Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 


Ladika nejak nemuzu "rozkousnout"
proc se nekomu, kdo je zvlastni podivin, automaticky pricita vysoke IQ?
zdravi dosli!
HP jsem sledovala a Nikol tam byla ostrov inteligence a prijemne kamaradske povahy bez trapneho srdickovani
po ukonceni jsem se o ni mirne zajimala a zdalo se mi ze uplne zblbla, vymetala diskoteky jako placena celerita, predvadela tam ruzne oplzle-pardon sexy- pozy a pohyby, zacala zvanit nesmysly a oblekat se jako .......
pri sve slavne scene ve VV kdy se opila a producirovala se jako (jak vtipne komentoval Tomas) "pani moderatorka MTV" se mi totalne zprotivila, a take svym "mazackym" vystupovanim a suverenitou "slavne celerity"
pri peclivem sledovani jejich replik a komentaru jsem navic zjistila, ze az tak omracujici iq nema
presto samoze mezi VV vycniva :-)
taky Vás všechny zdravím, slibovala jsem si, že to už sledovat nebudu, ale spadla jsem zas do toho, takže můžu přispět i s online kamerama.
 
Tante ... fandím, tedy jsem 
Bingo, day! A já furt, koho mi připomíná.
Zdravím Tě po letech, jakož i neklana a další známé nicky.
daylight  
dobrý den
předevčírem jsem se vrátila z lesů a začínám dohánět VV resty.
Chacha mi strašně připomíná Pavlu Tomicovou, konkrétně ve hře Koule, kde představuje Fibingerovou.
 
nažďár ;)
občas jsem viděla hotel paradajs, kde Nikol působila jako docela príma holka, která značně vyčnívala z té řady peroxidových blondýn, tanečnic u tyče, striptérek či jiných sociálních pracovnic (a nic proti blondýnám)
zatím Lucka. nebo Ládík.
VV prichodem maminy Romany "vsechnyvasmiluji" a poloromského borce, ktery se hlasi ke sve bile polovine, u mne klesli o dva levely niz
baba je evidentne zivel a jeji vejklady prospikovane vecnym "vic co jako", "teda jakoze", "jako teda nevim" apod mne vcera malem umorily
borec asi nebude povahove spatny, ale inteligenci se zaradi nekam mezi Martina a Vlada, takze super "hrac"

mate uz nejaky tip na viteze mezi temito VV?
 
Tante ... fandím, tedy jsem 
Souhlas, on se už o to vlastně pokouší. U Martina stále ještě nevím, co se od něj dá čekat, co v něm je (a je v něm vůbec něco?), u Zdeničky je jasno. Postrádá naprosto charakter a protože Vlado ji nebere (Zdenička by se nechala přichýlit kýmkoli silným), ona Vlada nesnáší.
Booo nemám ráda caps lock... 
moc ráda tě vidím neklan :-)...a buď ráda, že jsi to nezažila, protože bude hůř a myslím, že koncem týdne budou onlajnisti umět odezírat :-)...a já asi taky, protože od zítřka mám dovolenou a čas ponocovat u pc :-)
lituji, že jsem chachacha nezažila v její "best of", sledovala jsem ji až okolo jedné v noci kdy nabádala ostatní VV ať jsou na sebe hodní a ať jsou jako jedna velká milující se rodina, což je IMO samozřejmě blbost, jak můžeš milovat někoho a pak mu dát palec s tím, že "mám ho sice u srdíčka, ale chci aby už vypadl"... :D
no Thomas mi přide mnohem víc vyčůranější než jsem si myslel, on do toho IMHO nepůjde tak natvrdo jako Zvěřina, ale bude na Vladka nasazovat svý ovce, Martina a Zdeňku.
Tante ... fandím, tedy jsem 
Se zájmem sleduji, jak se T+M+Z navzájem utvrzují v tom, že Vladko není regulérní hráč. Zejména T, který si sám sebe představoval jako šéfa vily, je z Vlada celý bez sebe, protože zatím na Vlada nemůže a podle mého na něj prostě nemá.
 
Tak Zdeňka to bere jako dovolenou - lepší vila než spaní v autě. Ale za včerejšek u mě hodně klesla, jestli si vybrala být s M a T, tak zásadní chyba.

BTW Růžena byla ve třetí řadě.

Vlado je mnohem víc v klidu, protože je o osm let starší. A na rozdíl od jedničky, kde byl (skoro) sám proti většině je tu skupina, která ho bere. A půl napůl (cca) je lepší rozdělení pro něj.
No, vzhledem k tomu, že to včera potvrzovala Tomášovi, tak nepochybuju o tom, že to na ni bude vytaženo. Nedivil bych se, kdyby ho vypalcovali a on to použil jako důvod pro její vyzvání do duelu (že by Nikola vyhrála, o tom nepochybuju)
Tante ... fandím, tedy jsem 
Sledovala jsem ze zajímavosti jen první dvě volby, pak už jsem jen hledala výsledek. Musím říct, že z ukázek jsem si vždy vytipovala toho mně nejsympatičtějšího (není totéž co mně sympatického) a že vždycky se do vily dostal. A někdy je to děs; zajímalo by mě, jak by se jevili ti neúspěšní, to se nikdy nedozvím.
Co se týče včerejší volby, tak Mirek z těch čtyř byl jediný, kdo mě v ukázce rozesmál, a Chachacha jsem tam rozhodně nechtěla, ten lehce přestárlý diblik mě prudil od začátku. Ovšem že to bude taková hrůza, to jsem fakt nečekala.
aclay a ostatní večerní onlajnisti, podle mě si zasloužíte řád Bílého Okouna za to, že jste zvládli sledovat a zapisovat Chachacha nepřetržitý monolog. Takový slovní průjem jsem za celý svůj dlouhý život opravdu nezažila.
mě teda překvapilo že to Tereza vytáhla na světlo tuhle Niky příhodu. Vůbec jsem to nečekal. Navíc v přímáku.

Jinak Thomas mi začíná bejt čím dál odpornější. Včera jak se bavil s Martinem že vymyslí nějakou provokaci aby Vladka zesměšnili. A chtěl k tomu využít Martina. "Ty za ním budeš pořád chodit a pořád se ho na něco budeš ptát až Vladko vylítne ..."

Zdenička je teda případ. Ten výraz socialistická mi přijde docela vhodnej. Ona se chce furt jen bavit, dělat ňuňuňu a nechce nic řešit ... navíc jak včera s takovým klidem vyprávěla o tom jak svedla kluka svý kamarádky ... fuj. :)

Romana bude asi něco jako Růžena z druhý řady. Bude asi na sebe poutat pozornost a ten její smích ... :) já bych se asi z ní za chvíli zcvoknul, bude zajímavý jak na to budou reagovat ostatní.

Lůca - čím dál sympatičtější, měla jen málo okamžiků kdy mi byla protivná. Líbí se mi její empatie a dokáže vztahy ve Vile dobře analyzovat.

Ládík - škoda že furt tak divně breptá že mu není pořádně rozumět. Ale včera jak předvedl to číslo z psychitarické léčebny tak byl skvělej. A líbí se mi že se neupíná na vůdce stáda Thomase ale má na to svůj názor. I na Vladka.

Vladko je furt stejnej, ale přijde že od první řady je mnohem víc v klidu.

Ten novej soutežící ani nevím jak se jmenuje bude asi dobrou ovcí Thomase.
 
monynka ;o) 
Netusi nekdo, proc se Tereza pri przneni Nikoly ke konci tak smala? Zaslechla jsem nejakej sum ve studiu, ale i tak...nemela by zrovna v takovy situaci, kdyz uz dela karavou pani ucitelku, udrzet vaznost?