukem? Já se ho snažil krýt, ale Bonnie ho nakonec šla zachránit a utopili se oba. V jiných verzích jsem viděl, že Bonnie se nakonec přidala k Mikeovi a Arvovi. V mé verzi, když se Clementine probrala po té ráně z pušky, jsem měl zato, že Kenny Arva s Mikem zabil - nebylo to potvrzeno, ale přišlo mi to tak nějak "ložené". Ale v té druhé verzi s Bonnie jsem to pochopil tak, že je nechali odejít pěšky...