Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

KulturaNové

Spravují:

HamHanded,
TherasiaReklama~ Výprasky v umění, umění spankingu ~
a všechny těsně přilehlé fenomény, najmě z mainstreamu: články, teorie, zvyky a lidová kultura (příznivci Neprakty/Švandrlíka již vědí!)Mohlo by se hodit...

Zálohy starého Therasiina klubu ze zrušeného Lapiduchu 2010 - 2016 (I. část) ~ bližší podrobnosti ZDE v tomto příspěvku. - Fakt 6 let!
TADY je II. část (podrobnosti uvnitř archivu a ZDE, v druhém příspěvku!)

Archiv: „Žena a výprask v literatuře“ ~ je to ten největší soubor [45 MB]
Surový materiál (jakože nezpracovaný! :) převážně v *.doc souborech pro chystanou antologii výprasků v „literatuře české a do češtiny přeložené“, kterou sesbíral především Tomas_46 a v menší míře také já a ostatní členové starého Lapidušího klubu — je tam momentálně více než 1 500 literárních citací, které snad časem převedu do přehledného, klikatelného webu.
V odkazu výše jsou k dispozici pro nedočkavce — ty datované jsou (a budou!) dílčí aktualizace, ty s dodatkem „povídky“ jsou vlastní díla Tomase_46, některé známé třeba z:
Aryonova deníku.
Další zajímavé odkazy:
ODBORNÁ LITERATURA: Výprasky & spol. ve starých zvycích našich předků ~ 40 str. výpisků z etnografických studií blížší info zde
Klub posaderologie ~ Prdelkozpyt
Klub rudý prdele ~ Totéž v bleděmodrém (občas)
SPANKING či E-spanking (partnerský) na Lopuchu
Spanking video - Lupus Pictures
Líbí se mi jak líčíš ten věkový sestup když si dospívající Alena vlivem různých detailů (třeba toho přizdviženého kolena) připadá opět jako malá (výprasky mě z velké části přitahují právě kvůli tomuhle pocitu) ale hluboký příběh o zmatcích dospívání to vážně není.
mne sa zda najpresvedcivejsia 5ta verzia... dodatok s 'bejby jsi tam' je celkom zabavny doplnok
HamHanded.....to si s niecim pleties, tento je zbrusu novy - mohol si ho vidiet akurat tak na mojej stranke asi tak 15 minut predtym, nez sa objavil tu :) ale mozno sa podoba na nieco, co som nakreslil v minulosti....neviem. A neboj, nebudem, to tu zahlcovat F/m....len obcas to potrebujem trosku vyvazit aj u seba
Vdaka Kvik, pre mna je spanking proste sexy zalezitost, tak preto to vzrusenie.....i ked obcas by som niektorym holkam zo srdca doprial aj riadny 'nesexy' vyprask :D
pokusim sa s tym este nieco spravit.....mozno menej obrazkov, ale viac ich dotiahnut farebne a vytvarne
dik, som rad, ze sa lubi...
dakujem, cenim si velmi pochvalu od Teba, kedze sama kreslis a hlavne tiez cerpas namety vo svojej minulosti, alebo alternativnej minulosti :). Btw. bobikov nemam, ale hasica a kourici divenku mam rozpracovanu :) pekny letny obrazok....predpokladam, ze si zasla na ryby namiesto splnenia nejakej ulohy doma, a ono sa to vypomstilo :D
Reakce na | Vlákno  
Dočetli, ale bylo to hodně obsáhlé, popisné a trochu nezáživné, ale příběh dobrý. Zestručnit a bylo by to super. Každopádně díky, práci to rozhodně dalo a většina se mi líbila.
Jen malinko mimo mísu
 
HamHanded Zpracování ženského zadku v kultuře;  zejména formou výprasků a humoru (#!#)
KDYŽ UŽ JSME U TĚCH VZPOMÍNEK NA MLÁDÍ...

Začaly nám prázdniny, dodělal jsem tedy skoro rok odloženou tématickou KOLÁŽ a POVÍDKU; vše inspirováno Nepraktou a dopisem čtenářky „Nářez“ z rubriky Namlouvání v časopise Mladý svět. (Znalci by mohli hádat, z čeho všeho je to ještě poskládáno – sám to už přesně nevím! Uměle je totiž udělán i ten „hřbet“ a kdo ví co ještě…)

Nejlépe je čitelná při 100% zvětšení; pokud ale máte třeba malý monitor a blbě se vám po něm posouvá, tak si ji rozřízněte (třeba) na tři, nebo kolik chcete stránek – nechtěl jsem to dělat sám, abych to měl pohromadě a díly se mi někam nezatoulaly… A v celku vypadá stejně líp; i když uznávám, že s velikostí písma jsem to tentokrát fakt přehnal! Jenže už jsem neměl sílu to krátit, povídka se mi líbí tak jak je!

Ale raději přesto samostatný text uveřejňuju zvlášť pro ještě pohodlnější čtení je níže.

No a schválně, která z VARIANT „komiksu“ - tedy hlavně nasazených dívčích hlaviček - se vám líbí nejvíc? :-)

PS: aspoň vidíte, jaký mám vztah k níže probíranému tématu "kluci a výprask"! - Počkám si třeba čtvrt století, než jsem schopen to předělat!

Tak tedy - POVÍDKA SAMOSTATNĚ:

První den na prázdninách

Když tentokrát Alenka dorazila na vesnici k tetě, místo loňské stydlivé žabky vystoupila z vlaku svůdnice „Elén“, v tričku bez podprsenky a v šortkách obepínajících pubertou nalité hýždě hrdé držitelky čerstvého občanského průkazu (a té čupr zadničky) jako dvě chlípné dlaně.

Teta je lakonicky shledala nezdravě těsnými pro „lítání po venku“ (a vesnické strejce), ovšem slečna na její dobrácké „Ali, koukej se převlíct do tepláků, a mazej si hrát s děckama“ zareagovala jen pohrdavým „Ááále, sim tě...!“ – cítila se být už příliš dospělou na podobné věci, a večery na vsi letos hodlala trávit jinak, než skákáním panáka a hrou na schovku!

To vypadá jako zápletka hlubokého příběhu o zmatcích dospívání, ale zklamu vás: teta si na žádná velká psychologická dramata nikdy moc nepotrpěla; popadla prostě lískovku, která občas dříve pro úspěšný prázdninový pobyt neteřinky bývávala nutná, byť už ne posledních pár let a ještě nikdy ne takhle hned první den, a jala se pádnou pravicí zařizovat, aby novopečená gymnazistka, šokovaná rychlým spádem diskuse natolik, že se zcela bez boje dala přehnout přes koleno, změnila názor na (ne)žádoucnost upnutosti kraťásků kolem svých dvou lepých, avšak nezodpovědně špulených zadních oblin.

Na rozdíl od tety naši milou slečnu „Elén“ vůbec nenapadlo, že by podobný způsob argumentace v jejím věku mohl ještě přicházet v úvahu; kromě pupenů špičatých kůzlátek pod trikem to byla přece především kouzlem puberty rozkvetlá prdýlka a její výstavnost, co jí posledních pár měsíců, zvláště u mužů, zaručovalo důstojné vykání a uctivé oslovování „slečno“, takže považte to překvapení, když jí její štiplavá „stará známá“ začala náhle bez cirátů tykat právě tak familiárně a bodře jako kdysi, nedbajíc na její zajímavě do šíře rozvinutou oblost a odvážně inovované proporce, kterými fantazie přírody hněte z dvou prostých polokoulí rafinovaný klenot novopečené svůdnice, ani na to, jak hrdě s ními kroutí – dospělost-nedospělost, gymnazistka-negymnazistka; přes všechnu sošnost toho čerstvého ženství v něm štiplavá lískovka i po letech moc dobře poznávala své oblíbené nezbedné půlky s nimiž kdysi mívala tolik trápení, ale jež jí přesto vždycky byly svou měkkou poddajností mnohem příjemnější na dopad, nežli zadky sousedovic kluků, občasných zlodějů kedluben z tetiny zahrádky!

Vyšpulené polokoule Alenčiných náctiletých hýždí se pnuly proti napjatému plátnu šortek v poloze přes koleno tak mocně, až jí byl vidět skrze ně nejen lem kalhotek, ale i bleskurychle pučící jelita; v horkém létě přilínaly pláťáky o dvě čísla menší, než by podle dobrých mravů měly být, k pozadí jak druhá kůže, takže nyní k nelibosti své majitelky přenášely koncert tetiny lískovky přímo na holou zadnici těsně pod sebou v té nejlepší možné kvalitě!

Byly tak příhodně zařezané mezi půlky, že držely „problémové partie“ hezky doširoka od sebe, ač vyplácená krasavice zoufale chtěla opak, a staly se tím pro ně zákeřnou pastí: čím nalitější čerstvými šlincy (a že jich tam už byla pěkná tlačenice!) byl zadeček lapený v pevném sevření hříšných kraťásků, tím účinějším se výprask stával, přičemž teta se zřejmě rozhodla vyzkoušet, co se do nich ještě vejde!

Jako husu o posvícení vykrmovala starou dobrou domácí lískovkou už tak dost mladistvě kyprou zadnici a zlomyslně s ní nadívala dívčina k prasknutí narvaná, pro tuto ves až příliš sexy kaťata.

Takhle nějak mohlo asi vznikout úsloví „módní výkřik“ – a že nezůstalo u jednoho! Bezmocně přehnutá přes koleno, které bylo dostatečně přizvednuto do výše zkušeným našlápnutím tetiny nohy na nízké štokrle, zoufalá pubertální slečna neměla nejmenší šanci dosáhnout na zem právě tak, jako když kdysi dostávala jako malá, takže jí nezbývalo, než také ječet zrovna zas jak malá, s poníženým prosíkem, slzami, nekoordinovaně kmitajícíma nožkama a rukama coby větrný mlýn, zuřivě mávajícíma jakoby odháněla vosy. Možná že takhle zas vzniklo úsloví o dospívajících dívkách, že jsou „samá ruka – samá noha“

Určitě však byla také především „samý zadek“, jak se divoce, ale marně, pokoušela vykroutit z pod zálibně hvízdajícího proutku, jelikož teta si ji díky pasti, kterou si samozvaná manekýna nechtíc sama na sebe uchystala, pohodlně přichytila za zadní poutko – a obě hbité, pružné kýty tak byly rázem bezmocně lapené jako kapr v podběráku, či divoká kočka v pytli. Z „Elén“ se tak postupně stávala obyčejná Alena, z té zas Alenka, a z ní pak už velmi rychle tetě milá maličká Ája, která brečky přemýšlela jen o jedné jediné věci: jak dostat své bolavé půlky z té nesmyslné parády co nejrychleji ven?!

Ve skutečnosti se to celé seběhlo daleko rychleji než jste to stačili přečíst, ale zadku naštosovanému v nohavičkách šortek tak na tělo, že si pošetilá fintilka při ranním oblékání musí zip rozparku dopínat kombinačkama z tátova nářadí, plyne holt čas úplně jinak…! Navíc, jelikož na napuchlé a rozpálené nebohé holčičí půlky působilo ono osudově těsné vězení pláťáků jako papiňák, byl dnes spráskaný zadek hotov tzv. „akorát“ mnohem dříve, než kdyby dostávala obyčejný nářez bez nich, normálně na holou. (A nesrovnatelně pohodlněji – tedy pro tetu a její lískovku, pochopitelně!)

Konečně svou řvoucí neteřinku propustila z výchovného objetí. Bylo až dojemné, jak spěšně a ochotně a ochotně se teď zas na malou holku degradovaná sexbomba svého trýznivého módního přešlapu sama zbavovala; a jak jej ze sebe – v horoucí touze po něčem méně těsném – strhla nevědomky i se spodními kalhotkami! Vzhledem k tomu, že barva šortek, ve kterých byly žhnoucí hýždě krásky až doposud vězněny byla křiklavě rudá, po slavnostním odhalení její spráskané zadnice zprvu nebyl znát téměř žádný rozdíl… – Teta jen tak tak přemohla smích: „Tak co, Ali, už se ti taky zdají uplé moc, viď?“

Právě v tom okamžiku, když se děvče v horlivém souhlasu potřásající nahatými půlkami klopýtavě vrhlo k peřiňáku, štrachajíc v něm hlavou dolů až kdesi u dna, kde každý rok schválně zašantročila potupně dětské, staré tepláky „na ven“, kterých se jí však náhle nyní tak zoufale zachtělo, nedočkaví kluci, kteří ji před chvílí viděli štrádovat z nádraží přes náves v té její parádě, nyní odvržené a schlíple plandající i s gaťkama v jednom chumlu u kotníčků, začli hvízdat před domem, aby šla s nimi ven – a vzápětí ten nejnedočkavější z nich už klepal na sklo přízemního okna, s celou partou v patách…

Jak jsem říkal, není to žádný velký ani hluboký příběh, nicméně všichni zúčastnění, především pak po čase za jednoho z oněch chlapců šťastně provdaná Alena, si to „uvítání“ přesto moc dobře pamatují i po mnoha letech! A dodnes je všichni rádi a do nejmenších detailů probírají znovu, případně barvitě líčí těm, kteří o něm náhodou dosud nic neslyšeli – tedy všichni… s jedinou, vždy až po uši rudou, výjimkou.

A kde že jsou tam ti „Buf a Lora“? To mě vlastně nikdy až tak moc nezajímalo…!

 

* * *

DOČETLI? Uznávám, že neumím čárky, tak snad jste se v těch složitých souvětích, která mi diktoval chtíč (a chronická, přes půl století trvající literární bulimie) úplně neztratili... Byla to totiž fakt děsná piplačka!

 
HamHanded Zpracování ženského zadku v kultuře;  zejména formou výprasků a humoru (#!#)
Hleďme, jak je tu živo!
Spěchám něco dodělat, tak aspoň reakce na ty dva (nejspíš) nejpracnější příspěvky - kresbičky:

vrrattko - kresba- sen, vzpomínka: občasného klučíka snesu, jde mi o to, aby se to tu nezahltilo nějakým generickým pornem, které mě ke všemu ani sexuálně nezajímá! Ale takovéto originální (a osobní) X/m příspěvek jistě občas překousnu - jen se mi ale zdá, že jsem obrázek od tebe už viděl?

Taky se mi líbí ten unisex vtip, s tím, jak výprask pokračuje po ukojení; kdysi jsme se o tom bavili na starém fóru, jestli by to i pro holky bylo nepříjemné (dostávat "po") + dokonce to má Woody Allen v jednom filmu, když chce od kurvy zbičovat a vyhonit, a ona říká: "Jo, OK, vyhonit a zbičovat..." - tak se velmi ohrazuje, že obráceně, že to není jedno! :-)

Jediné, co se mi nezdá, to je fakt, že je nahá - škoda!

Tua - výprask asi za to, že šla i přes zákaz na Okouna? - Tak si to alespoň vysvětluji já, když už jsme u těch back-stories!

Takže je nejen pěkný, ale i exkluzivní! A navíc, konečně i VELKÝ… já jsem holt na ta max. rozlišení (jak už taky nevidím), tak jsem rád, že si tu můžu líp vychutnat detaily. Ale líbí se mi hlavně ta celková dynamika, spadlá čepice, výraz trestající (trochu jako Lauer a Hardy, takové to "Co se dá dělat / Když už to na mě padlo...") - dokonce i ta lavička!

Má to prostě atmosféru právě k tomuhle času (i když ne době)…

A pokud by to byla porybná, tak by se na to hodil text jednoho staršího spankingového vtipu z amerického humoru: Máš velké štěstí, že tě nechám jít jen s malým napomenutím!

 
Moje řeč :-)
Moc pěkný obrázek. Pěkné prázdniny tobě, té paní i té dívence.
Že to má pak ještě pokračování, kdy dostává tím prutem? ;-)
Reakce na | Vlákno  
Moc pěkný obrázek. Taky se přimlouvám za vybarvení a přiznávám, že přesně zapadá i do mých preferencí. :-)
Více takových, kde má plácaná osoba "viditelné potěšení".
Ta z té fotky je asi ta paní majorová z Kunderova Žertu
Ok, díky, zajímalo mě to, měl jsem podobné nápady jako Al :-).
Reakce na | Vlákno  
Super, za pět tisíc ...
Reakce na | Vlákno  
 
To by se to plácalo...

To se to plácá...

 
No i taková vysvětlení jsou přijatelná. Obvykle si jich při kreslení vymyslím víc.