Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 


Já bych zůstala tady. Co zkusit kontaktovat správce tématu, jestli by nešel přidal další moderátor?
Ohledně online komentování bych navrhovala (tak jak to bylo vždycky), aby práva přidávat příspěvky měli pouze ti, kteří online komentují, pro ostatní pouze právo čtení.
Booo nemám ráda caps lock... 
teď v práci po včerejšku čtu tady chacha a slyším ji Agie díky moc za fotečky, Thomas má možná vytřeštěný i uši pokyd je slyšet chacha i v kuchyni .-)
 
udělal jsem nový diskusní neb k tomuhle není nikdo s právy tady a tedy není ochrana před spamem žádná ani nejde nic změnit

Diskutujte zde
 
Když sleduju jak pejsek s kočičkou vaří dort, pardon. Thomas se Zdenkou čínu, tak se nedivím, že má Babica takovou sledovanost.
 
Ježišmarjá koho jim to do vily dali! Ač připravena z okounaonline popisu ta chacha mě totálně odrovnala. To se nedá poslouchat. Ta je musí brzy totálně rozložit a hlavně citlivého Vlada.

Celkově ta dva noví příchozí mi přijdou jak postavy z Nastěnky.
 
No jestli šlo o tohle, tak možná lepší....nejsem si jistá, jestli je vůbec dobrý tyhle věci nějak propagovat.
jj, četl. a tereza když šel Martin do Vily říkala že o něm víc něco co by mu mohlo uškodit u lidí. ale jestli to je to že byl satanista to nenaznačila.
Tante ... fandím, tedy jsem 
Díky. Měla jsem dojem, že někdo psal, že to křeslo dostal výhradně Vladko.
Ale stejně je zajímavé, kdo se snaží do Vladkova křesla sedat - takže Tomas a Martin, to je poměrně příznačné.
Už jsem si to našla.
Možná to bude ještě drsný :)
Jj., tak bych to viděl taky.
Viděl jsem i Martina v něm, zřejmě není omezeno, kdo do něj sedá. Když tam není Vlado, můžou si ostatní sednout nejspíš.
Tante ... fandím, tedy jsem 
Souhlas Hooper, ve skutečnosti vůdce není, rád by chtěl a tlačí to silou. V nějakém prostředí to možná i funguje, ale tady ne. Odtud ta nejistota, to stálé sebeujišťování, že Vladko je tam jen dočasně.

Včera jsem ho (Tomase) viděla ve Vladkově křesle, měla jsem dojem, že to má být křeslo výhradně pro Vladka. Tak by mě zajímalo, zda to je pravda. A zda mu Vladko usednout do křesla dovolil, nebo zda si tam Tomas vlezl sám - ale Vlado u toho byl, takže to by asi vypěnil, kdyby mu tam Tomas vlezl bez dovolení.

Mně tohle přijde dost důležité, tohle usednutí "na trůn", nesledoval to někdo?
A tos někde četl že je satanista?
Není, no. Snaží se být, ale okolí ho tak nebere. Žere ho maximálně tak Martin, teď asi i Mirek, tím to hasne.
Tante ... fandím, tedy jsem 
Když on je takový vůdce silou, řekla bych. A jakmile síla nefunguje, tak je zmatený.
Kdo jste viděli včerejší podvečerní rozhovor Tomáše se Zdeňkou ... připadal mi dost nejistý. I podle ostatních jeho projevů. Což mi nejde dohromady s tím, co o něm říkala nějaká psycholožka v Noční show, jako že je vůdčí typ.
 
Bo Lucka je Vladovi nejblíž. Ale včera nebo předevčírem mě docela nepříjemně překvapila, jak říkala, že nechávala svými kamarádkami sledovat svého tehdejšího přítele.
Prohlédni pár stránek zpět, pár jich tu bylo.
Je-li Vlado regulérní hráč, tak není o čem. Jinak bych rád viděl jako vítěze Láďu.