Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

KulturaNové

Spravují:

HamHanded,
dawe2,
Therasia,
MrXReklama~ Výprasky v umění, umění spankingu ~
a všechny těsně přilehlé fenomény, najmě z mainstreamu: články, teorie, zvyky a lidová kultura (příznivci Neprakty/Švandrlíka již vědí!)Mohlo by se hodit...

Zálohy starého Therasiina klubu ze zrušeného Lapiduchu 2010 - 2016 (I. část) ~ bližší podrobnosti ZDE v tomto příspěvku. - Fakt 6 let!
TADY je II. část (podrobnosti uvnitř archivu a ZDE, v druhém příspěvku!)

Archiv: „Žena a výprask v literatuře“ ~ je to ten největší soubor [45 MB]
Surový materiál (jakože nezpracovaný! :) převážně v *.doc souborech pro chystanou antologii výprasků v „literatuře české a do češtiny přeložené“, kterou sesbíral především Tomas_46 a v menší míře také já a ostatní členové starého Lapidušího klubu — je tam momentálně více než 1 500 literárních citací, které snad časem převedu do přehledného, klikatelného webu.
V odkazu výše jsou k dispozici pro nedočkavce — ty datované jsou (a budou!) dílčí aktualizace, ty s dodatkem „povídky“ jsou vlastní díla Tomase_46, některé známé třeba z:
Aryonova deníku.
Další zajímavé odkazy:
ODBORNÁ LITERATURA: Výprasky & spol. ve starých zvycích našich předků ~ 40 str. výpisků z etnografických studií blížší info zde
Klub posaderologie ~ Prdelkozpyt
Klub rudý prdele ~ Totéž v bleděmodrém (občas)
SPANKING či E-spanking (partnerský) na Lopuchu
Spanking video - Lupus Pictures
HamHanded Ne tak často, jak bych chtěl,  ale častějc než bych měl!
Jen přírodní úkaz
Tady to dávám kvůli těm stehénkám a posazu... A taky se mi líbí její výraz; tak by se asi tvářila, kdybych zažertoval: "Doufám, že máte jízdenku, slečno, jinak vám zdejší přísný pan průvočí naplácá plácačkou na zadeček!"

 
HamHanded Ne tak často, jak bych chtěl,  ale častějc než bych měl!
No, pěkná představa... Na těch au!tentických výprascích z USA, když jsem ještě sbíral výstřižky, mě nejvíc bavilo, jak si vždycky stěžovaly, že ještě týden měly hematomy a bolelo to! - Kdyby ne, tak jaký by to mělo smysl???
Krásné stopy
Profesionální produkce sice nemají takové přirozené kouzlo, ale tohle je prostě typická a nádherná modřina po autentickém americkém školním výprasku paddlem - 6 pořádných ran přes kalhoty. Jen si představte, co by s tímto zadkem udělaly rány na holou nebo třeba dvojnásobek.. Ale zmizela by autenticita :) Slečna měla několikatýdenní vzpomínku jako nezbedné studentky na jihu Ameriky :) 13543-016
 
Pěkný :-)
Kliknutím se zvětší
Celebrity
jane
 
Kamarádka mi poslala tento nádherný generátor trestů. Jelikož je z populárního webu animeotk, tak ho možná již mnoho z vás zná. Já ho ale viděl poprvé. A líbí se mi tak moc, že se o něj chci s vámi podělit. Snad aspoň pro někoho to bude novinka.

Plus pro potěchu oka přidávám ještě jeden milý obrázek. :-)
bdsmlr-519809-2co-MDZ4n7f
 
Hezký výhled
1-929
 
Jak si získat její lásku
smack
 
HamHanded Ne tak často, jak bych chtěl,  ale častějc než bych měl!
vrrattko: dík za obrázek!

Tady dávám dvě pin-upky, asi známé, ale ta první míň - co mi to jen připomíná? (Mimochodem: na podobném principu byl kdysi dávno založen český TV klip na píseň Dalibora Jandy Mini (text), kde hraje rákoska podstatnou roli - ovšem k nalezení na YT už je jen píseň, bez příběhu! Pamatuju si, že se tam holky v minisukních posmívaly zpěvákovi, posedávajíce na zábradlí před školou; ovšem na konci, jak odcházely, na těch bílých prdelkách měly pruh od barvy - od toho [asi] natřeného zábradlí... Už tehdy mi to připadalo příjemně latentní!!!)

Tak, a všem pěknou neděli přeju!

Rybička v trenkách... dobrýýýýýýýýý!!!
Super :-) . Dík, tobě taky
Hezky svatek spenkeri a spenkerky...
halloween-concept-art-lowres-by-vrrattko79-dcpzzqm-fullview
 
HamHanded Ne tak často, jak bych chtěl,  ale častějc než bych měl!
A teď si představ to překvapení, kdybys zjistil, že tam jsou samé takové scénky, jen před nezasvěcenými maskované tou důchodcovskou hudbou...!
Včera večer na TV Šlágr (ne že bych se na tuto stanici díval, ale když si chci promluvit s manželkou, nezbývá mě než překřičet Peterku a spol.) byl jakýsi pořad ze Slovenska a v něm byla na podiu nějaká žena zavřená v kládě a moderátoři ji plácali po zadku něčím jako valaškou a ona měla uhodnout, kdo ji zrovna plesknul. Zepředu to vzpadalo hezky - kláda byla velmi pěkná a ženě z ní bylo vidět jen hlava a prsty. Bohužel celkový dojem kazila skutečnost, že byla oblečena do bleděmodrých džínových šortek.
 
HamHanded Ne tak často, jak bych chtěl,  ale častějc než bych měl!
Díky všem za reakce!
(Al: no co ty víš, jak je to tu navštěvováno? :-P I když, pravda, umět anglicky, tak kde já to už mohl dotáhnout...!)

Dal jsem to tedy nakonec na Aryona, hlavně kvůli tomu textu - ANOTACE S KOLÁŽÍ:
https://aryondenik.blogspot.com/2019/10/ham-handed-sweet-sixteen-in-sixties.html

PŘÍMO TEXTY:
https://aryonstory.blogspot.com/2019/10/povidka-o-zatoulane-rybicce-basnicka.html

Jsou nepatrně jiné, ale to asi ani nepostřehnete…
 
Moc hezké!!!

Možná bys měl nabídnout Aryonovy jak tu povídku, tak i tu dlouhou básničku

Skvělé. Ten originální obrázek je sám o sobě moc pěkný a když jsi mu dodal výpraskový kontext, tak je ještě hezčí. :) Moc se mi líbí ten výřez s výpraskem, je v něm plno hezkých detailů. Jednak to pruhované tričko, se kterým sis musel určitě vyhrát. Dále stažené kalhotky, pěkná bílá neopálená prdelka. Taky se mi líbí, jak jsou udělané ty okraje červených stop po výprasku, vypadá to hodně realisticky. Co se týče textů, tak za mě je pořadí od nejlepšího - delší básnička, kratší básnička, povídka. Když to shrnul, celkově je to pro mě jedna z tvých nejlepších koláží.
Al the gunsmith Al 
Kolaze
Vidim,ze jsi si s tim opravdu pohral i dal zalezet. Tveho talentu je zde v tomto malo navstevovanem klubu i celkem skoda.Nic mene diky! Al
 
Koláž dobrá, přímlouvám se za text zvlášť, takhle se to na menším displeji moc nedá.