Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Puvodni Pruvodcovsky klub juk_jany je obnoveny na Lopuchu ZDE. Pro ty co na Lopuch nechodi jsem zalozil alternativu zde.

V podstate by tento klub mel slouzit k sbirani referenci o hostingu ktery jste si vyhlidli jeste pred tim nez slapnete do ho...

Zahlavi je ve vystavbe ;-)

SMTP server na Czechia.com - dokud nezacnes spamovat, naprosto v pohode. Implementace odesilani do webu je na tvem koderovi.
datel Složitě ho startuji vrkláním s kšandama 
Maji i drazsi variantu, kde lze cokoliv, ale do ni se nechce ani memu zakaznikovi (nalakal jsem ho tam na cenu), ani mne - nehodlam zkoumat neomezene moznosti a rozchazet si tam treba mysql rucne.
datel Složitě ho startuji vrkláním s kšandama 
Dik, zkusim. Ale jestli to neumi na povel nacist seznam mailu a na nej poslat aktualne dodanou (tzn. ne predvyrobenou) zpravu, nic z toho nebude.
Muerte » Stručný textík « 
... a stejně od nich chodí spam/nevyžádaná pošta, asi o tom jen nikdo u wedosu neví :)
pacmaga Nekvalitní zedník Ostrava  Jan Chvistek
Mandrill. Do 12K/mesiac zadarmo.
Máš tam wrapperi asi pre všetky používané jazyky.
datel Složitě ho startuji vrkláním s kšandama 
Na webu je seznam zákazníků, ti jsou obesíláni podle nějakých kritérií, navíc textem, generovaným z databáze. Používat nějakou externí službu dost dobře nejde.
Se supportem wedosu jsem se bavil a myslím, že jsem docela tlačil (mám čím, webů tam mám víc), ale odkázali mě na "Webhosting a SMTP servery Provozovatele je zakázáno využívat k hromadnému rozesílání jakýchkoliv e-mailových zpráv (např. newslettery) bez ohledu na to, zda jsou nebo nejsou vyžádané (nelze odesílat ani vyžádané newslettery apod.)." - s tím, že přes to prostě nejede vlak.
Muerte » Stručný textík « 
proč to neposíláš přes specializovanou službu, např. mailchimp? pro takový objem zasílání je zdarma

btw i u wedosu by to šlo, jen bys to nesměl posílat hned za sebou, ale splnit jejich denní limit (500 e-mailů/den), aby tě neblokli
datel Složitě ho startuji vrkláním s kšandama 
Hledám hosting, kde by neměli problém s tím, že se odsud 1-2x měsíčně odesílá cca 600 mailů. Nejde o spam, jsou to pozvánky zaregistrovaným. Jinou podmínku nemám. Samozřejmě potřebuju php, mysql. Na wedosu s tím mailováním problém mají.
Díky za tipy.