Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

KulturaNové

Spravuje:

vysmatej_kuauikReklamaJistě už každý nakupoval vstupenky. Zpravidla vše OK, ale občas se se můžou vyskytnout problémy.
Mimochodem, koupili jste si vstupenku přes Bazoš, Aukro, Viagogo nebo Onlineticketshop? O kolik víc jste zaplatili? A pustili vás na koncert?

vysmatej_kuauik  
 
vysmatej_kuauik  
Jestlipak víte, že Ticketportal je taky členem skupiny Agrofert?
 
vysmatej_kuauik  
Co to bylo za koncert a kde?
Tak jsem si udělal výlet k polským sousedům. Kartou šlo platit všechno včetně merche i piva, fronty odsýpající, bezpečáci usměvaví, organizace neporovnatelná (pozitivně), po koncertu na smyčku nekonečný příval tramvají do centra.
 
Grimaux: "Náramky úplně mění způsob, jakým stánkaři pracují. Teď už nemusí mít kasu, rozměňovat, hlídat, jestli jim zbývá dost drobných. Ten, kdo to dřív dělal, nyní obsluhuje lidi. A servis je rychlejší, kvalitnější."

Recenze: "Pomiňme organizační potíže s doručováním náramků nebo vypadávající systém bezhotovostního placení a nejen z toho důvodu se tvořící dlouhé fronty u stánků s pivem. To jsou sice věci, které právem dokážou otrávit a pořadatel by měl veškeré stížnosti ještě reflektovat..."
horky_kafe ledovy caj je zabrany :( 
hlavně v okamžiku, kdy od dobití online do načtení částky na terminálech je nejmíň 30 minut, první fronta na pivo trvá 40 minut a druhý si nedáš, protože jim dojde
Myslím, že to je, jak jsi napsal vedle, totální ojebávka.
vysmatej_kuauik  
A co si myslíte o vstupu a platbu přes RDIF náramek od Intellitix?