Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

KulturaNové

Spravují:

HamHanded,
TherasiaReklama~ Výprasky v umění, umění spankingu ~
a všechny těsně přilehlé fenomény, najmě z mainstreamu: články, teorie, zvyky a lidová kultura (příznivci Neprakty/Švandrlíka již vědí!)Mohlo by se hodit...

Zálohy starého Therasiina klubu ze zrušeného Lapiduchu 2010 - 2016 (I. část) ~ bližší podrobnosti ZDE v tomto příspěvku. - Fakt 6 let!
TADY je II. část (podrobnosti uvnitř archivu a ZDE, v druhém příspěvku!)

Archiv: „Žena a výprask v literatuře“ ~ je to ten největší soubor [45 MB]
Surový materiál (jakože nezpracovaný! :) převážně v *.doc souborech pro chystanou antologii výprasků v „literatuře české a do češtiny přeložené“, kterou sesbíral především Tomas_46 a v menší míře také já a ostatní členové starého Lapidušího klubu — je tam momentálně více než 1 500 literárních citací, které snad časem převedu do přehledného, klikatelného webu.
V odkazu výše jsou k dispozici pro nedočkavce — ty datované jsou (a budou!) dílčí aktualizace, ty s dodatkem „povídky“ jsou vlastní díla Tomase_46, některé známé třeba z:
Aryonova deníku.
Další zajímavé odkazy:
Klub posaderologie ~ Prdelkozpyt
SPANKING či E-spanking (partnerský) na Lopuchu
Spanking video - Lupus PicturesČísla:

Ano, to máš pravdu, ale to už se dá si zapamatovat, dělám to tak. Postřehy máme stejné
HamHanded Zpracování ženského zadku v kultuře;  zejména formou výprasků a humoru (#!#)
Dawe2 (obrázky): vrátili to, ale už nevrátili u toho původního obrázku správnou velikost - takže si ji musím pamatovat (abych měl srovnání). Nevím proč to ukazuje velikost např. náhledu toho obrázku, co jsem dal hledat, ne ale tu opravdou - na rozdíl od TinyEye, který to dělá furt dobře.

Pro obrázkové nadšence ještě upozornění: když hledáte s Googlem větší obrázek (a je to třeba fakt důležité) nestačí jen rozkliknout tu jeho nabídku "podle velikosti", ale je třeba zvlášť proklikat několik těch stránek nalezených výsledků (proto jsou u nich právě důležité ty rozměry!), protože on ani neumí seřadit své vlastní výsledky podle velikosti - a v těch jednotlivých stránkách někdy naleznete obrázek mnohem kvalitnější a větší, než v tom "celkovém přehledu"; proč to tak je, netuším. Asi podle toho vtipu "napřed nohy, vy kokoti!". Každopádně mě to sere, protože takováhle zkriplená pseudoumělá inteligence bude řídit auta, určovat jestli jste podezřelý terorista - nebo, abychom nebyli zcela OT, potenciální sexuální deviant... Jsem rád, že se toho už nedožiju!

Ale místo brblání aspoň pár čerstvě nalezených provokatérek před spaním:

U toho posledního si všimněte ďábelské intriky s laserem a kočičkou! - No a níže je ukázka z nějakého filmu (Lea-Seydoux-nude-full-frontal-in-Les-adieux-a-la-reine-FR-2012); můžeme si představovat, že ji komorná připravuje na výprask, i když "ve skutečnosti" bohužel ne... Ale roztomilá je, byť pohled na prdelku citelně chybí!

HamHanded Zpracování ženského zadku v kultuře;  zejména formou výprasků a humoru (#!#)
Al: jo, díky za zážitek pamětníka! Že se u toho holky červenaly se nedivím, když leckterá asi tenkrát mohla říct "MeToo"!
HamHanded Zpracování ženského zadku v kultuře;  zejména formou výprasků a humoru (#!#)
Tua: Jo, to je přesně můj případ! Bohužel.
HamHanded Zpracování ženského zadku v kultuře;  zejména formou výprasků a humoru (#!#)
vrrattko: Málem jsem přehlíd ten tvůj odkaz. Nevím, jestli to dělá stejnej člověk, jako tenhle starší, dnes již asi mrtvý blog:

https://britishspankingmagazines.blogspot.com

… a nebo jestli to jenom nevykrádá (zatím jsem neměl čas podrobněji zkoumat)? - Každopádně povídky z to klasiky já můžu…
Koukám, že už to vrátili zpátky jak to bylo, hurá. Než to zase zmrví znovu.
Dnes už je to lepší, ale tím, že přestali u větší části uvádět velikosti to zase jednou pěkně podělali. A opravdu toho nachází také méně než dřív. To je ten dnešní pokrok, hlavně, že je to "vzdušné"
Al the gunsmith Al 
HamHanded
Ja ti zde dekuji za ten odkaz na zmineny clanek ze 100+1 Zahranicnich Zajimavosti, Kde se jednalo o pretisk a preklad z Italske verze castopisu "Panorama",ktery se cas od casu zminoval o vyprascich zen i deti v Italii, i kdyz ten Casopis byl puvodne asi Holandsky, ale vydaval se tehdy po cele zapadni Evrope ve vsech jazycich. Ja si prave na ten clanek v tom casopise pamatuji jak dnes zive tim, ze jsme tohle cele probirali tehdy i na Hornicke Prumyslovce v Ostrave v hodinach "Obcanske Vychovy". Kde to ten casopis i to zminene cislo nekdo donesl do skoly, nebo snad i ten profesor, co nas ten predmet ucil, tak se tam ve tride prave na tohle tema vedla velmi ziva i bujna debata. Ja jsem vsak tehdy litoval par veci, ze nas ten predmet neucila nektera z nasich profesorek na skole a ze jsme jako vylozene dulni obor nemeli zadne holky v nasi tride E-4(Elektrifikace a Mechanizace Dolu). V jinych tridach na te skole, tam jiste holky meli v povrchovych oborech jako byla Chemie, ci Upravnictvi Uhli. Udajne v tech tridach tehdy byla kolem toho tematu rovnez velmi zhava debata, tim ,ze se zaroven jednalo ted jiz presne pred 50ti lety v tom roce 1968 i o svobodu slova a "Prazske Jaro". Bohuzel ja jsem u tech diskuzi v tech jinych tridach tehdy nebyl, tak jsem jen slysel vypraveni od tech profesorek z jinych predmetu i od jinych kamaradu v tech jinych tridach s holkami, ktere u toho byli zive, jak se tam u tehle debaty ty holky vsechny do jedne cervenaly;-) Al
 
Tak tedy zvlášť pro tebe ještě jedna výměna rolí, třebaže to asi není přímo Venuše...
(Gaston Noury, 1911)
...
Napadlo mě že by se ti Böhm mohl líbit - tak trochu tvůj případ, že?
Jak jsem teď komentovala video na Deníku, vybavilo se mi, že u nás se vlastně ani moc neříkalo naplácat, jako spíš zmydlit ("Jestli neposlechneš, zmydlím tě vařečkou.") Zajímalo by mě, jestli je to lokální fráze, nebo se to říká obecně.
 
HamHanded Zpracování ženského zadku v kultuře;  zejména formou výprasků a humoru (#!#)
Nová KULTURNÍ OSVĚTA na Aryonově deníku

Jako obvykle dávám jen odkaz na celý přepis UNIKÁTNÍHO ČLÁNKU z časopisu 100+1 zahraničních zajímavostí objeveného Tomasem_46, jelikož Google = nestandartní HTML=musel bych to celé dělat dvakrát...

Tady to je, hezkou sobotu!

Z TISKU: „Příliš mnoho ran, které nepadnou vedle“

PS: vzpomněl jsem si přitom na Marca, který sem asi nechodí, že by se mu to asi líbilo! Netušíte někdo, jestli ještě něco točí atp.? (A nebo už "Sek sem sexem"?)

 
HamHanded Zpracování ženského zadku v kultuře;  zejména formou výprasků a humoru (#!#)
Jen si odložím...
... dodělávám na Aryona jeden dobový RETRO příspěvek a zbyl mi ilustrační materiál. - Tak jej jako bonus nahážu sem; snad povzbudí něčí fantazii.

Napřed školačky (slušňačky i rošťačky) obecné:

No a tady "Bibina", teda Bardotka (vím, že tu má své příznivce!); u ní jsem pochopil anglické slovíčko "pouting" - prostě na některých obrázcích vypadá "spankingově interesantně"! :-)

 
HamHanded Zpracování ženského zadku v kultuře;  zejména formou výprasků a humoru (#!#)
Tua - TinyEye: jo, to znám. Je dobrej hlavně na to, když je třeba obrázek z textem, a já potřebuju najít ten bez textu; to Google většinou není schopen. Jenže TE má zas bohužel menší a méně aktualizovanou databázi - upřímně ty obrázky jsou jediné, co mě u G. drží; jinak na vše ostatní používám jiné služby (ty hajzly nebudu podporovat ani pasivně!).

Mimochodem, takhle nalézá "podobné obrázky" slavný G. - není to fake, osobně jsem zažil před rokem cca! Bylo by to vtipný, kdyby to nebyl takový průser...:

... tohle poslední jsem byl zvědav, kdo vymyslel takové tričko a nalezl jsem - podoba jak vyšitá!

Sorry za OT, ale nemohl jsem odolat!

HamHanded Zpracování ženského zadku v kultuře;  zejména formou výprasků a humoru (#!#)
dawe2: jsem rád, že někdo i čte můj doprovod k obrázkům...
HamHanded Zpracování ženského zadku v kultuře;  zejména formou výprasků a humoru (#!#)
Výprask ešusem! Co ti lidi nevymyslí!
HamHanded Zpracování ženského zadku v kultuře;  zejména formou výprasků a humoru (#!#)
Tua: ale jen klidně tapetuj, když to bude takhle! Já bych sice rádši, aby dostala Venuše (za tu nevěru, kdy je chytil mynžel do sítě, by sama zasloužila, ne to svádět na Amorety!), ale co už!

Tady u toho posledního (Böhm) pobavil ten důvod trestu; tak je to správně!
Al the gunsmith Al 
Donald Trump a Spanking?
http://www.newsweek.com/stormy-daniels-claims-trump-asked-spanking-785141
 
Cupid je trestaný Minervou že vyrušoval vědy a umění při studiu (Johann George Böhm, přelom 17. a 18. století)
...

...a trestající Venuše, tentokrát v širé krajině (Reinier van der Laeck, 1640)
...

(Slibuji že s tapetováním končím - tihle byli poslední)
 
Psycho Ťa zajebem v noci pazúrom!!!  deviAnt
*nausica

(pardon)