Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Puvodni Pruvodcovsky klub juk_jany je obnoveny na Lopuchu ZDE. Pro ty co na Lopuch nechodi jsem zalozil alternativu zde.

V podstate by tento klub mel slouzit k sbirani referenci o hostingu ktery jste si vyhlidli jeste pred tim nez slapnete do ho...

Zahlavi je ve vystavbe ;-)

spic už jen wtf 
Jasně, ale někdy je potřeba připomenout ty nejjednodušší metody.

Pokud víme, že je jen jeden registrátor, dalo by se u něj získat info z db od insidera...
hkmaly - Slava pomlcky -  .
Tak treba u nas ve firme bych se na tuto metodu rozhodne nespolehal.
Reakce na | Vlákno  
spic už jen wtf 
Zeptat se ho.
huhla Dovolená proč ne, kromě toho, že jsem si  zastřihl notebook
jak vypsat domény konkrétního držitele
Existuje způsob, jak zjistit, jaké domény si konkrétní subjekt zaregistroval? Ideálně třeba za poslední měsíc?
CZ-NIC IMHO nic podobného neumožňuje, nevidím to ani jinde.
Napadá vás, jak se k takovým informacím dostat?
 
Tak ještě jednou díky. Oproti svému staletí starému hostingu na ic.cz jsem si u wedos.cz připlatil 67 Kč ročně a za to získal navíc a) funkční podporu, b) roční registraci domény 2. řádu (dosud jsem jel na 3. řádu), c) předpoklad vyšší rychlosti a spolehlivosti, d) daleko lepší rozhraní, e) "neomezenou" kapacitu pro webovou prezentaci, f) disk 5 GB, g) asi další věci, které jsou pro mě irelevantní.
Zase za 5 let se porozhlédnu, kam se posunul svět...
Koukam, ze jsem zaspal dobu. Dik.
 
cestujicivnoci  
ic.cz je v prdeli už dávno. Alternativy: endora.cz, moxo.cz, php5.cz. Něco s decentní reklamou, něco do určitých nároků úplně zadarmo. Případně wedos.cz, tam pořídíš kolem 500 / rok regulérní plnohodnotný hosting + cz doménu bez reklamy, s neomezeným prostorem, neomezeným počtem databází, cronem.
Nevíte, jestli se něco neděje s IC.CZ? Hosting funguje normálně, ale:
- nereagují na kontaktní formulář a e-maily (mám placenou verzi, dřív reagovali do druhého dne)
- v nastavení hostingu mi zmizely informace o službách, které si platím
- myslím, že už jsem měl dostat výzvu k zaplacení ročního předplatného, ale nic

(Případně tedy, pokud jim to krachuje, ocením tip na hosting, veškeré moje požadavky jsou: PHP, alespoň 1 GB disku, FTP, cena max 600 Kč/rok.)
 
SMTP server na Czechia.com - dokud nezacnes spamovat, naprosto v pohode. Implementace odesilani do webu je na tvem koderovi.
datel Složitě ho startuji vrkláním s kšandama 
Maji i drazsi variantu, kde lze cokoliv, ale do ni se nechce ani memu zakaznikovi (nalakal jsem ho tam na cenu), ani mne - nehodlam zkoumat neomezene moznosti a rozchazet si tam treba mysql rucne.
datel Složitě ho startuji vrkláním s kšandama 
Dik, zkusim. Ale jestli to neumi na povel nacist seznam mailu a na nej poslat aktualne dodanou (tzn. ne predvyrobenou) zpravu, nic z toho nebude.
Muerte » Stručný textík « 
... a stejně od nich chodí spam/nevyžádaná pošta, asi o tom jen nikdo u wedosu neví :)
pacmaga Nekvalitní zedník Ostrava  Jan Chvistek
Mandrill. Do 12K/mesiac zadarmo.
Máš tam wrapperi asi pre všetky používané jazyky.
datel Složitě ho startuji vrkláním s kšandama 
Na webu je seznam zákazníků, ti jsou obesíláni podle nějakých kritérií, navíc textem, generovaným z databáze. Používat nějakou externí službu dost dobře nejde.
Se supportem wedosu jsem se bavil a myslím, že jsem docela tlačil (mám čím, webů tam mám víc), ale odkázali mě na "Webhosting a SMTP servery Provozovatele je zakázáno využívat k hromadnému rozesílání jakýchkoliv e-mailových zpráv (např. newslettery) bez ohledu na to, zda jsou nebo nejsou vyžádané (nelze odesílat ani vyžádané newslettery apod.)." - s tím, že přes to prostě nejede vlak.
Muerte » Stručný textík « 
vlastní železo? těch mám dost, ale jen na pokusy. to už je lepší VPS, kdy se nemusím starat právě o to fyzické železo, ne?
Muerte » Stručný textík « 
proč to neposíláš přes specializovanou službu, např. mailchimp? pro takový objem zasílání je zdarma

btw i u wedosu by to šlo, jen bys to nesměl posílat hned za sebou, ale splnit jejich denní limit (500 e-mailů/den), aby tě neblokli
datel Složitě ho startuji vrkláním s kšandama 
Hledám hosting, kde by neměli problém s tím, že se odsud 1-2x měsíčně odesílá cca 600 mailů. Nejde o spam, jsou to pozvánky zaregistrovaným. Jinou podmínku nemám. Samozřejmě potřebuju php, mysql. Na wedosu s tím mailováním problém mají.
Díky za tipy.
 
Ja jsem se tak dlouho rozciloval nad ruznymi hostingy, az jsme si to s kamaradem postavili sami na svym zeleze (kteryho bychom se ted radi zbavili smerem k necemu co nebude takova casovana bomba), ale je to osvezujici mit vlastni servery na internetu, nevim jak jsem bez toho mohl kdy existovat...
 
Aha, tak nic. Dík
jabedeiah tych fetosov co si pichaju marihuany by   ale i tady přemýšlím o problémech, které
K databázím lze přistupovat pouze z uvedeného webového rozhraní a z webhostingových serverů. Databáze nejsou přístupné zvenku ani z jiných serverů a tento přístup nelze žádným způsobem umožnit (ani za poplatek).
http://kb.wedos.com/webhosting/databaze-info.html