Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Nezávazné tlacháníKecárny a tlachárny

Spravuje:

BehemothReklama
Nazaretsky Jsem do muziky celej blázen  protože jsem blázen
Bylo-li by třeba tento klub reaktivovat, pak už to není potřeba. Ale i tak mi vrta hlavou otazka jak udrzovat v pripravenosti jaderny silo, kdyz to nemas sanci jednou za rok votestovat na cviceni...
czekotay Вечность пахнет нефтью... 
Je čas tento klub reaktivovat?
 
Nazaretsky Jsem do muziky celej blázen  protože jsem blázen
To mas asi nejake zkreslene predstavy, rekacni doba 24hodin v pripade SSSR a 2 hodin v pripade USA byla prekonana uz nekdy šedesatých letech minuleho století... Dneska jsme o padesat let vojenskeho vyzkumu a pripravenosti dale.

Dale o jakem miru, ketry trval tak moc dlouho to sakra doprcic mluvite? Jakej mir, kde ho vidite?
VachuTka  
Sýrie a co na to svět
Ptám se sám sebe: v televizi jsou čím dál útlocitnější - rozmazávají už i záběry na krev v detektivkách - ale najednou nám "jen tak" televize nabízí detailní nerozmazané záběry na to, jak dospělí omývají TRPÍCÍ děti zasažené chemickými zbraněmi... Myslící člověk v tomto jednání vidí ten jasný záměr.... = PROPAGANDA! ... Poruší cokoli, dopustí se jakéhokoli sviňstva, jen aby vyvolali válečnickou hysterii. Proti Asadovi, proti Rusku. Bez čekání na důkazy. Čekací doba zahrnuje jen dobu nutnou k uvedení televizních záběrů do všech koutů světa. - Ten odvetný úder přišel moc brzy na to, abychom mohli věřit, že nebyl dopředu nachystán. Byl. - A to si člověk myslil, že lidstvo se druhou světovou válkou dostatečně poučilo. Kdepak. Ten mír už asi trval moc dlouho. A zbraní je tolik! - Jejich majitele už asi svrbí v rukou, už už se nemohou dočkat, aby ty své "hračky" nevyzkoušeli... (přece je nenechají zrezivět, když stály tolik peněz, že?!) - Koho to postihne a komu to prospěje? Další lidé začnou prchat ze Sýrie. Do Evropy, kam jinam. Koho to postihne a komu to prospěje? - Evropanům? To sotva...
 
ICBM
Dobrý den, vzhledem k vaší velice plodné diskuzi o ICBM a podobné, si dovolím malou propagaci internetového srovnávače, který splňuje velmi náročné parametry zákazníků(https, podpora, škálování) - rychlapujcka
 
https://www.pujcka-rychla-ihned.cz/
Dobrý den, vzhledem k vaší velice plodné diskuzi o ICBM a podobné, si dovolím malou propagaci internetového srovnávače, který splňuje velmi náročné parametry zákazníků(https, podpora, škálování) - https://www.pujcka-rychla-ihned.cz/.
 
dr.zloduch first US-style fast food  restaurant
 
ok, dam je tam, díky
Nazaretsky Jsem do muziky celej blázen  protože jsem blázen
"V pohotovosti" bych oznacil ty, ktere jsou namontovany na nosic. Coz je podmnozina intaktnich. Mozna to sparvne slovo je "funkcnich".
"intaktní" jsem nevygůglila vůbec...
díky, co "v pohotovosti"?
my ve škole říkáme intaktní
 
Nazaretsky Jsem do muziky celej blázen  protože jsem blázen
Je to kus "lifecycle" takove hlavice. Hlavice se vyrobi, skladuje a ceka na pouziti (namontovani na nosic) a celou tu dobu se meri, jestli je "intact". Tedy zdawli z nikdo z ni nic neukradl, nerozbila se, neni administrativnme urcena k demontazi.

Cesky by se dalo rict "hlavice k pouziti" nebo tak neco.
:)
 
intaktní
 
vime. .
 
ranko..
 
dotaz
Nevíte prosím, jak bude česky "intact nuclear warheads"? Jde mi samozřejmě o to intact...
 
PetaKlic yeepeeyea yeepeeyea,  jedna malá spermie
otázky otázky otázky..
docela se mi nelíbí spornost informací o pokusu Trinity ( první atomová exploze 1945 ) a už vůbec se mi nelíbí kolik různých míst na mapě mi najde google earth při dotazu na trinity test site.. krom spousty odkazů na oficiální místo je jich pár dost zajímavých kolem dokola, mapy zakamuflované.. kráter je údajně zasypanej a je tam památník.. což je dost škoda podle mě..

první neutronová bomba? kdy a kde ji testovali? nedaří se vypátrat.. internet tvrdí tu 1962 a tam 1963, místo odpalu není k nalezení.. poradí někdo

třetí otázka.. Ztraceni v poušti - film.. marně pátrám kde se odehrával.. Weaver - existuje? ve filmu došli ke kráteru na kterém byl památník prvního neutronového výbuchu v roce 1948 - je to mistifikace? přitom film je z roku 2002 a dialog "ozařuje nás to?" "ne je to už 40 let" odkazuje na 1962.. nevím jestli tomu filmu mám přikládat nějakej význam ale taky by mě to zajímalo..

poradí někdo?
 
jantar hmyzfšutru 
confirmed