Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Hudba a písničky

Spravuje:

ŠnekReklamaUmíval jsem stovky trampských, či obecněji táborákových písniček, ale mnohé z nich se mi už nepoužíváním z hlavy vykouřily, a když se podle těch zbytků snažím něco dogůglit, buď nenalézám nic, nebo nalézám verze, v nichž zrovna chybí sloka, která mne tak dojímala...

Slýchal jsem stovky jiných písní, které jsem nikdy neuměl, a v paměti mi zůstalo jen pár slov, nebo dokonce jen rámcová nálada či útržek melodie. Na nějaké gůglení to vůbec nestačí.

Další písničky si třeba dodnes pamatuji celé, ale rád bych zjistil, kde se vlastně vzaly, ovšem Gůgl je nezná (nebo to zapírá).

O dalších písničkách bych si případně rád pokecal, poslechl si od ostatních, co o nich vědí, co se jim s nimi kdy přihodilo, atd.

Pro potřeby všech, kdo mají stejné problémy jako já, je tu tento klub.

vysmatej_kuauik  
Znám, ale není to ono.
Já jsem tu melodii zkoušel i broukat těm Soundhoudům (trám tatá ty ta ta tá, trám tatá ty ta ta tá, tu tu ty ty trum trum trum, tu tu ty ty trum trum trum!), ale nechyt jsem se.
A to jsem to nedávno slyšel někde rádiu, tu originální jakoby trochu dixieland verzi.
arnost Snad zas nechci tak  moks
vysmatej_kuauik  
Taková parodická verze Carmen, zpíval ji nejspíš Jiří Grossman - vystupuje tam Don Čmozé… taková jakoby komentovaná verze opery.
Je to převzaté - slyšel jsem to i v nějaké zahraniční verzi. Bude to tak ze sedumdesátek… nezná to někdo?