Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Společnost

Spravují:

Log,
manka

Může vás zajímatReklamaTaky se vám ježí chlupy na těle, když nějaký páprda spustí: "To za našich mladých let nebylo..." No, a co takhle s tou výchovou začít u sebe? Pravidla jsou stejná, jako byla na Průvodci, kdo tam už byl, ví, že nepatřičné diskuse mažu bez rozdílu autora.

Flair (zakladatel klubu)

Pokud vás zajímá, kdo má jak staré dítě nebo si chcete osvěžit paměť, zde je přehledná tabulka z dílny Kirjata (userscript od Kirjata).

Důležité telefony při pohromách:
Toxikologická služba:
+420224915402,+420224919293. Zavoláte co se stalo, oni poradí. To první (myslím) by mělo být nonstop. (alen)
Dětské otravy - umíte si s nimi poradit? (Accordionist)
Okouny doporučovaná dětská literatura (kulida)


Taisa nález v normě 
hele, jak opravuje
 
Taisa nález v normě 
ale jo, už to vypadá nadějně. nakonec nepropadne :) doufám!
J_H_ I'm so long lets smoke tea 
je to tak
No dovol!
TCO How do you do,  fellow kids?
Vy akorat nemate nejhezci holcicky na svete, proto resite, co si oblekaji.
 
Jj, známý syndrom trisomie 47.
Traged Damn wolves! They beat my  highscores!
Ad ruzova: staci jen spravne motivovat: "Koukam, ze dnes jsi zase za zizalu Julii" se u nas osvedcilo velmi a postupne se nam podarilo ruzovou omezit jen na doplnkovou barvu. Ale jinak ano, jsem presvedcen, ze pritazlivost lesklych predmetu, zrcadel a ruzove barvy ma rozhodne co docineni s poctem chromosomu.
 
Nazaretsky Jsem do muziky celej blázen  protože jsem blázen
Nechci to svadet na ucitele, ale mne se s prichodem na gympl stalo to, ze jsem zacal fasovat petky jednu za druhou. Obzvlast mne mrzela chemie. Z ty jsem na zakladce nic jineho nez jednicku neznal. Na gymplu jsem dostal prvni hodinu petku za to, ze jsem nevedel vzorec pro kyselinu sirovou. Vskutecnosti jsem v ramci nejakeho uplneho zmateni se, nepochopil, ze se mne pta na takovou trivialitu. Blbe si mne zaradil, ze mne chemie nebavi a kaslu na ni a bojoval jsem s nim 3 pulroky, nez sem si svoji jednicku na vysvedceni vydupal zpatky.

Po letech mi u flasky rekl, ze tu jednicku by mi asi stejne nedal, kdyby se u piva nedozvedel od profesora informatiky (se kterym se mi stal naprosty opak, ze jsem nejak bezduvodne byl jeho nejoblibenejsi student, kteryho kdy mel), ze jako rocnikovou praci delam kalkulacku na pomerr molarnich mnozstvi (takovyty nejmensi cely spolecny nasobky) vztupu a vystupu z/do chemicky reakce.

Ze sem dostaval kule z rustiny a dejepisu mi bylo ukradeny a vicemene jsem s tim nedelal nic, jako psravny pubertak.

Je potreba zjistit, jaky pripad je u vas a nedelat si iluze, ze mas sanci s tim sama osobne neco udelat. Protoze se obavam, na svem vlastnim priklade, ze kdyz je pubertakovi neco ukradeny, tak je mu to ukradeny.
Taisa nález v normě 
Ale jo, my jsme to taky nakonec vždycky někde splašili. Nebylo na výběr, v čemkoli s obrázky a ozdobami odmítala vylézt z domu. Ale byla jsem překvapená, v kolika obchodech nic takového prostě nemají. Hledala jsem, nenacházela, zeptala se prodavačky v naději, že to mají někde schované, ale neměli.
frakira už nemá žádné problémy... 
Myslím, že akce 3 za 2 v H&M je téměř vždy na sady jednobarevných věcí, maximálně nějakých vzorovaným. Nevzpomínám si, že bych tam kdy kupovala ve slevě normální "holčičí" tričko :-)
Deset vteřin jsem na to koukal, než mi došlo, že to je dětský porno... Ofčáčkůůůůů?
 
Takhle vypadá madam (2 a čtvrt), když po koupeli svačí lázeňský trojhránek.
"Jsem příliš líný, než abych si do stroje stahoval nějakou další věc"

Co nechápeš na tom, že nechce stahovat?
Rejpavej_krtek  
Nebo to mu vadí že to je .pdf?
Rejpavej_krtek  
Asi jsi minul, že když vybereš "stáhnout rychle" tak to otravuje registrací a nějakou aplikací, kdežto při "stáhnout pomalu" tomu stačí captcha.
Asi jsi minul, že o rychlost vůbec nejde...
Rejpavej_krtek  
Vyber "stáhnout pomalu" a půjde to i bez instalace, jenom otravuje captcha.
Taisa nález v normě 
My zas máme problém s tou starší, je taková - jak bych to řekla - puristická? a nemá ráda obrázky a jiné ozdoby. Snese to akorát na pyžamu, nebo na domácím oblečení. Člověk by nevěřil, jak je těžké sehnat čisté jednobarevné dětské oblečení. Na holčičím je to samá barbie, my little pony a jiní jednorožci, na klučičím zase sporta motorismus. Ještě, že už může nakupovat v dámském. Basic trika FTW!
Taisa nález v normě 
nene, my jsme v prase
valkil Něco něčeho je ve skutečnosti ničím niče 
My ji k tomu taky nevedli, našla si sama, dokonce ještě před školkovými léty, ale tam se to dorazilo. Ze mě byla naopak máma dost nešťastná, že se nechovám moc jako holka, nenosím sukně, ale chodím ve vytahaných tmavých hadrech. Později teda uznala, že ji moje odívání aspoň moc nestálo. Mladá teď už lepší, začala se jí líbit už i červená a dokonce jsem ji přesvědčila, že černou občas taky nic nezkazí.