Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Nezávazné tlachání

Spravují:

Knedle,
Vosje

Může vás zajímatReklamaPRAVIDLA KLUBU:


Zachovany budou jenom ty zkurveny prispevky s minimalne jednim sprostym slovem!!! Vyjimku mají udělenu pouze bludička, S_M_Lomoz a Marek Eben


Odhlasovali jsme si, ze sobe navzajem si tady nadavat nebudeme. Klub je urcen k tomu, abyste si mohli do sytosti zanadavat na zmrda sefa, zkurvenou praci, zkurveny zakose, zasrany pocasi, a tak podobne, proste na kohokoliv nebo cokoliv, ale mezi sebou se tesejte radsi v klubu Hádky, ktery je k tomu ucelu vytvoren. :)

Jestli se vám zdá debata v klubu jaksi podivná, tak se vám to, milé děti, nezdá. V klubu se kolektivně pracuje na kurevsky zajímavé Pohádce s hvězdičkou. Všechny příspěvky nadepsané "Kurvička" jsou pokračováním této pohádky. :)
Začal to el 19. 8. 2002 v 11:51. Až to bude celý, hodím to na web a dám sem odkaz.


skull Znám osobně pár chlapců z Okouna,  oblečených velice kýčovitě
Kurva do piči vam není vedro... Že tu ještě nikdo nepičuje?
 
istaed ještě furt se potkávám i se   živýma lidma
pičus jeden zasranej! Ráno mi vynadá do starých kurev, zase a opět rozhádá celou širokou rodinu, zkazí mi radost z krásného vysvědčení a pak bude, kurva jakási ožralá, ještě vytelefonovávat před barákem? Hajzl zkurvený!
 
lulie filosof Li-Tin O'Wevidle 
Mrcho jedna! Jestli zkusíš sáhnout i na ty zbylé dva, tak budeš muset nejdřív dostat mě!! Co ti udělal co?
 
Cichlasoma  
hajzlové zkurvený, pičusové zasraný, cháska asertivní vychcaná, dobytek zlodějskej, postřílet, vyatomovat, na kůl s nima
 
e.wusha Love will tear us apart... 
A seru na tebe!!!!!!
 
lulie filosof Li-Tin O'Wevidle 
si myslí, že vyrazím od mimina v 6 ráno podělaným busem do Boskovic, abych v 8 dělala nějakou oponenturu a 8:20 pojedu zase zpátky? Kurva ani mě nehne!
 
MenthaPiperita  
Kurvadoprdelefixnámol už!!!!!!!!!!!!§
 
Kasnak Jules Verne wrote, I HAVE DONE:  2 YEARS OF HOLIDAYS!!!
Co vam kurva udelal tucnak ? A vy jste se tuhleva pohorsovala, ze jsem zasahnul jesterku. A sama byste se chovala takhle ? To jsou mi kurva zpusoby, prznit neboheho tucnaka.
e.wusha Love will tear us apart... 
Kurva proč? Co se doprdele zase děje? Proč se tohle děje zrovna mně? Mrdat tučňáka do ucha....fuckt že jo...
 
Basta_R.D. kávu  s hudbou
ale dost to trvalo, do piči...
Deever Nečtu scénář, scénář  čte mě
No, tak aspoň, že tohle zkurvený přání se vám vyplnilo.
Deever Nečtu scénář, scénář  čte mě
Vy jste zkurvenej génius, pane.
e.wusha Love will tear us apart... 
Ty pičo, si neumíš uvařit oběd nebo co??? Vypadám snad jako tvoje služka?!!!!! Ještě jeden blbej kec a ustřelim ti palici!!!!!
 
istaed ještě furt se potkávám i se   živýma lidma
kurva, kurva, kurva!!!!!!
 
Brujah vreme de noapte...  ... galerie
DOhodnem se. Spoustu hodin vysvetlovani a popisu. Na zaver dotaz, zda do toho jde. Zda se ji chce. Zda bude dusledna. "No jasne" je snadna odpoved. Ale kurvaprdel PROC, kdyz pak se na to vysere, protoze ji to nezajima, protoze to zapomene, a protoze se necha poslat do prdele a okrast, proc mi potom kurva pokazdy rekne, at si to teda zaridim sama, kdyz se mi to (vysledek) nelibi. A priste se bude zase srat do toho, ze mi neco zaridi a proc ji nesverim peci o tamto a tohle. No protoze to kurva dopadne vzdycky nevyhodne pro me, nasere me to, jeste me urazi a sama se citi nespravedlive napadena. Proto.
 
e.wusha jsem psychopat a maniak...je to tak!!! 
Krávo jedna anorektická, to ti jako musim všechno řikat abys to pak použila proti mě? Di do prdele, stejně ti nic neřeknu i kdyby ses měla posrat! Si prostě cholerická píča co jí jebe z hladu. Ještě jednou si an mě votevřeš držku,tak ti fláknu takovou, že se budeš divit...
 
Kasnak Jules Verne wrote, I HAVE DONE:  2 YEARS OF HOLIDAYS!!!
Kurva kurva, kurva, svine jedny nedomrle, co si mysli. Ze se me budou delat blbeho, ze jim sezeru jejich posrane recicky ? Takova banda degeneratu, pruhledni debilci, takova sbirka zrudicek. Namcet je v tech srackach co kolem sebe siri zmrdici, vyjebanci, Nedochazi jim, ze jsou krajne omezeni, oni si navic mysli, jak dokazou prechytracit zbytek sveta dementi zasrani. A ja blbec, misto abych je hned zkraje poslat do riti, jsem ze same lenosti zkusil se svezt se s nema za staleho nicnedelani, ale viditelne musi byt jeden mnohem vetsi mental, aby mezi ne zapadl, vykurvecni velevymdrani, nasrano v hlavach.
 
istaed ještě furt se potkávám i se   živýma lidma
piča, protože to tak je. Kurva, život posraným nahoru!!!!!!
A ten dojebanec ožralý, co mi ničí dítě (o sobě ani nemluvím), ten by měl poznat horkou jehlu v kokotu! Všechny nás bude strašit, kurva jakási.
skull Znám osobně pár chlapců z Okouna,  oblečených velice kýčovitě
Zasrani pokrytci! Vic bohuzel nemam co dodat :(
 
Ajaja píčou ke zdi, ajajé

ajaja píčou ke zdi ajajé

http://www.youtube.com/watch?v=cOrc37wNUqU