Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

KulturaNové

Spravují:

HamHanded,
dawe2,
Therasia,
MrXReklama~ Výprasky v umění, umění spankingu ~
a všechny těsně přilehlé fenomény, najmě z mainstreamu: články, teorie, zvyky a lidová kultura (příznivci Neprakty/Švandrlíka již vědí!)Mohlo by se hodit...

Jak v příspěvku zalomit odstavec: nový odstavec začněte znakem <p>, jako paragraph (ty „zobáčky“ napíšete stiskem: pravý ALT+? a pravý ALT+:, většinou vpravo od písmene „M“). Nebo si stačí přepnout v okně pro nový příspěvek vlevo dole tu „roletku“ z HTML na Text či Radeox, pak se odstavce neslijou. (Obrázky však jdou vložit jen v tom HTML modu!). BTW: v Radeoxu se dá písmo i trochu formátovat.
+ Jak nahrát do příspěvku obrázek? (Návod v mém příspěvku…)

„Na pamětnou“ – web ke stažení (Můj web, co chodíval z Dropboxu, což dnes už nejde; nevadí - stáhnete ZIP otevřete dle návodu normálně v prohlížeči, funguje offline!)

Zálohy starého Therasiina klubu ze zrušeného Lapiduchu 2010 - 2016 (I. část) ~ bližší podrobnosti ZDE v tomto příspěvku. - Fakt 6 let!
TADY je II. část (podrobnosti uvnitř archivu a ZDE, v druhém příspěvku!)

Archiv: „Žena a výprask v literatuře“ ~ je to ten největší ZIP soubor [95 MB]. Jde o surový materiál (jakože nezpracovaný! :-) pro chystanou antologii výprasků v „literatuře české a do češtiny přeložené“, kterou sesbíral především Tomas_46 a v menší míře také já a ostatní členové starého Lapidušího klubu — je tam momentálně více než 2 500 literárních citací, které snad časem převedu do přehledného, klikatelného webu.
V odkazu výše jsou k dispozici pro nedočkavce — ty datované jsou (a budou!) dílčí aktualizace, ty s dodatkem „povídky“ jsou vlastní díla Tomase_46.

Fragment archivu povídek z "Neposlušných dívčin"; stovky povídek a fragmentů, heslo k archivu je: Okoun

Další zajímavé odkazy:
SPANKINGOVÁ SEZNAMKA (ze zrušeného Aryonova blogu)
ODBORNÁ LITERATURA: Výprasky & spol. ve starých zvycích našich předků ~ 40 str. výpisků z etnografických studií blížší info zde
Klub posaderologie ~ Prdelkozpyt
Klub rudý prdele ~ Totéž v bleděmodrém (občas)
SPANKING či E-spanking (partnerský) na Lopuchu
Spanking video - Lupus Pictures
Biedronka Nashle, a stavte se zas někdy... 
Ví se v kolik hodin stream začne?
HamHanded Ne tak často, jak bych chtěl,  ale častějc než bych měl!
Fakt je, že neznáme ani původní účel té dvojky. No ale to s tou rohožkou je unikát, to jinde neměl! Ona je to možná nějaká variace, které dělal na zakázku, či na přání kamarádů.

Nevím, jestli sis všimla před pár měsíci té variace slečny z Popravy na K., kterou jsem zas objevil já?
Perfektní postřeh! Ještě jsi zapomněl otcovu patu v botech - jedna je o něco výše zvednutá a jedno jelito na dívčině stehně je o něco níže. Takže nic :-D
Právě jsem dala oba na porovnání, že je téměř totožný, ale stále nevíme, kde a k čemu to byla ilustrace. A že je takový fakt výchovný a ta rohožka k tomu...našla jsem dnes úplnou náhodou, když jsem hledala jiný Nepraktův vtip a to tady: http://reddigger.cz/index.php?/category/339 takže opět aukce. Email jsem nepřehlédla, do spamu mi žádné nepadají, neboj. Což je další důkaz.
Tak jsem našel dokonce víc než pět rozdílů! :D 1) Jedna klečí na rohožce, druhá na zemi. 2) Jedna je brunetka, druhá blondýnka. 3) Jedna má vlasy po ramena, druhá do půli zad. 4) Jedna je opálená, druhá bledá. 5) Jedna je úplně nahá, druhé soucitný otec nechal ponožky, aby nenastydla :D 6) Jedna je na obrázku beze slov, druhá má pod obrázkem text. 7) Úhel stěn ke klečící slečně je na obou obrázcích jiný (na jednom je odcházející otec blíž než na druhém obrázku) Co jsem vyhrál? :D
HamHanded Ne tak často, jak bych chtěl,  ale častějc než bych měl!
Re: Therasia - dvojka
No super, druhý samozřejmě známe z knihy "S Nepraktou u výprasku", ale odkud máš ten první?! - A nemáš to ve větším? Ten jsem ještě nikdy neviděl!

BTW: nepřehlídlas, že jsem ti posílal email, nebo spad do spamu?

BTW2: no, hlavně by tu Plaesirku nedovedl nikdy Al takhle dlouhodobě simulovat, z jeho češtinou!
Zase dva na stejné "brdo" aneb najdi 5 rozdílů
20200412165732-6f860f72-xs.jpgstr. 36 – kopie.jpg
 
Nebyla. Kdysi jsem si s ní i dost psala, posílali jsem si i vzájemně fotografie, věž, že Al to skutečně nebyl.
Tak já jsem začátek nestihla, nevěděla jsem, kam kliknout, aby se objevil ten přímý přesnos, ale nakonec jsem na to přišla. Jako já jsem byla ráda, že vůbec něco takového udělali. Však to byl první stream. Ono to není sranda jet někde takhle naživo. Vždy je co zlepšovat. Jen mi to přišlo docela krátké a také se slibovalo, že přednášející Felix dostane výprask (i když je to takové paradoxní, zrovna on a to mě osobně vidět ani neláká) v přímém přenosu a nakonec je až v jednom z bonusů, kde je i celkový výprask figurantky i s patřičným zvukovým doprovodem. Příjemným spestřujícím prvkem však byla možnost živého chatu přímo v obraze a kladení dotazů, anebo i různá popichování. Jinak další stream se plánuje na 20. května, ale zatím na něj žádné poutače nejsou, tématem má být Role plays.
Ale jo, dobrý. Moc pěkné rýmy ;-).
HamHanded Ne tak často, jak bych chtěl,  ale častějc než bych měl!
"Čípková růženka"
Tak tady to máte. To výše je alternativní název. :-)
Jsem zvědav, jestli si najde aspoň nějaké příznivce, když to berete tak realisticky...

 
HamHanded Ne tak často, jak bych chtěl,  ale častějc než bych měl!
Re: Klystyry
Jéžiš, vy jste teda... Vždyť se jedná jen o ten znak, ne o opravdový klystýr, tak jaképak copak!

Kony83 mě teda překvapil, že mu to druhé připomíná nádržku s hadičkou - pro mne to byla jasné stříkačka. Ale taky se mi zdá lepší.

A díky za názor! On to byl taky dost teoretický dotaz, jelikož ve sbírce se asi ve skutečnosti žádné klystýry neobjevují.

Osobně - když už se na to zavedla řeč - mám taky rád tohle jen "teoreticky", jako další ponižující praktiku (navíc pod záminkou dobra), a nikdy bych to nechtěl zkoušet (na žádné straně hadičky)!

Navíc bez výprasku, nebo aspoň trestného kontextu, mě to nezajímá vůbec. - Takže i básnička, která se mi vylíhla je nakonec "pouze" o čípku a samozřejmě i o výprasku! Nebojte.

Protože je k obrázku, tak ho ještě musím dodělat, snad i přes vyjádřený odpor osazenstva aspoň pobaví...

 
HamHanded Ne tak často, jak bych chtěl,  ale častějc než bych měl!
Re: Kvikoslav - Rebelové
Díky za ukázku. Je sice "jen" mluvící, ale zato řečená pěkně s gustem (jak jen to ten neherec dokáže říct)!

Jo, a super, že jsi přešel na jiný hosting (ulozto), ten předchozí mě hrozně štval!
Rebelové
Kdyby její máma žila, zmalovala by jí prdel, že by si týden nesedla. Tato slova lze slyšet ve filmu Rebelové https://www.csfd.cz/film/7632-rebelove/prehled/
Scéna ke stažení zde https://ulozto.net/file/ozRY3PwPZ2W8/rebelove-cesko-2001-mp4
 
Tak tři, díky :-). Předehra je fajn, ale občas to tím u mě i skončí. A je to moc fajn.
Nejste jediní. Taky se počítám k masochistům, kteří nejsou a nepotřebují být submisivní. Beru spanking jako (milostnou) předehru. Ani hry na výchovu, provinění a trest apod. mě nikdy nelákaly.
Tady ti nepomůžu, je mi to trochu proti srsti. Klystýr dobrovolně, v soukromí, na následné anální hrátky a na plac už čistá(ý). Jinak představa toho, že se někdo u výprasku nebo před ním posere za přítomnosti druhého, to fakt ne. Mimochodem na běžné anální hrátky, kolík a podobně stačí mírný průplach čistou vlažnou vodou, častý klystýr není vůbec zdravý.
Ta byla sluníčková až moc. To byl takový protipól, až si říkám, jestli to nemohla být virtuální postava Ala, to už se nedozvíme ...
No ale nevím, jestli tu nejsme dva jediní :-). Ale to nevadí, podstata je stále stejná, jde jen o to kdo komu a chci to, co nechci to. Já jsem trochu switch s preferencí /m, vzrušením a dobrovolnosti, ale není to nutné a nevadí mi téměř nic z výprasků na zadek.
Ten druhý je jasný pytlík a hadička, to první je dost divné.

Radši bych se obešel bez klystýrových básniček.