Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

nepiste sem vyhulenecke tipy:)

Wednesday Studená jako mlha nad Královcem 
Zrovna včera jsem si na to nakradla literaturu, protože bych to chtěla zkusit. Táta roky pěstoval kytky hydroponicky, akorát teda pokojovky, osvětlení nepotřeboval.
Myslíte celú zostavu na aeroponické pestovanie (čerpadlo, lampa, ...)? Predávajú sa aj modely ktoré majú pribalené sady byliniek, alebo papričiek či inej plodovej zeleniny z čeľade ľuľkovitých.
lillyofthevalley  
+1
Zkoušela jsem ledasco, ale na okně se mi to přes zimu divně vytáhne, vybledne a chcípne. Jedině koupit přisvětlení na konopí, nebo nevim.
pixycz Bódéťti to Kájostálo, žral si  málo Bájo Bágo!
Bylinky na okně
Pěstujete si přes zimu bylinky na okně? Kde je berete (semena se prodávají po strašných kvantech, předpěstované bylinky ze supermarketu zase moc nevydrží), do čeho to sázíte, jaký druhy dáváte k sobě a vůbec, daří se vám je udržet dlouho? Uvtím každou radu, mně vždycky vydrží relativně krátce…
 
Dnes maliny ze zahrady, a na parapetu v lodzii dozravaji jahody v kvetinaci (pokus, prenesl jsem je ze zahrady na teplejsi lodzii, jak dlouho jeste vydrzi plodit)
Taky máme :)
zajímavé, díky. Teď jsem spustil nábor do fejsbůčkové skupiny a počkámsi v ní tak 10-20 let až se rozhoupeme k nějaké aktivitě.
jrd12 já přísahám na svůj  herbář
na Kladně založil komunitní zahradu Kaufland vy nuly
Gratuluji :)
Díky, musím se jít taky mrknout.
skvrna_od_kreozotu skvrnu pořídíme snadno 
Jinak též přijměte blahopřání, teď se z toho teprve posmějete (snad je vykazování nějaké příčetné).
děkuji, .. ohledně KZ určitě budu muset nalézt vlastní cestu + něco se dozvědět jak to dělají jinde.
 
gratulki!
skvrna_od_kreozotu skvrnu pořídíme snadno 
A co sklízíte v půlce listopadu vy?
 
Blahopřeji. Nedávno vykládala příbuzná, jak čekají v pořadníku na místo v komunitní zahradě v Brně a že by tam moc chtěli, že se tam pořád něco děje. Kdybys se chtěl inspirovat, mají fb "Veřejná zahrada Židenice".
díky... je fakt, že pro některé místní "zavedené žvanily" jsem jako zjevení, ale to je hlavně jejich problém. Teď mne čeká dotáhnout to, co mám načato.
lillyofthevalley  
super, gratulki, jsi dobrej!

Za tak krátkou dobu vytvořit a zaujmout projekty tak, že je Město podpoří, to je hodně dobré. Zvláště jako náplava.
podle aktuálních info jsem byl podpořen ve dvou ze třech podaných podnětů do městského rozpočtu. Jedním z nich je Komunitní zahrada a druhý je ochrana drobných zvířat ve městě. No takže teď bude období příprav, než se reálně něco stane.