Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

KulturaNové

Spravují:

HamHanded,
dawe2,
Therasia,
MrXReklama~ Výprasky v umění, umění spankingu ~
a všechny těsně přilehlé fenomény, najmě z mainstreamu: články, teorie, zvyky a lidová kultura (příznivci Neprakty/Švandrlíka již vědí!)Mohlo by se hodit...

Jak v příspěvku zalomit odstavec: nový odstavec začněte znakem <p>, jako paragraph (ty „zobáčky“ napíšete stiskem: pravý ALT+? a pravý ALT+:, většinou vpravo od písmene „M“). Nebo si stačí přepnout v okně pro nový příspěvek vlevo dole tu „roletku“ z HTML na Text či Radeox, pak se odstavce neslijou. (Obrázky však jdou vložit jen v tom HTML modu!). BTW: v Radeoxu se dá písmo i trochu formátovat.
+ Jak nahrát do příspěvku obrázek? (Návod v mém příspěvku…)

„Na pamětnou“ – web ke stažení (Můj web, co chodíval z Dropboxu, což dnes už nejde; nevadí - stáhnete ZIP otevřete dle návodu normálně v prohlížeči, funguje offline!)

Zálohy starého Therasiina klubu ze zrušeného Lapiduchu 2010 - 2016 (I. část) ~ bližší podrobnosti ZDE v tomto příspěvku. - Fakt 6 let!
TADY je II. část (podrobnosti uvnitř archivu a ZDE, v druhém příspěvku!)

Archiv: „Žena a výprask v literatuře“ ~ je to ten největší ZIP soubor [95 MB]. Jde o surový materiál (jakože nezpracovaný! :-) pro chystanou antologii výprasků v „literatuře české a do češtiny přeložené“, kterou sesbíral především Tomas_46 a v menší míře také já a ostatní členové starého Lapidušího klubu — je tam momentálně více než 2 500 literárních citací, které snad časem převedu do přehledného, klikatelného webu.
V odkazu výše jsou k dispozici pro nedočkavce — ty datované jsou (a budou!) dílčí aktualizace, ty s dodatkem „povídky“ jsou vlastní díla Tomase_46.

75 Fulgurových povídek! — V češtině, od oblíbeného autora.

PERVERS pelmel — pár povídek ze zaniklého časopisu.

Fragment archivu povídek z "Neposlušných dívčin"; stovky povídek a fragmentů, heslo k archivu je: Okoun

Další zajímavé odkazy:
SPANKINGOVÁ SEZNAMKA (ze zrušeného Aryonova blogu)
Kvikoslavův blog o výprascích v „normálních“ filmech
Aloysův blog (tématické povídky a obrázky)
ODBORNÁ LITERATURA: Výprasky & spol. ve starých zvycích našich předků ~ 40 str. výpisků z etnografických studií blížší info zde
Klub posaderologie ~ Prdelkozpyt
Klub rudý prdele ~ Totéž v bleděmodrém (občas)
SPANKING či E-spanking (partnerský) na Lopuchu
Spanking video - Lupus Pictures
HamHanded Ne tak často, jak bych chtěl,  ale častějc než bych měl!
Re: aryon111
Já myslím, že to bylo na podkladě nějaké historické události, kdy se nějací lidi posmívali tomu, že se něco stalo (tuším splašený kůň narazil do právě toho rukavičkářství, či co, a strhl výzdobu oslavující císaře/panovníka...?) a úřady to vykládaly jako urážku majestátu a výtržnost; také se s tím nějak svezla nějaká operní zpěvačka, co se smála z okna (ale to už ve filmu není!)...
A jinak ta rákoska "jedenáctka" vypadala celkem silně!
aryon111 spankingový evangelista  Aryonův spankingový deník
Vzrušující titulky a nekompromisní hlas, oznamující rozsudek. Copak asi provedla tato prodavačka rukavic, že byla odsouzena k pětadvaceti ranám rákoskou č. 11 na holé pozadí? A jak to bolí rákoskou č. 11?
HamHanded Ne tak často, jak bych chtěl,  ale častějc než bych měl!
Congress Dances (1931) engl. titulky

Tuhle filmovou klasiku asi znáte, ale s titulky to vidím prvně!

Moc pěkně natočeno, jen škoda, že po těch všech "katovských přípravách" na výprask nakonec nedošlo! Tvářil jsem se stejně, jako on v posledním záběru...

The Congress Dances (1931) engl. titulky