Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Cestování

Spravují:

Bew,
GinBookReklamaWaze je bezplatná online navigace s aktuálnímí mapovými podklady a informacemi o dopravě. Obsahuje herní a sociální prvky.
Je k dispozici pro android i IOS.
Základní zdroje:
www.wazer.cz - web české komunity, informační rozcestník
Live mapa - "živá" mapa s dopravními informacemi umožňující plánování trasy
Eventy - CZ - Významné události v ČR mající vliv na dopravu (maratony, závody, ...)
Wazeopedie - česky - Česká "wiki" Waze shrující pravidla a návody.

Komunity:
G+, FB, Waze-CZSK Fórum

Hm, tak je fakt, že když jedu z chalupy, tak tam WiFi je a mobilní signál ne.
Ono známý je problém kdy člověk vyleze z baráku s telefonem připojeným na domácí wifi a odjede. To pak taky často zlobí že data začne akceptovat a ž po nějakém čase po ztrátě připojení k wifině, proto jsem se ptal.
Když vyjedu z místa bez signálu. Někdy pomůže natvrdo ukončit waze a znovu spustit, někdy pomůže jenom restart mobilu. Možná je to častější v situaci, kdy spustím Waze v místě bez signálu, ale jen možná.
Tohle by velký problém tak rok-dva zpátky. Pokud se ti to děje stále je to divné, trošku na tom zapracovali. V jaké situaci se to projevuje?
Používal jsem Waze na Samsung Galaxy S4mini, A5 (2017)a nyní na S20 FE 5G a s GPS nikdy žádný problém.

Mnohem větší problém je s dostupností dat - Waze tvrdí, že data nemá, ale ostatní aplikace ano. Nejčastěji je to po vyjetí z místa bez signálu, někdy to trvá i 15 minut, než se Waze vzpamatuje.
wow :-)
No tak to mně Xperie najednou začala tvrdit, že je v Indii. Jakože fakt, dal jsem si najít cestu a on mi řekl, že je to příliš daleko, že takhle dlouhé cesty neplánuje, tak jsem se podíval blíž a Waze mi ukazuje nějaká podivná jména okolních vesnic…
cestujicivnoci  
Ted aktualne poco x3: https://www.okoun.cz/boards/google_android?contextId=1071214019#article-1071214019
Predtim redmi 6. Je pravda, ze jsem kdysi mel telefon, kde waze fungoval. Uz nevim, co to bylo.
Reakce na | Vlákno  
Co máš za kalkulačku?
Hodně záleží na telefonu co používáš, MediaTeky jsou problémy "proslavené". ;) Já přes těch svých X Xperií jsem s GPS v životě problém snad neměl. Vlastně jo, jednou - to jsem se nasral, protože jsem si naplánoval keškovací "noční" a ono zrovna mělo GPS nějaký výpadek. Ale s Waze no problemo, fakt.
A znám spoustu lidí, kteří používají waze furt a výhradně a kdyby takovýto problém měli, tak by se jistě zmínili.
Hele, já nepoužívám waze nijak často. Každopídně se mi nikdy nestalo, že by signál vypadl. V dobách, kdy bylo zdrojem polohy jen GPS (je to tak trochu jen doměnka, jistý si tím nejsem, že to tak u starých verzí andorid telefonů opravdu bylo), tak jsem s výpadky navigací měl dost problémy, ale nakonec to vyřešil nový telefon, který žádný problém neměl.
cestujicivnoci  
Aha, ja jsem si sem prisel jen ulevit. Vubec nechapu, jak to nekdo muze pouzivat.
Šestý příspěvek pod tím Tvým to imho vysvětluje ;-)
cestujicivnoci  
Nekam jedeme podle mapy.cz. Zavrena silnice, mapy.cz o uzavere nevi. Zapnu waze, ten vi. Super, dal jedeme s wazem. Po 10 kilometrech: ztrata komunikace s gps. Co je kurva tak problematickyho na komunikaci s gps, kdyz zadna jina aplikace problem nema? Totez na vsech minulych telefonech.