Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

KulturaNové

Spravují:

HamHanded,
dawe2,
Therasia,
MrXReklama~ Výprasky v umění, umění spankingu ~
a všechny těsně přilehlé fenomény, najmě z mainstreamu: články, teorie, zvyky a lidová kultura (příznivci Neprakty/Švandrlíka již vědí!)Mohlo by se hodit...

Jak v příspěvku zalomit odstavec: nový odstavec začněte znakem <p>, jako paragraph (ty „zobáčky“ napíšete stiskem: pravý ALT+? a pravý ALT+:, většinou vpravo od písmene „M“). Nebo si stačí přepnout v okně pro nový příspěvek vlevo dole tu „roletku“ z HTML na Text či Radeox, pak se odstavce neslijou. (Obrázky však jdou vložit jen v tom HTML modu!). BTW: v Radeoxu se dá písmo i trochu formátovat.
+ Jak nahrát do příspěvku obrázek? (Návod v mém příspěvku…)

„Na pamětnou“ – web ke stažení (Můj web, co chodíval z Dropboxu, což dnes už nejde; nevadí - stáhnete ZIP otevřete dle návodu normálně v prohlížeči, funguje offline!)

Zálohy starého Therasiina klubu ze zrušeného Lapiduchu 2010 - 2016 (I. část) ~ bližší podrobnosti ZDE v tomto příspěvku. - Fakt 6 let!
TADY je II. část (podrobnosti uvnitř archivu a ZDE, v druhém příspěvku!)

Archiv: „Žena a výprask v literatuře“ ~ je to ten největší ZIP soubor [95 MB]. Jde o surový materiál (jakože nezpracovaný! :-) pro chystanou antologii výprasků v „literatuře české a do češtiny přeložené“, kterou sesbíral především Tomas_46 a v menší míře také já a ostatní členové starého Lapidušího klubu — je tam momentálně více než 2 500 literárních citací, které snad časem převedu do přehledného, klikatelného webu.
V odkazu výše jsou k dispozici pro nedočkavce — ty datované jsou (a budou!) dílčí aktualizace, ty s dodatkem „povídky“ jsou vlastní díla Tomase_46.

75 Fulgurových povídek! — V češtině, od oblíbeného autora.

PERVERS pelmel — pár povídek ze zaniklého časopisu.

Fragment archivu povídek z "Neposlušných dívčin"; stovky povídek a fragmentů, heslo k archivu je: Okoun

Další zajímavé odkazy:
SPANKINGOVÁ SEZNAMKA (ze zrušeného Aryonova blogu)
Aloysův blog (tématické povídky a obrázky)
ODBORNÁ LITERATURA: Výprasky & spol. ve starých zvycích našich předků ~ 40 str. výpisků z etnografických studií blížší info zde
Klub posaderologie ~ Prdelkozpyt
Klub rudý prdele ~ Totéž v bleděmodrém (občas)
SPANKING či E-spanking (partnerský) na Lopuchu
Spanking video - Lupus Pictures
nuclearbeast  
 
nuclearbeast  
Já bych řekl, že je napálili po telefonu, ale je to jen můj názor.
To nejsou erekce na slunci, to je obyčejná depka :-). To snad přejde. Nebo dělej nebo jiného co tě baví ;-).
HamHanded Ne tak často, jak bych chtěl,  ale častějc než bych měl!
nuclearbeast - "fake news"
Tady u toho jsem nikdy nepochopil, jestli "hoax" je to, jak je napálili po telefonu, že jsou z rádia, a nebo jestli vymyšlená je celá ta historka?

Přiklonil bych se i k tomu druhému, ale tady je třeba mít na paměti, že je PRAVDIVÁ storry o tom, jak falešný policista volal do McDonald (či tak něco?) a chtěl po manažerovi, aby zadržel 17letou brigádnici, prohledal ji, dokonce ji tělesně trestal… - a více či méně úspěšně to zkoušel několikrát na různých místech!

Z toho nejznámějšího případu dokonce koloval po internetu záznam z průmyslové kamery, a taky byl o tom natočen - ne nijak skvělý - film, jehož název si teď nevybavuju; ale je tam i výprask na holou.


BTW, obecně: Nejsou nějaké erupce na slunci? Nějak mě všechno strašně sere… a nemůžu dopsat ani jednu ze tří rozepsaných plácpovídek!
nuclearbeast  
Elvis v muzikálu Blue Havaii
 
nuclearbeast  
Fake News
 
Film je podle románu Iny Lorentz Zlatý břeh. Ten výprask ale v knize není. Je tam jiný: "Thomé to nejdřív klidně snášel, pak ho ale popadla zlost. Zkroutil ženě ruce za zády a přehnul si ji přes kolena. Levačkou jí držel ruce a pravou rukou ji tloukl přes zadek. Žena dál ječela, naříkala a proklínala svého muže, zatímco on si na ní vybíjel veškerou zlost za své selhání, dokud mezi ně nevběhl Walter a další dva muži. „Přestaň už konečně svou ženu mlátit!“ okřikl ho Walter."
 
HamHanded Ne tak často, jak bych chtěl,  ale častějc než bych měl!
Díky oběma!
Noha - film
Sice znám, ale patří k mým oblíbeným! (A jiní třeba neznaj...)

Sherudan - titulek
Pěkné, z tohoto žánru sportovního žargonu nemůžu nepřipomenout své oblíbené "půlkařky" :-) a čekám marně na titulek, kde bude obojí, něco jako: „České půlkařky-juniorky utržily výprask s XY…“
 
Miriam Stein nude – Das Goldene Ufer (2015)
 
To tedy! Stejně, proč se tomu říká výprask, když to není výprask... Při hledání výprasku pak najdeme výsledky sportovních utkání. Na druhou stranu by to šlo při rozhovoru snadno hezky otočit na jinou činnost :-).
Tenhle titulek
mi připadá nesmírně inspirativní: https://sport.aktualne.cz/ostatni-sporty/juniorky-hazena/r~33edbbbaf4bc11ec9ae20cc47ab5f122/?utm_source=centrumHP&utm_medium=sportbox&utm_term=position-1&utm_campaign=Sport
 
HamHanded Ne tak často, jak bych chtěl,  ale častějc než bych měl!
POZOR, OT HLÁŠENÍ!

MrX a Aloys mají ode mne zprávu ve vzkazníku!!!

 
Hustý :o)
nuclearbeast  
The Vagabond King - Oreste Kirkoo spanks Rita Moreno
 
nuclearbeast  
 
Nejen Kony :-). Jinak Ruská sauna je samozřejmě lepší ;-). I když bych bych trochu ubral na teplotě, hlavně dole na stehnech.
HamHanded Ne tak často, jak bych chtěl,  ale častějc než bych měl!
Co mě cestou cvrklo do nosu...

Pěkná dobovka, ale kony asi nebude rád - ty podvazky!

Pěkný posez, předpokládám, že trestný - na tvrdém...:

„Teď už tedy vím, jaký je rozdíl mezi finskou a ruskou saunou…!“

 
HamHanded Ne tak často, jak bych chtěl,  ale častějc než bych měl!
Re: nuclearbeast - filmeček
Díky, ukázku z toho jsem už kdesi viděl, ale tohle je lepší kvalita (a spousta bobrů předtím!).
HamHanded Ne tak často, jak bych chtěl,  ale častějc než bych měl!
Re: aryon111
Já myslím, že to bylo na podkladě nějaké historické události, kdy se nějací lidi posmívali tomu, že se něco stalo (tuším splašený kůň narazil do právě toho rukavičkářství, či co, a strhl výzdobu oslavující císaře/panovníka...?) a úřady to vykládaly jako urážku majestátu a výtržnost; také se s tím nějak svezla nějaká operní zpěvačka, co se smála z okna (ale to už ve filmu není!)...
A jinak ta rákoska "jedenáctka" vypadala celkem silně!
aryon111 spankingový evangelista  Aryonův spankingový deník
Vzrušující titulky a nekompromisní hlas, oznamující rozsudek. Copak asi provedla tato prodavačka rukavic, že byla odsouzena k pětadvaceti ranám rákoskou č. 11 na holé pozadí? A jak to bolí rákoskou č. 11?