Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

nepiste sem vyhulenecke tipy:)

pixycz Bódéťti to Kájostálo, žral si  málo Bájo Bágo!
Myslím, že se světlem mám asi nejmenší problém – mám v kuchyni okno na JZ, vykonzolovaný s obrovskou plochou, světla je tam fakt dost.
Existujú na to hotové zostavy. Kedysi som si to chcel kúpiť, ale prešlo ma to. Aeropónia je ale trošku odlišná od klasickej hydropónie. Korene sú voľné, a steká po nich vyživovaná voda pomocou motorčeku z izbovej fontány.

V prípade záujmu ale odporúčam radšej neónky pre rastliny, ak na to nemáte vyčlenenú pivnicu (čo v prípade kuchynského materiálu určite nevyčleníte). Ledky na rast majú blbé farby, ťahajú očí. Slušne povedané. Kamarát si tak unavil oči na pekných pár mesiacov.

Istral ziaden vdak od tychto pankartov 
Ne.
Wednesday Studená jako mlha nad Královcem 
Zrovna včera jsem si na to nakradla literaturu, protože bych to chtěla zkusit. Táta roky pěstoval kytky hydroponicky, akorát teda pokojovky, osvětlení nepotřeboval.
Myslíte celú zostavu na aeroponické pestovanie (čerpadlo, lampa, ...)? Predávajú sa aj modely ktoré majú pribalené sady byliniek, alebo papričiek či inej plodovej zeleniny z čeľade ľuľkovitých.
lillyofthevalley  
+1
Zkoušela jsem ledasco, ale na okně se mi to přes zimu divně vytáhne, vybledne a chcípne. Jedině koupit přisvětlení na konopí, nebo nevim.
pixycz Bódéťti to Kájostálo, žral si  málo Bájo Bágo!
Bylinky na okně
Pěstujete si přes zimu bylinky na okně? Kde je berete (semena se prodávají po strašných kvantech, předpěstované bylinky ze supermarketu zase moc nevydrží), do čeho to sázíte, jaký druhy dáváte k sobě a vůbec, daří se vám je udržet dlouho? Uvtím každou radu, mně vždycky vydrží relativně krátce…
 
Dnes maliny ze zahrady, a na parapetu v lodzii dozravaji jahody v kvetinaci (pokus, prenesl jsem je ze zahrady na teplejsi lodzii, jak dlouho jeste vydrzi plodit)
Taky máme :)
zajímavé, díky. Teď jsem spustil nábor do fejsbůčkové skupiny a počkámsi v ní tak 10-20 let až se rozhoupeme k nějaké aktivitě.
jrd12 já přísahám na svůj  herbář
na Kladně založil komunitní zahradu Kaufland vy nuly
Gratuluji :)
Díky, musím se jít taky mrknout.
skvrna_od_kreozotu skvrnu pořídíme snadno 
Jinak též přijměte blahopřání, teď se z toho teprve posmějete (snad je vykazování nějaké příčetné).
děkuji, .. ohledně KZ určitě budu muset nalézt vlastní cestu + něco se dozvědět jak to dělají jinde.
 
gratulki!
skvrna_od_kreozotu skvrnu pořídíme snadno 
A co sklízíte v půlce listopadu vy?
 
Blahopřeji. Nedávno vykládala příbuzná, jak čekají v pořadníku na místo v komunitní zahradě v Brně a že by tam moc chtěli, že se tam pořád něco děje. Kdybys se chtěl inspirovat, mají fb "Veřejná zahrada Židenice".