Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

KulturaNové

Spravují:

HamHanded,
TherasiaReklama~ Výprasky v umění, umění spankingu ~
a všechny těsně přilehlé fenomény, najmě z mainstreamu: články, teorie, zvyky a lidová kultura (příznivci Neprakty/Švandrlíka již vědí!)Mohlo by se hodit...

Zálohy starého Therasiina klubu ze zrušeného Lapiduchu 2010 - 2016 (I. část) ~ bližší podrobnosti ZDE v tomto příspěvku. - Fakt 6 let!
TADY je II. část (podrobnosti uvnitř archivu a ZDE, v druhém příspěvku!)

Archiv: „Žena a výprask v literatuře“ ~ je to ten největší soubor [45 MB]
Surový materiál (jakože nezpracovaný! :) převážně v *.doc souborech pro chystanou antologii výprasků v „literatuře české a do češtiny přeložené“, kterou sesbíral především Tomas_46 a v menší míře také já a ostatní členové starého Lapidušího klubu — je tam momentálně více než 1 500 literárních citací, které snad časem převedu do přehledného, klikatelného webu.
V odkazu výše jsou k dispozici pro nedočkavce — ty datované jsou (a budou!) dílčí aktualizace, ty s dodatkem „povídky“ jsou vlastní díla Tomase_46, některé známé třeba z:
Aryonova deníku.
Další zajímavé odkazy:
ODBORNÁ LITERATURA: Výprasky & spol. ve starých zvycích našich předků ~ 40 str. výpisků z etnografických studií blížší info zde
Klub posaderologie ~ Prdelkozpyt
Klub rudý prdele ~ Totéž v bleděmodrém (občas)
SPANKING či E-spanking (partnerský) na Lopuchu
Spanking video - Lupus Pictures
Ukázka z povídky. Celá je na Aryonově deníku

Velmi neobvyklé přání

Před obchodním centrem mě zastavila velmi mladá žena a zeptala se mě, jestli bych jí neodpověděla na anketní otázku. Neměla jsem vůbec chuť se s ní vybavovat. Byla jsem unavená, v jedné ruce jsem nesla dost těžkou tašku s nákupem a za druhou vedla šestiletou Aničku. Chtěla jsem vzít sebou obě dcery, jenže ta starší, Kateřina, místo toho aby po obědě Aničku hlídala, dívala se na televizi, a nechala jí čmárat pastelkou po zdi. Naplácala jsem jí na zadek, a musela zůstat doma. Jenže pak jsem si vzpomněla, že jako studentka jsem si také takhle občas přivydělávala, a jak bylo mnohdy těžké přesvědčit lidi, aby vám něco řekli. A tak jsem položila tašku na zem a zeptala se, co ji zajímá. „Měla jste někdy nějaké přání, které by se dalo považovat za neobvyklé?“ zeptala se a otevřela složku, aby si mohla zapsat, co jí řeknu. To byla zvláštní otázka. Chvilku jsem přemýšlela. To, že jsem si přála, aby se moje první dcera narodila 25. listopadu, tedy v den, kdy mám svátek, se za neobvyklé asi považovat nedá. Nic jiného mě nenapadalo. Řekla jsem tedy, že si, bohužel, na žádné nevzpomínám, a chtěla jsem jít domů. Byla jsem zvědavá, jestli ten v televizi tak často vychvalovaný čistič skvrn si s Aniččinými kresbami v nedávno vymalovaném pokoji poradí. Moc jsem tomu nevěřila, a dostala jsem zase na Katku zlost. Už je jí dvanáct, a chová se jako malá… A v tu chvíli jsem si na jedno své velmi neobvyklé přání vzpomněla. Jenomže to bych stejně té dívce vyprávět nemohla… Když mi bylo šest let, přinesla mi vrána sestřičku. Alespoň tak mi to tehdy doma řekli. Do té doby jsem byla pro tátu a mámu všechno na světě, pak se to ale změnilo. Alenka začala mít přede mnou ve všem přednost. Nesla jsem to hodně těžko, zvláště když jsem toho mrňavého spratka musela pořád hlídat. Do té doby mě rodiče ani jednou neplácli, když jsem zlobila, a teď jsem byla bita za všechno, co provedla ona. „Měla jsi na ní dávat pozor,“ říkal vždycky táta, když si mně pokládal na klín. Můj výprask byl také nejspolehlivější způsob, jak to řvoucí dítě utišit. Moc si ale nepomohl, protože místo Aleny jsem začala křičet já.

 
S úsměvem jde všechno lépe.
...
 
drinker ... 
Hrála v novém To, možná je to i přímo z toho filmu.
HamHanded Zpracování ženského zadku v kultuře;  zejména formou výprasků a humoru (#!#)
Krátce z kultury:

Kdyby někoho zajímal balet, tak tady upozorňuji na představení z blízké OLOMOUCE (na které mě musel upozornit zahraniční blog!):

Poslední (téměř?) nesouvisející - alternuje tam docela pěkná a charismatická - tuším - japonka, nebo tak někdo, prostě ta tmavší, což má k dračici blít, mně se ale víc líbí ta rusky vypadající blondýnečka!

A tohle je prý z nějakého sitcomu - netušíte z jakého? Že si holky hrajou s panenkama na výprasky, to se tu i dřív řešilo, ale že i aranžerky figurin?

No a tady, nakonec, mě čistě OT (?) zaujal xichtík, taky a si z nějakého filmu, ale zpětným hledáním obrázků jsem nic nenašel... :(

Líbí se mi ten nejistý výraz... - možná z toho udělám koláž, jak stojí před ředitelnou, a z poza dubových dveří zní "Já ti dám! - PLESK! - Prosím už dost! - PLESK - To by se ti líbilo! - PLESK! - Au! ---" ... nebo tak něco.

 
HamHanded Zpracování ženského zadku v kultuře;  zejména formou výprasků a humoru (#!#)
Jo, taky pobavilo - já četl dokonce "sekací maso", a dávalo to smysl...!
Sedací maso :o)
Tomas_46  
V ilustrovaném časopisu rodinném (tak zní podtitul) "Česká hospodyně", ročník 4, číslo 2 z 9.10.1902 je v článku o trestání dětí ve škole krásná formulace:

 
HamHanded Zpracování ženského zadku v kultuře;  zejména formou výprasků a humoru (#!#)
Kdo od koho opisuje? Podobný text, jako od Švandrlíka, dokonce cca i ve stejné éře, ovšem zpoza oceánu!

No a tady z nějakého komixu - zvláštní v několika ohledech, ale vlastně zcela pochopitelné!

A půvabné... (Copak jí asi našeptávala za čertoviny?)

 
HamHanded Zpracování ženského zadku v kultuře;  zejména formou výprasků a humoru (#!#)
Ano, tak to bývá...
 
HamHanded Zpracování ženského zadku v kultuře;  zejména formou výprasků a humoru (#!#)
Jo, to je tak, když se spanking povídka stane realitou! :)
Třetí od zadu. Hodně provokativní.
drinker ... 
 
HamHanded Zpracování ženského zadku v kultuře;  zejména formou výprasků a humoru (#!#)
Pár obrázků

No, tak na oživení... Dávám i tohle video, jen že je to čistě oblíbená prdelka:

https://uloz.to/!eXp9VCK3OjQ3/po-strnisti-bos-tereziny-voriskovic-prdelky-bez-zvuku-zpomalene-mp4

Nu a ten pelmel. 1) jedna s provokativním posezem od vody... Někdy sním o změně režimu, kdy by mravnostní policie takové na místě bičovala. Napadá mi, že by to šlo realizovat třeba prozatím alespoň takovým stylem, jako ty jakési redaktorky zkoušely jít k vodě v burkinách, co jako na to řeknou lidi? - No tak já bych se převlékl za tu náboženskou policii zase, vzal pruty nebo rákosku, a šel bych jako sociální experiment zkoušet, co na to řeknou lidi...

Námět na povídku? na reportáž?

2) líbí se mi stopy po opálení - třeba jde o odvážnou propagátorku bikin, která to ovšem dělá tajně, protože její muž/pěstoun nevidí takové novoty rád... Ovšem nedojde jí, že stopy sluníčka prozradí přesně, jak málo dnes zahalenou zadničku vystavovala na veřejnosti - a trest na opalování dosud neuvyklé "chycené" půlky, je jistě zajímavý, jak zjistí!

Tady pár provokatérek naležato (a jedna nastojato):

A má představa výsledku:

 
HamHanded Zpracování ženského zadku v kultuře;  zejména formou výprasků a humoru (#!#)
vrrattko: díky za pěkně vybarvený obrázek.

Stran workshopů přesně nemůžu říct, co by mě zajímalo, taky jsem to myslel prostě i jako report pro ostatní čtenáře (třeba to někoho osmělí, že se nemusí bát tam chodit..., mě teda už ne, já su asociál!).

Samozřejmě záleží na tobě, co by se ti chtělo reportovat - zvlášť když tam jsi "jako pozorovatel", tak bys to mohl zužitkovat. Ale určitě nechci na tebe nijak tlačit, taky nemám moc času, a poslední dobou vyháním čerta ďáblem - že mi ten spanking vytlačuje na druhé místo jiná, naprosto nesexuální, činnost… Takže to bude možná s mou přítomností horší, v budoucnu. I proto má smysl každý tématický příspěvek "odjinud"

PS: jen bych poprosil: čleň text do odstavců! - Je to slovensky, bez diakritiky… Stačí použít html tag "p" na začátku každého odstavce, ani to nemusíš uzavírat, on si to přebere.

Nebo - pokud nepotřebuješ vkládat obrázky - přepni si psací formulář vlevo dole z "HTML" na "TEXT" a bude to fungovat prakticky jako na starém Lapu. Konec osvěty! :-)

A více času na příjemné věci v Novém roce!
HamHanded Zpracování ženského zadku v kultuře;  zejména formou výprasků a humoru (#!#)
**mirach:** Dík za odpověď, to jsem opravdu neznal.

Ať samoúčelné, či ne, nahatá princezna je velkým krokem pro lidstvo!
Al the gunsmith Al 
vrrattko. Tez ti preji vse nejlepsi do noveho roku 2018 a hodne nametu na dalsi tve malovani jak obrazku tak i zenskych zadecku!;-)Al
Díky, vše nej v roce 2018 přeji i já.
...ako sa svet brutalne zmenil odvtedy ........ vtedy boli vyprasky realitou v skolach, v rodinach a bohviekde este.....a dnes su z nich sny v lozniciach partnerov......asi je to posun dobrym smerom :)
Ahoj, HamHanded, dik za uznanie :) Nemal som post, len som si zle zadelil sukromny cas, tak som nestihal a k tomu sa pridala praca....nuz teda som tvoju otazku o workshope prehliadol. Ale rad sa podelim o zazitky z workhopov, i ked ja to tam zazivam len ako pozorovatel. Bol som asi na troch, ale uz si presne nepamatam, co sa tam dialo - len utrzky, ktore ma zaujali (ako napriklad dredata tmavovlaska, ktora stavnatymi vyrazmi castovala frajera pocas svojho vyprasku....a pod.) Kludne sa pytaj, co by Ta zaujimalo. Inak myslim, ze v lednu bude zas....ak niekoho zozeniem, tak sa pojdem pozriet.....ale samemu sa mi velmi tam nechce. Holky v kladach su dobre.....ten stol je pekelny vynalez :) Tak Vam vsetkym prajem pekneho Silvestra a dobry start do noveho roka. Mal som na mysli aj urobit Pe-eFko...ale nestihol som....ostalo len pri napade, tak tu dam aspon zrecyklovanu staru kolaz.... a pozdravujem tymto aj ludi z vedlajsieho fora, menovite Dawa a Ala...atd. a tu je to quasi-peefko 2018 imagebam.com :) ps. Tomas_46 - velmi pekne darky, taky vyraz by som niekedy rad videl nazivo ;)