Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Lehké metafyzičnoNové

Spravuje:

St.MartinReklama
Jan.S.Harold Тебе надо читать Гегеля. 
Nikdo to netvrdí.
Ona se k tomu UGLE zase tak moc nepostavila čelem. Spíš byla velice opatrná. V dnešní nenormální době je vůbec problém definovat muže. Někteří šílenci dokonce tvrdí že nejsou pouze 2 pohlaví ale že existuje minimálně 71 pohlaví. Tak co je to tedy muž ?
Jan.S.Harold Тебе надо читать Гегеля. 
Je to pro SZ relativně nové téma. Docela zajímavě se k tomu nedávno postavila UGLE:

https://info.dingir.cz/2018/08/svobodni-zednari-nove-k-otazce-transgenderu/
Já bych zase tak moc nepodcenoval. Některé věci se ještě před pár lety zdály absurdní. To si někdo z EUbolševiků vzpomene že lóže jsou genderově a rasově nevyvážené a bude po ptákách. A budete se bát i shýbnout.
hermetik Ora et labora  Jako doma
Podle této logiky by Lóže byla povinna přijmout i profánní osobu, která prohlásí, že se cítí býti zednářem...
Genderová identita ve svobodném zednářství
Zajímalo by mě jak je to s genderovou identitou ve SZ. Pokud jde o osobní vnímání jedince, pokud jde o jeho či její gender, který nemusí odpovídat pohlaví, jež mu nebo jí bylo určeno při narození, a dále osobní vnímání vlastního těla (které může na základě svobodné volby zahrnovat i změnu tělesného vzhledu či funkce pomocí lékařského nebo chirurgického zákroku nebo jiných prostředků) a další vyjádření genderové identity, například v rámci oblékání, řeči a charakteristických způsobů chování. Protože, pokud je to tak, tak i zednářská lóže by musela přijmout ženu, která se ale cítí jako muž nebo se tak obléká. To by potom lóže u přijímacího pohovoru musela i kontrolovat jestli mát ten dotyčný adept s prominutím i pindíka. Aby potom jednou nezjistili že mají v lóži babochlapa a lesbu s vagínou. To ani nemluvím o tom že by zednáře potom to stvoření mohlo žalovat kvúli diskriminaci s tím že sice má ženské pohlavní orgány ale cítí se jako muž a tudíž si nárokuje přijetí do čistě mužské obedience jako VLČR, NVLČ nebo VLZČ.