Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

KulturaNové

Spravují:

HamHanded,
TherasiaReklama~ Výprasky v umění, umění spankingu ~
a všechny těsně přilehlé fenomény, najmě z mainstreamu: články, teorie, zvyky a lidová kultura (příznivci Neprakty/Švandrlíka již vědí!)Mohlo by se hodit...

Zálohy starého Therasiina klubu ze zrušeného Lapiduchu 2010 - 2016 (I. část) ~ bližší podrobnosti ZDE v tomto příspěvku. - Fakt 6 let!
TADY je II. část (podrobnosti uvnitř archivu a ZDE, v druhém příspěvku!)

Archiv: „Žena a výprask v literatuře“ ~ je to ten největší soubor [45 MB]
Surový materiál (jakože nezpracovaný! :) převážně v *.doc souborech pro chystanou antologii výprasků v „literatuře české a do češtiny přeložené“, kterou sesbíral především Tomas_46 a v menší míře také já a ostatní členové starého Lapidušího klubu — je tam momentálně více než 1 500 literárních citací, které snad časem převedu do přehledného, klikatelného webu.
V odkazu výše jsou k dispozici pro nedočkavce — ty datované jsou (a budou!) dílčí aktualizace, ty s dodatkem „povídky“ jsou vlastní díla Tomase_46, některé známé třeba z:
Aryonova deníku.
Další zajímavé odkazy:
ODBORNÁ LITERATURA: Výprasky & spol. ve starých zvycích našich předků ~ 40 str. výpisků z etnografických studií blížší info zde
Klub posaderologie ~ Prdelkozpyt
Klub rudý prdele ~ Totéž v bleděmodrém (občas)
SPANKING či E-spanking (partnerský) na Lopuchu
Spanking video - Lupus Pictures
Máte pěknou ikonu sp1668. To je váš oblíbený nástroj?
 

Super, budu se těšit. Mimochodem, vzpomínám si, že jsi sem kdysi dával tenhle obrázek a plánoval z něj koláž (byly teda celkem asi 3 mám pocit). Tu bych viděl obzvlášť velmi rád. :-)

53818_774990_123_536lo

HamHanded Zpracování ženského zadku v kultuře;  zejména formou výprasků a humoru (#!#)
Dvakrát ve spěchu
Jeden explicitní - autorku/a neznám:

... a jeden inspirativní. Drzý fracek před ředitelnou, jak to může dopadnou - přejde ji ten smích? (Malíř je klasikem):

 
HamHanded Zpracování ženského zadku v kultuře;  zejména formou výprasků a humoru (#!#)
sp 1668: Díky za ohlas, navíc tak pochvalný! Mám rozdělané ještě další koláže, taky nějakou básničku... - jak píše vrrattko, je to povzbudivé, tak třeba něco z toho konečně doklepnu!
Ďakujem
Všetkým za pozitívne reakcie, je to povzbudivé a inšpiratívne.
 
HamHanded: Koláž a povídka skvělá jako vždy. Přesně ty detaily, které zde popisuješ, na tom i já velmi oceňuji. Jinak pokud jde o variantu obrázku, tak mně se nejvíc líbí prostřední na pravé stránce.

vrrattko: I já se ještě zpětně přídávám k ostatním s pochvalou obrázku i zajímavým příběhem, který za ním stojí. Také bych řekl, že je snad nejpovedenější, co jsem od tebe dosud viděl. Když teď k tomu ještě vidím to porovnání, které sem dal HamH potažmo Tua, tak bych dokonce řekl, že ti kluci jdou kreslit snad dokonce lépe než holky. :-D
 
Ano. To je výborný. Klidně přečtu deset rozvláčných stránek, pokud na nich najdu alespoň jednu takovouhle maličkost. :-))
Jo, prima!!!
Šlaufek chybí, to by bylo super kdyby tam byl! Ale na zadku mi přijde, jako by měla nějaké malé stopy. Na pravé půlce ve spodní části. Nebo je to výsledek komprese jpeg?
Ta poznámka jestli už jsou dost těsně je náhodou výborná
No to sis teda vyhrál!
HamHanded Zpracování ženského zadku v kultuře;  zejména formou výprasků a humoru (#!#)
A jo! Jedině, že bych to smáznul omylem já - tak tady je znova: vrrattkův obrázek, s kterým jsem si splet tenhle... - dík pozornosti TUY
Připadá mi že ten odkaz sám od sebe zmizel.
HamHanded Zpracování ženského zadku v kultuře;  zejména formou výprasků a humoru (#!#)
Kradu odjinud
Hm... Postřižiny, ženský zadek... - něco tam ale, se mi zdá, chybí!


(TAJENKA: pumpička na kolo, tedy spíš na prdel!)

 
HamHanded Zpracování ženského zadku v kultuře;  zejména formou výprasků a humoru (#!#)
Tua - k mé koláži: Jo, na taková místa jsem právě hrdý, dík že sis všimla!

Já bych prostě rád vytvořily co nejšťavnatější a zároveň nejoriginálnější, ovzláštněný popis toho stokrát omletého, takže tam jakoby "vynalézám" ty hříčky k čemu je to přirovnané. A podobně.

Na psychologii opravdu moc nehraju, spíš ten humor - třeba představa na konci, když se jí teta poněkud škodolibě ptá, jestli už změnila názor a ona v horlivém souhlasu potřásá seřezanýma půlkama - jak cupitá pryč, či jak jsem to tam napsal… Ta představa mě samotného rozesmála - pak to jde sotva škrtnout.

Možná i proto to některým (dawe2) připadá nudné - je to pro mě spíš takový herbář, album momentek než drama.
Reakce na | Vlákno  
HamHanded Zpracování ženského zadku v kultuře;  zejména formou výprasků a humoru (#!#)
Tua - vrrattkův obrázek: Jo! To je vono! Mně se to celé zdrclo na toho o stehýnko skříplého šulina, takže jsem si to zapamatoval podle tohodle motivu… - ač se nikdy neztotožňuju s vyplácenými, tak tomuhle rozumím! :-)
Reakce na | Vlákno  
HamHanded Zpracování ženského zadku v kultuře;  zejména formou výprasků a humoru (#!#)
vrrattko - která verze? Též dík za odezvu! Tím "pátá" myslíš kterou - asi některou z těch tří dvojokénkových; asi prostřední z nich?

Mně se nejvíc líbí ta "divoška" (zde trochu jiná pusa, než tam) - asi proto, že není jen překopírovaná hlava, ale vytvořená tak, že nikde jinde se u Neprakty nevyskytuje:

No a tady je pro doplnění ta první hlavinka, která na koláži s povídkou nemá ten druhý obrázek - dokončení:

Mimochodem, to druhé políčko mi dalo nejvíc práce, zvlášť ty texty: musel jsem je po písmenku sestavit odjinud, pak část obnažené slečny jsem domaloval po pixelech ručně...!!!

PS: jo, a s tím tvým obrázkem, co mi byl povědomý, je to jak píše TUA!

HamHanded Zpracování ženského zadku v kultuře;  zejména formou výprasků a humoru (#!#)
dawe2 - popisnost a nezáživnost: Díky za reakci, popisné to je určitě, to bych i chtěl, je to vlastně obraz té jediné chvíle. Nezáživné tedy nevím… já sám to vnímám trochu jinak když opravuju překlepy (to bych to krátil) a když to čtu s erekcí (to se musím držet, abych nepřidával!) - takže jaký způsob čtení je lepší, nevím...

Moje úplně první povídka byla vlastně novela, a měla asi 50 stran! (Takže uznáte, že v krácení jsem udělal jistý pokrok!)

Mně ten problém literárního ztvárnění vášně připomíná jeden básnický text / prózu - tuším od Hiršala? - která byla postavena na fórku, že poměrně jednoduchá povídka byla opatřena vysvětlivkama, ale ty vysvětlivky byly doplněny dalšíma vysvětlivkama… a tak se to rozrůstalo, potenciálně do nekonečna! Něco podobného se mi při vzrušení (i nespankovém) děje v hlavě, takový lehký záchvat, a v podstatě to se snažím i dostat do textu: i tu strukturu ejakulace, nejen styl a obsah.

Ale chápu, že když někdo napíše např. schválně chaotický text, aby ilustroval téma třeba rozpadu hrdinova rozumu, tak riskuje, že to nebude odlišitelné od skutečně chaotické (nezvládnutě, nechtěně) struktury...
Líbí se mi jak líčíš ten věkový sestup když si dospívající Alena vlivem různých detailů (třeba toho přizdviženého kolena) připadá opět jako malá (výprasky mě z velké části přitahují právě kvůli tomuhle pocitu) ale hluboký příběh o zmatcích dospívání to vážně není.
mne sa zda najpresvedcivejsia 5ta verzia... dodatok s 'bejby jsi tam' je celkom zabavny doplnok