Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Cestování

Spravují:

Bew,
GinBookReklamaWaze je bezplatná online navigace s aktuálnímí mapovými podklady a informacemi o dopravě. Obsahuje herní a sociální prvky.
Je k dispozici pro android i IOS.
Základní zdroje:
www.wazer.cz - web české komunity, informační rozcestník
Live mapa - "živá" mapa s dopravními informacemi umožňující plánování trasy
Eventy - CZ - Významné události v ČR mající vliv na dopravu (maratony, závody, ...)
Wazeopedie - česky - Česká "wiki" Waze shrující pravidla a návody.

Komunity:
G+, FB, Waze-CZSK Fórum

To by teoreticky nemělo vadit .. ale zkusmo to otestuj (někde kde budeš mít i dobrý datový signál) přepnout hlas na Elišku (TTS si stáhne nějaké věci a vygeneruje pokyny, proto ty data at se to nepoškodí), vyzkoušet, přepnout zpátky a je jistá šance že ty hlášky zůstanou česky. (TTS engine čte už od začátku právě hlášky co se týče úsekových radarů, ty Petra ani jiné klasické hlasy neumí).
Ne.
CrazyJoe žere malé děti  a nevrací kočárky
To mi připomnělo, že jak jsem v létě jel do ČR, tak mé Waze, které na mne jinak mluví anglicky, dalo tyhle hlášky z nějakého důvodu německy. Já teda sice žiju v německy mluvící zemi, ale telefon mám komplet v angličtině, tak jsem z toho byl Troška perplex.
Mormegil Už jste  přispěli?
A máš nastaven hlas "včetně názvů ulic"?
Betatester nejsem a ta hláška entering speed check zone není přeložená nejméně 3 roky: https://www.okoun.cz/boards/waze?contextId=1068997986#article-1068997986 - tak mám obavu, jesti u speed enforcement zone to nebude totéž. Navíc opravdu nevím, co se tím myslí. :-(
Reakce na | Vlákno  
Překlady někdy chvíli trvají než probublají. Předpokládám že používáš "běžnou produkční verzi", nejsi betatester, že ne? :)
Waze k anglické hlášce "entering speed check zone" přidala hlášku "entering speed enforcement zone" - ví někdo, co to vlatně je, co si pod tím mám představit?

A jestli je nějaké šance, že ty hlášky budou přeložené do češtiny?