Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Počítače a InternetNové

Spravuje:

morrellReklama
Remote Server Administration Tools for Windows 7
http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?FamilyID=82516c35-c7dc-4652-b2ea-2df99ea83dbb&displaylang=en
 
Co mám nainstalováno
Nainstalováno a funguje:
Adobe Reader 9
Adobe Flash Player 10
ATI Catalyst
Avast 4home free - zkoušel jsem i trial Norton, ale padal, také pokus s McAfee 3.6.0.569, nepodařilo se nainstalovat. Avast zcela bez problémů (což je za ty prachy zlatý!) :)
doPDF 6.0
FastStone Capture 4.2
MS Firewall Client
MS Office Enterprise 2007
Nero 7 Premium
Opera 9.63
Skype 3.8 - (diagnostický comatibility tool na začátku instalace W7 upozorňoval na nefunkčnost Skype, při prvním startu programu vyskočilo okno, že není kompatibilní, dalo se ale vybrat, že je to fuk, nezapomenout na zatržítko "již s tímto neotravuj" a Skype běhá bez problémů.
SyncToy 2.0
TotalCommander 7.04a

Nefunguje:
Lenovo Fingerprint SW - (na nefunkčnost upozorňoval už diagnostický comatibility tool na začátku install wizarda)
Windows Server 2003 SP1 Administration Tools Pack - nainstalovat jde, MMC konzole ale nedokáže zobrazit příslušný snap-in, vyhazuje to chybu
Některé z dalších ThinkPad utilit (OnScreen Display a pod, nic zásadního)
 
Testuji betaverzi build 7000
Zkouším intenzivně (8-12 hodin denně) už 14 dní, zatím velká spokojenost. Systém je svižný, oku lahodící, stabilní (zatím pouze jeden bluescreen při experimentování s ovladačem grafiky). Problémem jsou zatím samozřejmě ovladače zařízení, na své Lenovo W500 např.nemohu rozchodit čtečku otisků, ale bez toho se člověk obejde, vše důležité funguje bez potíží.
Přidám zkušenost, která mě nejvíce šokovala: Nainstaloval jsem to i na staršího DELLa D600 (cca 500MB RAM, CPU 1,6GHz), běhá bez potíží, samozřejmě bez grafických fičur (průhledné lišty oken, aero). Ovladač na síťovku jsem stáhnul v pohodě, ale wifinu, kterou na tomto ntb zrovna potřebuju, jsem nenašel nic. Tak jsem už z čirého zoufalství klikl na Vyhledat ovladač na internetu a světe div se, během několika málo sekund byla wifina nainstalovaná!!! Stejným způsobem jsem doinstaloval modem a další chybějící zařízení, pohoda. Nevím, jestli tohle funguje na Vistách, ale XPéčka mě osobně takhle nikdy nenašla ani prd. :)
Můj subjektivní závěr k dnešnímu dni tedy je: Jděte do nich, testujte a radujte se, zdá se, že je tu OS, který bude od WXP konečně krokem vpřed!