Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Lehké metafyzičnoNové

Spravuje:

St.MartinReklama
St.Martin Co jsem spočinul v Nic, nic mi nechybí 
Národní velká lóže česká existuje samostatně.
Národní Veliká Lóže Česká
Dobrý večer, Národní Veliká Lóže Česká existuje ještě nebo už se spojila s VLČR ?
 
Jan.S.Harold Тебе надо читать Гегеля. 
Těžko říct, co bývá na internetu častější...
Jak psáno je to diskuse veřejná, vedená pod pseudonymy a tudíž je těžko říci, zda je navštěvuje někdo, kdo byl se společenstvím v přímém kontakt nebo tu žvatlají lidé o něčem, o čem nic neví.
,,Naslouchal" jsem Vašim předchozím diskuzím a měl jsem dojem, že pár takových se tu najde. Nebo tu jen žvatlají lidé o něčem, o čem nic neví?
 
Jan.S.Harold Тебе надо читать Гегеля. 
Obě diskuse jsou ryze veřejné, těžko říci, zda je vůbec navštěvuje někdo, kdo by byl se společenstvím v přímém kontaktu...
Dobře, nadhodím téma. Zajímá mě, co Vás přimělo k rozhodnutí přidat se k Ř. . Díky W.
Naaajděteee nahé ženy ve vašem městě zde : til.pw/nahe
 
Jan.S.Harold Тебе надо читать Гегеля. 
Diskuse jest otevřena. Je-li téma, může být diskuse.
Vážení BB.·.
Zaujala mne diskuze o z. probíhající zde - https://www.okoun.cz/boards/svobodne_zednarstvi. Skončila snad už natrvalo? Nebyl nějaký pokus o její pokračování? Děkuji
 
hermetik Ora et labora 
Kontakt je možný buď přes stránky VLČR.cz nebo případně komukoliv zde přes vzkazník. Je dobré si ujasnit vlastní představy a zájmy, tím se usnadní kontakt a příp. výběr MM., kteří hledajícího osloví.
St.Martin Co jsem spočinul v Nic, nic mi nechybí 
Jde o iniciační řád. Normální postup je ten, že zájemce dlouhodobě osobně zná bratr, pokud ten dotyčný má očekávané vlastnosti (dejme tomu: řádný občan, svobodomyslný člověk se zájmem o morální a spirituální otázky), pohovoří s možným zájemcem a v případě jeho souhlasu ho představí bratřím pro další rozhovory o případné budoucí iniciaci.

Sem nikd nechodí, já také jen jednou za několik měsíců. Tyto diskusní kluby už pokládám za technicky překonané. Nějaké zdroje, různě přístupné, jsou na Facebooku.

the.blue.builder.cz hluboký obdiv a respekt k svobodnému zed 
hledající
zdravím všechny přítomné, jsem tu nový a z vašich příspěvků není patrné jestli jste všichni bratři a nebo vás, stejně jako mne zednářství uchvátilo( přečetl jsem snad vše dostupné z odkazů mj. VL ČR ) a hledáte možnost jak se stát bratrem.
 
rushid Nemáte právo číst tento stručný textík 
Pokud je to tak, tak pardon.
Jan.S.Harold Тебе надо читать Гегеля. 
Já jsem někde četl, že informace o členství zemřelých bratrů se uvolňují až 50 let po jejich odchodu, ale nevím, je-li to autentická informace...
 
rushid Nemáte právo číst tento stručný textík 
Priminte vsetecny dotaz, vzdycky me zajimalo, jestli byl Borek Sipek zednarem? (Informace o clenstvi zemrelych bratru je myslim povoleno poskytovat) Ptam se proto, ze jsem mel vzdy pocit ze v jeho dile nachazim stopy zednarske symboliky, tak bych rad vedel, jestli jsem mel pravdu. Klidne PM.
 
St.Martin Co jsem spočinul v Nic, nic mi nechybí 
Asi poslední zednáři vymřeli...
Přesun diskutujících jinam?
Zdravím po delší době, neb už sem zavítám jednou za čas spíše náhodou. Chtěl jsem se ale zeptat, proč tu debaty úplně utichly? Pouhý přesun jinam, např. na Google Groups nebo na FaceBook? Každopádně přeji dobrý rok plný trpělivosti, spokojenosti a úspěchů.
 
St.Martin Co jsem spočinul v Nic, nic mi nechybí 
Nakladatelství Trigon srdečně zve na večer pořádaný u příležitosti vydání knihy G. E. Lessing: Tři filosofická pojednání Výchova lidského rodu, Ernst a Falk – Hovory pro zednáře, O tom, že lidé mohou mít více než pět smyslů v úterý 24. června 2014 od 19 hodin v den svátku narození Jana Křtitele Knihu představí překladatelka a autorka úvodní studie Ruth J. Weiniger, o vztahu renesanční filosofie a osvícenské teologie promluví doc. ThDr. Ivan O. Štampach, ukázku z díla Ernst a Falk přednesou Radek Beran a doc. PhDr. Vladimír Novotný, Ph.D. Koná se v podzemních prostorách kavárny Liberál Heřmanova 6, Praha 7 • 200 m od stanice metra Vltavská
 
St.Martin Co jsem spočinul v Nic, nic mi nechybí 
Seznam literatury jsem kdysi dal do záhlaví místnosti Svobodné zednářství a vidím, že tam stále je. Tento klub mi před několika lety někdo vzal, tak jsem založil tady ten.