Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

SpolečnostOdpad

Spravuje:

shaga

Může vás zajímatReklama
slon


Protiva cyklista v mlze  jede opatrně
Mike
Správnej ožrala má ležet v pankejtu a ne sedět za volantem.
Přebral It takes an idiot to do cool things.  That's why it's cool.
Já to tu měl booklé? Unbook.
 
Odpověď
Nesnášíš pití za volantem? Však taky nemusíš pít za volantem. Já se třeba ožeru v hospodě jak cep a pak si jdu zazávodit. Akorát mě pak sere, že oponenti mi svítí něčím modrým do očí... Dobrý policajt = mrtvý policajt
Ujo In God we trust. 
Nevyhoda vodiku je, ze je treba napred nekde vyrobit velke mnozstvi energie na jeho vyrobu. Island je celkem vyjimka, ten ma dostatek geotermalni energie, aby se o sebe sam postaral.
 
CountZero - jak řidič v ruce  tygrova vůdce
no covece.. ja jsem celkem paranoik, ale svoji vetu bych tak jako ty neinterpretoval ;)
 
countzero:Jestli vidíš nevýhodu palivových článků v produkci vodní páry,tak si uvědom kolik oproti tomu vytvoří obyčejné auto skleníkových plynů!
 
CountZero - jak řidič v ruce  tygrova vůdce
a termin finska sauna dostane zcela novy rozmer
 
Je to ale kouzelný pohled vidět z výfuku unikat pouze vodní páru :o)
 
Janchor I'm a loner, Dottie.  A rebel.
Uz aby to bylo.
 
Před pár dny jsem viděl hodně zajímavý dokument "Vodík palivo budoucnosti". Auta na vodík mají spoustu výhod:žádné emise,výbuch motoru nepoškodí zbytek vozidla,vyšší točivý moment motoru a pouze dvě rychlosti-dopředu a dozadu :o)
Hlavní výzkum se v současnosti věnuje možnosti skladovat vodík v autě při vhodnějších podmínkách. Zatím se budou vyrábět auta s kombinovaným pohonem,ale třeba na Islandu mají všechna vozidla i lodě používat palivové články. Z Islandu se možná v budoucnosti stane díky velké výrobě vodíku Kuvajt Evropy :o)
 
shaga kdo hledá najde a tak hledám já se nedám  už kvůli nim
Vida vida :)
 
vetek já celkově k životnímu stylu této  mládeže mám dost výhrad
Během tohoto týdne jsem v rámci shagova zatočení s cigaretami zatočil s autem a vydal se do práce na kole (cca 15-20km tam, to same zpet).
Nepritel zima se dal celkem snest, stacilo si na cestu zpatky oblect i dlouhe rukavy, ale nepritel motoristi me pekne sral.
Uz chapu, jak se citi lide, co autem nejezdi, kdyz se musi preplnenymi ulicemi prodirat mezi vsemi temi hovady...
 
CountZero - jak řidič v ruce  tygrova vůdce
A ja budu jejich princezna.
 
Janchor I'm a loner, Dottie.  A rebel.
Pretavi se na kolobezky.
 
Tak to jsem zvedavý co se udělá s takovou hromadou šrotu :o)
 
otaznick: vzhledem k zivotnosti automobilu a jiste prechodne dobe a take k technicke rozdilnosti se motory menit nebudou. vsichni soucasni vyrobci automobilu jiz maji samozrejme vicemene vyvinute alternativni pohony. nektera vozidla jsou jiz dokonce na trhu (tuzim, ze v usa je dokonce povinnosti vyrobce takovy automobil vyrabet a nabizet)
 
Chci vidět,jak se bude měnit motor u stovek miliónů aut...ale vlastnit firmu s podobným zaměřením se už za deset let bude bohatě vyplácet :o)
 
otaznick: budou jezdit s autama s motorem na neco jinyho. to je mozny uz ted, ale ropa je kseft, takze se to udrzuje. spis me zajima, co budou delat arabi, az budou auta jezdit na neco jinyho.
 
To mi připomíná vozidlo,kde koně do kopce táhly a z kopce se vezly(stejně si ale nedovedu představit co budou dělat lidi co se vozí jenom autem,až bude benzín stát desetkrát tolik co teď :o)
 
Anabel Lee pubertalni, nevzdelana a vasnemi  zmitana chamrad a mrzka luza
tak zavody formuli atd. me taky neskutecne tocej, ale aspon dojde driv ropa a my konari budeme mit zas ksefty