Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Nezávazné tlacháníKecárny a tlachárny

Spravuje:

Behemoth



Reklama




dr.zloduch first US-style fast food  restaurant
 
ok, dam je tam, díky
Nazaretsky Jsem do muziky celej blázen  protože jsem blázen
"V pohotovosti" bych oznacil ty, ktere jsou namontovany na nosic. Coz je podmnozina intaktnich. Mozna to sparvne slovo je "funkcnich".
"intaktní" jsem nevygůglila vůbec...
díky, co "v pohotovosti"?
my ve škole říkáme intaktní
 
Nazaretsky Jsem do muziky celej blázen  protože jsem blázen
Je to kus "lifecycle" takove hlavice. Hlavice se vyrobi, skladuje a ceka na pouziti (namontovani na nosic) a celou tu dobu se meri, jestli je "intact". Tedy zdawli z nikdo z ni nic neukradl, nerozbila se, neni administrativnme urcena k demontazi.

Cesky by se dalo rict "hlavice k pouziti" nebo tak neco.
:)
 
intaktní
 
vime. .
 
ranko..
 
dotaz
Nevíte prosím, jak bude česky "intact nuclear warheads"? Jde mi samozřejmě o to intact...
 
PetaKlic yeepeeyea yeepeeyea,  jedna malá spermie
otázky otázky otázky..
docela se mi nelíbí spornost informací o pokusu Trinity ( první atomová exploze 1945 ) a už vůbec se mi nelíbí kolik různých míst na mapě mi najde google earth při dotazu na trinity test site.. krom spousty odkazů na oficiální místo je jich pár dost zajímavých kolem dokola, mapy zakamuflované.. kráter je údajně zasypanej a je tam památník.. což je dost škoda podle mě..

první neutronová bomba? kdy a kde ji testovali? nedaří se vypátrat.. internet tvrdí tu 1962 a tam 1963, místo odpalu není k nalezení.. poradí někdo

třetí otázka.. Ztraceni v poušti - film.. marně pátrám kde se odehrával.. Weaver - existuje? ve filmu došli ke kráteru na kterém byl památník prvního neutronového výbuchu v roce 1948 - je to mistifikace? přitom film je z roku 2002 a dialog "ozařuje nás to?" "ne je to už 40 let" odkazuje na 1962.. nevím jestli tomu filmu mám přikládat nějakej význam ale taky by mě to zajímalo..

poradí někdo?
 
jantar hmyzfšutru 
confirmed
 
confirm?
 
jantar hmyzfšutru 
jelikož je do železné soboty daleko, tak daruji za odvoz několik kilogramů uranu 235. baleno po polovinách kritického množství. K tomu zdarma pár odstředivek pro obohacování a několik vagónů smolince.
 
 
4U
 
S 11 tunami TNT je to nejslabsi, ale rozhodne ne nejlevnejsi, co v nasem sortimentu nabizime pro full-scale nasazeni. (pro mene narocne a vice citlive operace je treba vyuzit zvlastniho formulare)
 
Gorre, vaše portfolio mne zaujalo