Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Puvodni Pruvodcovsky klub juk_jany je obnoveny na Lopuchu ZDE. Pro ty co na Lopuch nechodi jsem zalozil alternativu zde.

V podstate by tento klub mel slouzit k sbirani referenci o hostingu ktery jste si vyhlidli jeste pred tim nez slapnete do ho...

Zahlavi je ve vystavbe ;-)

Z dnešních BF nabídek VPSek ... IMHO hodně dobré.

https://php-friends.de/vserver-ssd/vserver-black-friday-2021-ssd
 
To bude asi tim, ze kompletni DNS zaznam provozovatel NS nemuze z dobrych duvodu vydat nikomu jinemu nez vlastnikovi - zapomente na technicke kontakty a jine mozne online ficurky. Subdomeny treba pres DIG dohledas akorat ve chvili, kdy ti jejich seznam doda vlastnik, teda pokud je puvodni ns jeste ma.
Radgost Excuse me. My english is bat. 
U Forpsi jsem si musel při převodu domény ručně nastavit FX záznam, což poněkud překvapilo, ale vše funguje tak jak má. Oproti Ebole, teda.
 
Radgost Excuse me. My english is bat. 
tvl, velká krása :-D
Nmaster Every sperm is sacred,  every sperm is good.
Radgost Excuse me. My english is bat. 
Jak vypadá taková doména? :-)
Nmaster Every sperm is sacred,  every sperm is good.
ja si na ac24 jednou zaregistroval domenu s emoji znakama a cely ten jejich system se zhroutil... pak me prosili at si vezmu zpet penize a necham je na pokoji
Radgost Excuse me. My english is bat. 
A měli pravdu, předsedo.
spic už jen wtf 
Na jednom hostingu (možná active24) se mi stalo, že přestal fungovat Adminer. Taky myslím, že kódem Jakuba Vrány to nebylo. A to přitom nabízeli svůj oficiální přístup přes Adminer. Je to pár let zpět.
Radgost Excuse me. My english is bat. 
Aktuálně jsem nakrklý na ebola. cz. Tvrdí mi, že to, že mi u nich nechce phpbb forum běžet pod php 7.x je chyba fóra a ne nastavení jejich serveru.
 
spic už jen wtf 
Teď mě naštvalo forpsi, že v SERVER_NAME je varianta bez www, i když klient přijde na variantu s www.
 
Mastodont  
Testoval jsem u nich VPS a v pohodě.
Radgost Excuse me. My english is bat. 
Jak si na tom teď stojí Forpsi?
 
cestujicivnoci  
Přešel jsem k nim hned v jejich začátcích. Jejich administrační rozhraní převyšovalo tou dobou konkurenci o několik tříd, nabízeli mnohem lepší parametry a poloviční cenu. Teď už vlastně nevím, jaké jsou mimowedosí standardy.
spic už jen wtf 
Wedos? Ten umí spíš vytápět bazény, než dělat webhosting.
hkmaly - Slava pomlcky -  .
Pokud nahradili technologii, tak IMHO zadny problem, forum je pouzitelna technologie pro support a pri opakovani dotazu celkem vyhodna. Otazka je, jestli v ramci toho kroku nesnizili pocet pracovniku podpory. Nebo jestli to neni z-nouze-cnost reakce na to, ze i predtim meli pracovniku podpory malo a nestihali.
Mastodont  
Přesně tak.
cestujicivnoci  
Wedos zrušil 24/7 online support a nahradil ho jakýmsi fórem. Chlubí se, jak je to strašně super, za mě je to obrovský krok k (mnohem horšímu) standardu online support neprovozovat. Můžu chápat, že se jim dotazy opakovaly nebo že jich bylo docela dost, ale když se něco podělá a já mám půl noci čekat na reakci, tak to můžu klidně i u savany nebo jiného g-hostingu.
 
cestujicivnoci  
Jestli teď, to nevím, ale když jsem se na to kdysi ptal, odpověď byla, že to neumožńují záměrně (což nemusí být pravda, já vím).
Vida, díky, v e-mailu jsem to vyignoroval. Prodloužil jsem si o rok a trochu tak ušetřil. A pak půjdu pryč, sice jsem s nimi maximálně spokojený, ale provozuju už jen statický web pro rodinu a to je pak trochu s kanónem na vrabce (čistě HTML a chodí tam tři lidi za měsíc zkouknout nový fotky). Teď ale nemám energii to řešit.