Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 


yakuza Neserte Japonce. 
tak to vysvětluje, proč to nepasuje ;)
JeromeHeretic Tahle země  není pro živý.
A mas houfnici?
HERODES Nikdy jsem tady debil. 
Krnov mám za kopcem, ale to už je vlastně Polsko. :)
 
yakuza Neserte Japonce. 
Nechal jsem si vyrobit úderník do tý Leuchtpistole 42. Von tam nepasuje! Nejste tady doufám nikdo z Krnova...dám ho do vrtačky a holt ho trošku zeštíhlím, aby prolezl, kam má.
 
El_Diablo Ultraortodoxní ateista a fanoušek  Chucka Norrise!
Server Novinky.cz už v roce 2018 upozornil, že Českoslovenští vojáci za mír na základní škole v Petrovicích u Karviné pořádali branné dny pro žáky čtvrtých a pátých ročníků. Zahrnovaly hod granátem, střelbu z ručních zbraní, ukázku vojenské a hasičské techniky nebo taky přednášku historika. Za spolek ho organizoval třeba muž, který NATO prohlašoval na sociálních sítích za teroristickou organizaci.

https://zpravy.aktualne.cz/domaci/ncoz-pri-rozsahlem-zatahu-zatykala-cleny-polovojenskych-jedn/r~544007fca21911ebaedf0cc47ab5f122/
 
Nač hned bombardovat, když jsou k dispozici termobarické granáty?
JeromeHeretic Tahle země  není pro živý.
BTW: Zakoupeni B-17ky bych spise nedoporucoval. Pokud nemas kazetove bomby, je trefit se taky zatracene tezke, navic na B-17ku potrebujes druheho pilota. V jednom se to letadlo moc neda uridit, minimalne abys pri tom nezadrel nejakej motor, nebo ti nejakej nebouchnul do xichtu a neurval ti kridlo.
JeromeHeretic Tahle země  není pro živý.
Na to EU nedava dotace? Hm... Ostatne soudim, ze EU musi byt znicena.
JeromeHeretic Tahle země  není pro živý.
OK, klidne presedlej na samohybnou houfnici dle duchu hesla "mam rad svobodu a silny motory, proto se chci stat tankistou". Muzes pak trenovat dorucovanim posty na statni urady!
Shigor Sanity is overrated 
to se kurva prodrazi :/
mpts Je rozumění nerozumění  také rozuměním?
s-ve spojitosti-v kombinaci- :-/
mpts Je rozumění nerozumění  také rozuměním?
Tak proč ne rovnou na něco plošnějšího? Nemusí to ani být hned atomovka, cluster bombs jsou taky dobrý, zvlášť ve spojitosti s kobercovým bombardováním zaručují slušnou pravděpodobnost, že člověk trefí cíl. Pokud teda si nesplete Prahu s Drážďany apod.
mpts Je rozumění nerozumění  také rozuměním?
Tak zatím můžu ukazovat leda obrázek z toho konfigurátoru.

JeromeHeretic Tahle země  není pro živý.
Je cas prezbrojit na kulomet! Nahradis kvalitu kvantitou a ono to taky pujde. :-)
Uka!
mpts Je rozumění nerozumění  také rozuměním?
No jo, když já s puškou — kromě občasného nezávazného blbnutí s kosou, a i to jen jednou za uherský rok — prakticky pořádně nestřílel třicet let. To už je docela dlouho. S krátkými je to horší, to ano, ale s těmi střílím (nebo poslední dobou suším s Mantisem) mnohem častěji.
Shigor Sanity is overrated 
Hele, s puskou mi prijde ze to nemizi, alespon ne tak rychle. S pistoli je to mnohem mnohem horsi.
(O luku nemluve... po rymeckove prestavce predpokladam, ze budu rad, kdyz trefim stacionarni terc... mala houpacka prede mnou bude asi na docela dlouho v bezpeci...)
mpts Je rozumění nerozumění  také rozuměním?
Na video kouknu, ale už teď za sebe můžu říci, že moc ne, spíš u sebe vidím opak a potvrzení toho, že přesná střelba je perishable skill. V mládí jsem střílel dost dobře, v dětství ze vzduchovky tak polo-závodně (nějaké malé závody na malém městě, pod Svazarmem, znáte to), pak ještě i na vojně z kosy jsem si hned v přijímači vystřílel mimořádnou dovolenku. No a teď s hrůzou zjišťuji, že už to neumím, že i když vím, jak „se to má dělat“, vůbec mi to nejde. Rozhodl jsem se tudíž vyřešit to radikálně a naklikal si v CZUB konfigurátoru malorážku, cca do týdne by měla být hotova (jakou radost jen člověku udělá prostý mail s hlavičkou „Začínáme montovat vaši zbraň“). Bude s pevnými i s montáží na optiku — už jsem si i koupil laciný Vortex Crossfire II 3–9x40 — a budu k ní mít i tlumič (když to má na ústí závit, tak k tomu patří i tlumič, to dá rozum, viďte). Už aby tu byla! :-)
JeromeHeretic Tahle země  není pro živý.
Tohle na me ted nejak nahodne vyskocilo. Co se v mladi naucis (trebas strilet nacky), v stari jak kdyz najdes!
https://www.youtube.com/watch?v=QnzYUuxTAfc
 
ocs sine ira et studio  OCSite
Předpokládám, že asi všichni sledujete Zbrojnici? (Ne-li doporučuji.) Každopádně v aktuálním vydání mne „Právní věta“ upřímně pobavila — nebýt Jahelka těžce demodé, mohl by z toho udělat písničku, myslím:

Výzva “jestli máš odvahu čůráku, tak si pro ty kameny pojď”, vzhledem k formě, v jaké byla pronesena, nemůže být vnímána jako vážně míněné pozvání [do obydlí jiného]. (OS Karlovy Vary 1 T 65/2016)

Zbytek je poněkud méně zábavný, jak už to tak bývá :/