Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Věda a technika, mládežiPro lingvisty

Spravuje:

gorthaur

Reklama


Zasláno do klubu

Synopse pro kočku


ještě ze stejného zdroje
BITEVNÍ LOĎ
USA 2012
Přístupný od 12 let.
Pozor, pozor! Mimořádné hlášení! U Havaje přistáli mimozemšťané! Vinou intergalaktického nedorozumění je musejí američtí mariňáci řezet (sic) hlava nehlava. Bitva o Zemi začne na vodě. V první linii čelí nebezpečí sympatický Hopper (Taylor Kitsch) se sličnou a prostořekou dělostřelkyní Raikesovou (debut zpěvačky Rihanny). Přestřelka do posledního náboje!
Režie: Peter Berg
Dále hrají: Liam Neeson (Schindlerův seznam), Brooklyn Deckerová (Ošklivka Betty) aj.

SHERLOCK HOLMES: HRA STÍNŮ
USA 2011
Přístupný, titulky.
Génius zločinu profesor Moriarty chystá plán, který má změnit dějiny. Pochopitelně k horšímu. Smrtí rakouského korunního prince zlověstná záhada pro nejslavnějšího detektiva, doktora Watsona a kartářku Sim jen začíná. Zažijete mnohá nebezpečenství, naštěstí Sherlock je kabňák (sic)!

SŇEHURKA (sic) A LOVEC
USA 2012
Přístupný, mluveno česky. Bylo jednou jedno království. Vládla v něm krásná, leč stárnoucí královna - macecha. Když v zrcadle zjistila, že už není nejkrásnější ona, ale její vyvdaná dcera Sňehurka (sic), rozhodla se ji zabít. Dál to znáte - chaloupka s trpaslíky, otrávené jablko, statečný princ… Tak na tenhle příběh zapomeňte. Připravte se na temnou akční fantasy podívanou, kde princezna v brnění vyráží, podporována sedmi drsnými pidimuži , hájit svá práva s mečem v ruce.