Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Hry počítačové i jinéNové

Spravuje:

RambogeoReklamaFosilne auditko o fosilnej hre.

Vis o tom ze prilisne babrani se v minulosti zpusobuje ledvinove kameny a obecne snizuje kvalitu spanku, potazmo i ejakulace? :)
Ha, prisel offer do konce dubna tyden free. Hmmm...
 
Mě by spíš zajímalo Gwaii kdy vyjde ta klasická hra hodlám tam jít a už tam zůstat.
 
Videl jsem ted nejake predbezne veci do dalsiho datadisku a nevypada to spatne, mysleno nove trollodruidi dinoformy. Pokud udelaj neco podobnyho na aliancni stranu, mozna se tam zase podivam.
 
Stále expired...
 
Teď jsme s kámošem asi tři hoďky testovali ve WOW 4k monitor v plné palbě 32 palců/IPS/LUT10/rozteč 0,18/ to si musíte zkusit co to je:o)
 
Pan SAS: Situace kolem grafických karet je tragikomická, to ano. Ale spíš si kladu otázku, jestli patří do tohoto audírka...?
Já si dal jen normál před vyjítím finderu a prdím na to nemám chuť někoho přesvědčovat,že bez,,kurve,,to se šamanem neuléčím radši si dám pívípíčko pro děcka lamy a buzeranty.
 
Koupil jsem před vánoci 1070 za deset devět a teď je k mání za dvaadvacet.
 
 
cg, ale imho na Antorus je času dost do nového datáče. Já momentálně frozen. Ale možná na měsíc zaplatím, abych doběhl příběh do Silitiusu. Farmit už nic nebudu. A jestli se scaleují staré raidy, tak uz je to taky asi o ničem (farming setovek).
 
JFKx life sux 
chvilku to trvalo (bez raid guildy je to trosku pakec), ale konecne mam HC komplet

 
 
 
 
Nemyslím a nepředpokládám nějaký exodus na vanilu. Každej si to maximalě zkusí, ale dělat podruhe to samé...? Já ji teda nehral, az od TBC, ale IMHO to uspech mit nebude. Jen pro pár kalních. RAMBO: První rok na neofiku jsem vůbec nevedel, co jsou to specy a jak se to hraje...
 
JFKx life sux 
tak 8/11 na normal z noveho raidu japonske konzolove rubacky down... na pug to neni spatne ;)
 
Rambogeo Uchyl druhej kategorie. 
TESO je fajn. Pay2Win jak swin, ale inak fajn. ;-)
 
Tady to není jenom o World of Warcraft classic,ale i o jiných MMORPG včera mě přišla ta kolektorka TESO-Morrowind už jsem tu zahlédl Nixona musím si ho pak zkontaktovat.Vyměnil jsem v počítači grafickou kartu za novou/geforce 1070/nechám to do vánoc uležet a pak si to zkusím offline Morrowind jsem hrál a dost dlouho.
 
Rambogeo Uchyl druhej kategorie. 
Som bol po dlhom case omrknut ofico stranky, to je nieco _strasne_. Japonská konzolová rubačka, Sas to vystihl. Ani keby mi platili. :-P