Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Hry počítačové i jiné

Spravuje:

BALCARENKOReklamaOPU (na bobrázky).
Hráči na okounu: Alabamak, Alah, AQB, ba_da, BALCARENKO, Basta_R.D., CrazyJoe, damiaan, Douber, Federmann, flames, HERODES, hiki, Istral, Jakoubek, Japik_M, John_Fortytwo, Mrakoplash, PIPboy, Radgost, rodier, rom007, RUM_cajz, Scalex, spic, stanny, Trauma_Zero_Mageo, Valinor, Wolfii, xxxfucker, yakuza, Zabohad, Zaklinac
Kdo se chce něco přiučit, měl by občas místo hraní jen koukat:
Quicky Baby (WN8 3350+, dobře vysvětluje co a proč zrovna dělá, anglicky)
Dyaebl (WN8 4400-, nic nevysvětluje, polsky)
Decha (WN8 4400-, nic neříká, polsky)
Claus Kellerman (anglicky)
skill4ltu (anglicky s ruským přízvukem)

MAGEO klan ve World of Tanks

Wargaming Community Contributor Cheater Konvalina11

Podvádění v turnaji 1:1 (padací mod).
Mauschen zaměřování přes skálu, instantní přeměřování z weakspotu na weakspot, nejdřív skočí zaměřovač, pak pohled.
Jiné instantní přeměřování na nejslabší místo - zpomalené video.
Magnetický zaměřovač. :)
Zase zaměřovač dřív než střed pohledu, asi lagy. :)
Autoaim na zadní část tanku, perfektně drží i za pohybu, je to skiller :)
Zase nějaký to instatní přeměřování na weakspoty.
Minimaus aimbot.


flames osran osraty hovnak otrocky 
No tak když to chceš dodělat, tak moc jiných možností nemáš (pokud nejsi nějaký ultraviolet a nedáváš to všechno s libovolným tankem, kterých takových hráčů teda moc není)
aha, to musel prodat tanky aby mel stribrnaky na ebra a spol.? na to bych se vybod
flames osran osraty hovnak otrocky 
Klikni na tu misi, dej tam ´Navrátit rozkaz´, musíš to pak udělat se sekundárkou.
P.S.: Jak se jako obnovuje? Že tu misi pak udělám?
Pozdě už jsem využil rozkaz na Excaliburovi, nebo jak se jmenuje ten první bazmek. A to ho furt ještě nemám. :)
flames osran osraty hovnak otrocky 
Jak bych to jednoduše a krátce... mise na 279 jsou lehce specifické tím, že mají určitá ´časová´ omezení, např. musíš udělat 20 asist-killů v deseti hrách, tedy průměr 2 na hru. Nebo nadingat 30k, za deset her. Udělat v dvanácti hrách 2x Hlídku, atd., atd. Zatímco první kampaň (55A,260), ale i Excalibura a Chiméru děláš v podstatě bez tohoto omezení, pouze s omezením by default kampaní (první kampaň technika, druhá národy), tak na 279 potřebuješ hrát techniku, se kterou máš nějak šanci se do těchto omezení vlézt.

Tj., například potřeboval za Koalici udělat 2x Hlídku v dvanácti hrách (to dělal předevčírem). Kdyby ta mise byla třeba na LT misích na 260, tak prostě hraješ random nějakého lighta a časem ty dvě hlídky dáš. Tady na to ale máš 12 her, jinak reset a jedeš nanovo (reálně se to dělá tak, že hraješ a resetuješ misi dokud neuděláš hlídku a pak ji musíš dát za jedenáct her, na ten reset je naštěstí mód už, tak to nemusíš ručně dělat). Takže potřebuje efektivní stroj na tuto misi. Koalice, takže Fr lighty, koupil EBRa (ačkoliv ho jinak nehraje).

Já mu obnovoval s tou šestkou použitý rozkaz z Chiméry Unie-15 (guys, btw., jestli děláte mise a plánujete 279, tak chraň vás pán Bůh používat rozkazy na nějaké mise na Excaliburovi a Chiméře, kristus vás před tímto varuje a za každý použitý rozkaz topí koťata!!!), protože proč? Protože mu chyběla (teď už aktuálně nechybí, zamázl ji právě tímhle rozkazem) poslední mise před patnáctkou - se stroji Koalice (Swe, CZ, FR, Ita) během deseti her dát 30 kritických zásahů - interní moduly / posádka.

Tahle mise zní naprosto easy, až na to že easy není, tak si ji sami na sucho vyzkoušejte. Zjistíte, že frantícká arty nedává moduly a pokud nemáte Focha 155, tak v té linii není nic, s čím by se to nějak dalo udělat. Teda, ono je - dá se to tam naprosto easy udělat s jedním konkrétním tankem - Standard B. Italové mají 105mm pene na HE. Má to i Progetto 65, ale v desítkách je to trochu opruz dělat (sick mm, hodně tvrdých strojů). Dá se to s EBRem, ale to musíte být opravdu hodně konzistentní (zkoušel jsem dva dny, max jsem udělal 22).

No a takhle specifických misí je tam jednoduše docela hodně. Už jen např. ty závěrečné mise (15) jsou o tom, že musíte dát za 15 her třikrát první třídu. Jako, řekne se, první třída. Jo, ale 3x za patnáct her. Pro superfialku no problemo, pro běžného hráče to překvapivě tak ez zase není. Já na to specificky kupoval Obj416, německou jsem dělal se Skorpem (tehdy mi to s ním relativně lepilo) a na Koalici jsem kupoval Panteru.

Proto prodával tanky, v garáži mu moc nezbylo, on není zrovna p2w hráč, jako platí pú, ale jinak relativně low budget účet. Tohle je prostě zrada 279 misí. Ony nejsou převapivě vůběc těžké (až na pár trochu náročnějších kousků), je to prostě o tom, jestli má člověk v garáži na to ten správný tank, klidně bych řekl, že když máte tanky, tak 260 je v totálu těžší udělat.
proc musel kvuli misim prodat tanky? aby mel na gold munici?
Kamarádovi řekni "Pay to win, kamaráde!" ;)
flames osran osraty hovnak otrocky 
33 beden, víc ani ň, GSOR, Trašonte, ISU, 3D kromě Mause (rng tak nějak tušilo, že ho stejně nemám a nechci), nějakých 15k goldů, lowtierové stroječky nějaké (ten šestkový zásobník je btw docela otravný žáb)... cajk

Zajímavý je GSOR, má zásobník že by se za to desítky nestyděly, to když potkáte v osmičkách někde jak mu najedete do kempy, tak to je fakt ouvr.

Osmičky přecpané novými stroji, pomáhám kámošovi dodělat 279 (chybí mu dvě mise), doloval sem rozkaz z Chiméry na tVI, to byl fakt požitek, z nějakých pětatřiceti her jsem byl dobře ze tří čtvrtin v osičkách (což je super, když potřebujete vyjet eMko). (btw skrz dodělávání misí musel prodat všechny tanky, má v garáži EBRa, IS-6 a T-34-85 a 600k stříbra).

Takže letos 36 velkých krabek, padlo cca 12 000 goldů, 4 mil kreditů, všechny 3D styly, všechny nízkotierové tanky no a z osmiček padl Burák a ISU. No a ani jsem se nemusel moc snažit a hned mám bonus na kredity 23,7 %. No a kamarád 11 krabek a hned v první Bisonte a v páté GSOR...