Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Nezávazné tlachání

Spravují:

Knedle,
Vosje

Může vás zajímatReklamaPRAVIDLA KLUBU:


Zachovany budou jenom ty zkurveny prispevky s minimalne jednim sprostym slovem!!! Vyjimku mají udělenu pouze bludička, S_M_Lomoz a Marek Eben


Odhlasovali jsme si, ze sobe navzajem si tady nadavat nebudeme. Klub je urcen k tomu, abyste si mohli do sytosti zanadavat na zmrda sefa, zkurvenou praci, zkurveny zakose, zasrany pocasi, a tak podobne, proste na kohokoliv nebo cokoliv, ale mezi sebou se tesejte radsi v klubu Hádky, ktery je k tomu ucelu vytvoren. :)

Jestli se vám zdá debata v klubu jaksi podivná, tak se vám to, milé děti, nezdá. V klubu se kolektivně pracuje na kurevsky zajímavé Pohádce s hvězdičkou. Všechny příspěvky nadepsané "Kurvička" jsou pokračováním této pohádky. :)
Začal to el 19. 8. 2002 v 11:51. Až to bude celý, hodím to na web a dám sem odkaz.


Prazacka A zase bude...  Foto kvítí
Toto je automaticky generovaná odpověď, která potvrzuje příchod Vaší zprávy k vyclívací poště Praha 120.

Váš mail bude zpracován jakmile se na něj dostane řada.

NA TENTO MAIL NEODPOVÍDEJTE.
Děkujeme Pošta Praha 120
---------------------------------


Váš mail bude zpracován jakmile se na něj dostane řada.

Váš mail bude zpracován jakmile se na něj dostane řada.

Váš mail bude zpracován jakmile se na něj dostane řada.

Váš mail bude zpracován jakmile se na něj dostane řada.


Co to kurva je tohle??? To na to nemaj nějaký termíny? Já když v práci na něco neodpovím nejpozději do druhého pracovního dne, tak se můžou všichni zesrat!
 
Mrdat směrnice.
 
Orfanik Šílenec, nicméně génius! 
Debil, blbeček, debil, blbeček, debil, blbeček!! Ono si to vážně myslí, že když se to pohybuje pěšky po chodníku, tak to může totálně srát na všechny a na všechno a motat se jak vítr v bedně. Jak se má člověk přesouvat pěšky po městě, když se mu imrvére motá pod nohama nějaké zkurvené vypatlané vemeno s hromadou hnijících sraček v lebce, které se člověku nasere metr před nos a tam se zastaví? Nejlépe do místa, kde ho není kudy obejít? KURVA DO PIČI UŽ!!!!
 
skvrna_od_kreozotu skvrnu pořídíme snadno 
Do psí kundy jak tenhle podnik může vůbec něco prodat, CRM rozjebaný po asi deseti systémech, kdo se v tom má, u protržené prdele, vyznat? Já vám dám vyvole NAMALUJ, běžte s tím kurva za pojebaným vlastníkem toho zkurveného procesu!
 
jacana líbance s pojidly; kazový řez 
co to maj kurva za debilní situace, zmrdi .... dva celý dny (a noci) to čistim a pak si to kvůlivá těm zasraným nemytym čurakum zkurvim tak, že můžu začít znovu ... zajebať Vás pazúrom
 
flames osran osraty hovnak otrocky 
Tohle v podstatě patří k tomu předchozímu příspěvku, protože takový je život.

Ták, vy piče blbé managerské. Měsíc a půl zpátky sem vám říkal, že tenhle projekt skončí nebetyčným trapasem a průserem. Taky sem vám do samotné piče přísahal, že tenhle projektový vedoucí to nemá šanci odtáhnout, ani píď, byť je to hodný kluk. Taky sem vám říkal, že chybí zjevná filosofie a myšlenka celého projektu a že dodavatel je ignorant, se kterým budeme trpět, protože má hovno zkušenosti s projektem takového záběru. A vy? Jo aha, pamatuju si to: "You´re missing correct communication skills and are very fast to make such an assumptions", jo já vím, zapomněl sem se u toho usmívat jak blbeček.

Tak, schůzovali jste poslední dva týdny jak čuráci, na vašich platech tyhle schůzky stály firmu statisíce a vaše ´resulting points´ jsou, že projekt je průser, že projektový vedoucí je nekompetentní (hlavně když ho nemáte pod kontrolou) a že dodavatel na to nemá a je to debil?

A jak jsem už předeslal - nezapomeňte si zase udělat zase nějakou organizační změnu, nezapomeňte si to odůvodnit na deseti zmatených powerpointech a rozhodně se skrz to ještě 20x sejděte.

A co mně je po tom, vůbec, zdechněte na kopr.
 
flames osran osraty hovnak otrocky 
Jo jasně pičo, novou pozici na vedoucího si otevři, korporátní lajfstajl pičo. Nezapomeň se dosadit do lepší pozice. Určitě, pičo. Jo ale když máš vzít do týmu někoho koho je třeba fakt řídit aby neudělal botu, tak milion keců. Hlavně nezapomeň namalovat zase nějaký proces, stává se z toho solidní zdroj zábavy.
 
Vy zkurvenci z DHL, celý den je někdo v pohotovosti, aby mohl převzít zásilku, a v 8 večer se dozvím, že "zásilka nemohla být ihned doručena"? A "zákaznické centrum funguje do 19:00". Jděte do prdele, naposledy využívám vaše služby a celý zasraný amazon, který není 14 dní schopen vyexpedovat pár hadrů.
 
zamrdanej kokote, co si kurva myslis ty curaku ze se z tebe poseru, stejne potahnes doprdele ty hajzle!
 
Basta_R.D. kávu  s hudbou
Jasně pičo, čtyři měsíce starej řidičák, A4 v kombiku od taťky, ale dát přednost, na to je mladej pán moc sexi.... Všechno bych ti odpustil, ale náhradní auto peugeot? To mám kvůli tobě, zmrde, jezdit měsíc v peugeotu?
 
markoun fanda mrtvejch červů 
už podruhý něco ten debil slíbí a pak se na to bez omluvy vysere. zrovna když je to pro me doprdele tak nutný. to je kokot, kurva.
 
Chukcha má dva zuby zlatý a nic mu neni svatý 
Ta všivá banda státem placených zašíváků léta odmítá publikovat výsledky - prý: chceš vědět, co děláme za tvoje daně? Zaplať, tlusťochu! A teď koukám, že nějakej zkurvysyn dostal státní grant, aby to publikoval místo nich. Dopíči, tohle mám finacovat?
 
Orfanik Šílenec, nicméně génius! 
Pračurák jeden, nejdřív si v poledne vzpomene, že potřebuje něco udělat ještě dnes a když mu to udělám a pošlu mailem, tak si počká s připomínkama až těsně před odchod domů.
 
Jo tak ty bys chtěl za hodinu práce na autě 3000kč.....Hovno dostaneš, ty zkundyksychte a zpičismrade!
 
skvrna_od_kreozotu skvrnu pořídíme snadno 
A klít bude kurva kdo?
 
Štěně A hangover is the wrath of grapes. 
Vy nemáte tři ruce?
Vy máte tři prsa?
pěkný, fakt pěkný
lillyofthevalley   chci tam!
444
Ukaž