Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

nepiste sem vyhulenecke tipy:)

Ja bych si chtel vypestovat ty rajcata, co ted prodavaji v Lidlu za 200/kilo. Na cedulce myslim pisou "Primora", ale na rajceti ja nalepka "Amora". A podle googleni nekdo rikal, ze jsou to ty Black from Tula. No seminka Primora ani Amora jsem zatim nikde nevidel, tak asi nezbyde nic jineho, nez pouzit ty ze zakoupenych rajcat.
 
F1, hybrid?
Wednesday Studená jako mlha nad Královcem 
Díky, na expiraci si taky musím dát pozor.
Wednesday Studená jako mlha nad Královcem 
Na to jsem tam koukala a je na seznamu. Já jsem tam teda našla i rajičátka, která jsme kdysi koupili omylem - někdo v Hornbachu proházel cedulky u sazeniček a to, co mělo být černé, bylo nakonec Shimmering F1. :-) A byo teda kurevsky dobré, takže to je na seznamu taky.
Zrovna kleju jak špaček, vysela jsem ozdobnou kopřivu a ze 100 semen jich vzešlo 15. Semeno od Nohela, kupované letos v Hornbachu. No a ono to bylo balené 2019, stihli to prodat těsně před expirací.
Sázka na jistou je i Semo, ale ti teď mají e-shop úplně zahlcený.
Jojo! Doporučuju od nich Black from Tula. Vynikající a naroste klidně i dvaapůl metru :))
Wednesday Studená jako mlha nad Královcem 
Děkuju!
Strudelwurm Neúnavně vlci vyli, nejvíc vyl však Džug 
Dobrasemena.cz mají i méně časté věci, hlavně podivná rajčata. Dodání vždy v pohodě.
Pokud jej nebudeš přetěžovat - ono to svádí jet nonstop a má zkušenost je, tak po hodině práci přerušit na 10-15 minut. A po sezóně promažeš, mělo by to vydržet léta.
Wednesday Studená jako mlha nad Královcem 
Dotaz
Kde na webu kupujete semínka zeleniny?
Je to jedno, nebo je lepší se někomu vyhnout?
 
Bola by to ukľudňujúca telka, ako toto.
Tak jsem nakonec koupil RIWALL RES 3044 B v UniHobby za 5000,- a po prvnim pouziti spokojenost.Jsem zvedavy na zivotnost.
 
Jo takhle, to jo, někdy mi to čerstvé úplně nedožvýkne a drží to na kůře, obzvlášť nejtenčí větvičky. Ale to mi nijak nevadí a spíš ocenim, že je to hned po ořezání zpracované.
Reakce na | Vlákno  
FarsaiD They have to go back 
Ty vaše srandičky!
To musí byť krásne. Máte webkamerku?
FarsaiD They have to go back 
My je máme se sousedama. Pro tři rodiny akorát.
Ne suché, ale proschlé. Aby praskala kůra a lýko. Pokud je dřevo čerstvé, udrží je pohromadě. Aspoň můj drtič se tak chová.
Reakce na | Vlákno  
Perfiš, a stíhate tie vajcia aj zjesť?
Ta hromada je z tohoto tydne - jsou to hlavne orezy ziveho plotu, takze jen takove krovi. No ale pokud me vyhledove ceka jeste x stromu, tak se mi ten drtic jevi jako docela dobra investice... Mam takove nuzky na vetve z Lidlu za 250 a s tema jsem naprosto spokojeny. Vetve o prumeru 4 cm se s nima strihaji jako maslo. A se zbytkem jak rikate - motorovkou na polinka.
Reakce na | Vlákno