Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Lehké metafyzičnoNové

Spravuje:

St.MartinReklama
stromovous všichni jsou červi, jen já jsem beruška 
Jednoduše mají nereálné představy o komerčním potenciálu svého díla. Pokud chtějí vydat své dílo u komerčního nakladatelství, mají zcela společný zájem.
St.Martin Co jsem spočinul v Nic, nic mi nechybí 
Mám pocit, jakoby autoři byli pro nakladatele obtížný hmyz. Ale pokud by Vám, tedy nakladatelstvím nic nedávali, padli byste. Autoři uměli vydávat i sami. Říkalo se tomu samizdat. Naučili bychom to mladší, kteří to už nezažili.
St.Martin Co jsem spočinul v Nic, nic mi nechybí 
Hurá do samizdatů! S tím mám bohaté zkušenosti. :-)
stromovous deine polnische Kameradin 
(Posledně mě pobavil autor, který po zaslání svého rukopisu se zcela okrajovým nízkonákladovým tématem napsal "pod sto tisíc nejdu". Nakonec je rád za 9 procent a ještě sehnal inzerci.)
stromovous deine polnische Kameradin 
Nevím, jak jinde, ale u nás jsou honoráře vždy v maximální míře, aby to rozpočet knihy unesl (a přesto samozřejmě velmi nízké). Obávám se, že je u nás trh natolik malý, že na žádné zvýšení není prostor a bude to navíc čím dál horší. Žádná stávka nepomůže, není to prostě matematicky možné. Buď se najde někdo jiný, kdo to bude ochoten napsat, nebo zkrátka nevyjde nic (nebo jen to, co bude někdo sponzorovat).
St.Martin Co jsem spočinul v Nic, nic mi nechybí 
No myslím, že autoři budou oceněni přiměřeně jejich rozhodujícímu podílu na vzniku knihy, až se pustí do svého druhu stávky. Autoři o nic nepřijdou, protože až na asi dvě výjimky u nás v Česku, se psaním knih neživí. Honoráře jsou pro ně jen milým obohacením rozpočtu. Za normnální honorář si mohou dopřát jet na dovolenou na Jadran a ne k Mácháči. To mohou oželet. Ale aý nebudou mít vydavatelé co vydávat a knihkupci co nového prodávat, třeba se uskromní. Jen to chce, aby autoři nenechali se sebou jednat jako s onucí a aby si uvědomili svou důstojnost.
stromovous psychopatický židozednářský  bisexuální kvazibuzerant
Ano, ty subjekty to uveřejňují poté, co si je na tuto činnost najme nakladatel. Ani my prodávat elektronické knihy neumíme a také si na to najímáme několik "knihkupců", kteří sami dodají potřebný virtuální prostor, software a digitální ochranu.
St.Martin Co jsem spočinul v Nic, nic mi nechybí 
Obvykle to uveřejňují subjelkty, které nemají se mnou jako držitelem autorských práv ani s nakladatelem nic společného.
stromovous psychopatický židozednářský  bisexuální kvazibuzerant
Jako autor poskytuješ licenci na množení svého díla vydavatelem, tudíž žádné svolení k publikaci formou elektronické knihy není zpravidla třeba, pokud v původní smlouvě nechceš tuto variantu výslovně zakázat. 10 % by mělo platit stále. Není to však moc výhodné, naopak je to kontraproduktivní, protože se kniha začne šířit nelegálně a bude na tom bit tvůj vydavatel i ty.
Koloťuk je z googlu, Hermetik ho namontoval do Crowleyho VII. Watanské písmo má stejné hlásky jako hebrejské a použil ho Saint-Yves D´Alveydre na archeometru:

St.Martin Co jsem spočinul v Nic, nic mi nechybí 
Tady bohužel každý píše pod pseudonymem a nelíbí se mi to. Vše, co jinak píšu, píšu samozřejmě pod svým plným jménem. Sytaděl bych se, kdybych nemohl plně stát za tím, co napíšu. Ti, kdo mě chtějí číst, mají mé knihy k dispozici v knihkupectvích a knihovnách. ?ožná by nebylo špatné si uvědomit, že když je píšu, tak přitom jím, bydlím, topím, svítím a nic z toho nepadá ne mne s nebe. Takže bych byl rád, aby lidé mou práci kompenzovali a knihu si koupili. Beztak jako autor z ní mám kolem 10% za kterozu se prodává. O e-knihách nevím. Nikdo mne o souhlas se zveřejněním celých knih na internetu ani nepožádal. A ani nevím, kdo to organizuje a jak taková dohoda o elektronickém zveřejnění vypadá, resp. za jakých podmínek se to děje.
Moc toho o elektronicky vydaných knihách nevím,ale nedá se něco od Tebe dohledat na e-knihy ? Asi by nás bylo víc co bychom rádi něco z Tvé tvorby četli. Osobně by mne velice zajímala současnost a Tvůj pohled na ni v tématice,která je Ti blízká. Nebudeš psát něco třeba pod pseudonimem ? Kvůli zachování soukromí ?
Je to zajímavá úvaha,kladivo jako atribut toho,kdo pracuje s nebeským ohněm a dát do souvislosti se zednářskými mistry. To se mi opravdu líbí....
Guly,čím se liší watanské Jod od normálního ? Ten vozataj je foto Tvé nebo Hermetika ? :)
St.Martin Co jsem spočinul v Nic, nic mi nechybí 
Já mám ode všeho, co mi vyšlo, bohužel jen jeden exemplář. Pět autorských výtisků je pryč první den po vydání. Takže nemám co rozdávat. A pak netuším nic o Tobě. I kdybych měl volný exemplář, mnyslíš, že by Ti zásilka došla, kdybych napsal adresu "Machiavelli, Zeměkoule"?
coz mi pripomina, zes mi slibil, ze mi nejake ty texty posles...
No, to dává smyslu dosti.
hermetik Bratr bratru bratrem!   Udělej si sám....
Souhlas. Ode dneška je to Mašinfíra. Ryze to česká a původní tarotová karta!
hermetik Bratr bratru bratrem!   Udělej si sám....
Souvislost se zvukem je, myslím, v tom, že poklepáním na kolo či kámen se zjistí, zda je vnitřně pevný a vhodný k opracování či-li nic. Zvuk tedy vypovídá o vnitřní kvalitě substance, tedy o Síře. Síra a Zvuk souvisí. Poklepáním Kladivem, čili nárazem Světla se Síra projeví. V tom je smysl "oťuknout" či "proklepnout někoho".
Jestli je kladivo Božím Slovem, bude rezonovat s ostatními druhy slova a nutit je se projevit. Proto klepe Mistr při iniciaci kladivem (přes meč) na kosti (pevnou síru) zasvěcovaného, aby v něm Slovo probudil.
(A aby se mu rozsvítilo (Světlo)).
...ale spíš Mašinfíra