Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Burza bizarních skutečností, kterými lze udivovat společnost

FK ~ Kaneda, what do you see?  Epic faggotry, my friend.
Ach ano, mé oblíbené záchodové prkénko... já to sbírám. Už mám:

- klávesnici
- kancelářský stůl
- mobil
- myš
- pro velký úspěch opět mobil
- utěrka

A myslím, že to zdaleka není konec!
 
MacPhisto vkládá často nesmyslné příspěvky  na další internetové weby
Můžeš tohle doložit např. výsledkem nějakýho průzkumu?
lillith you see even nature  reacts on me
já četla, že v prkýnku na krájení.
nejvíc bacilů se v bytě nevyskytuje na wc, ale údajně v lednici?
 
FarsaiD funyny 
Gorila z východní Afriky není tak zuřivá jako gorila ze západní; je-li zraněna, spokojí se s tím, že střelci ukousne prsty, ale nezabije jej.
 
Megáč Jak mám změnit ten otazník na "č"? 
Víte, že v zemské kůře je (hmotnostně) třikrát více titanu než vodíku? Ve vesmíru je situace zcela jiná: titanu je (hmotnostně) 50000x méně než vodíku.
 
to samé jsem někdy zachytil o hitlerovi, že si okousávál knír, což mu ucpalo střeva a byl s tím operován
Delirium Doba je zlá a lidi sou špatný 
Účinek většiny hadích jedů se vysoce nadsazuje. Jenom hrstka druhů disponuje jedem, který ve většině uštknutí zabil člověka. Podle jedné studie z Papuy - Nové Guineje nejeví 73 procent uštknutých lidí žádné známky otravy a podobně se bez vážné otravy obešlo 53 procent obětí kobřího uštknutí z Malajsie. Tvorba jedu je totiž časově náročná a pro hady je důležité uchovat si zásobu jedu k jeho hlavnímu využití. Tím je získávání potravy. Zdá se, že hadi dovedou ovládat množství vstříknuté jedu a spousta uštknutí je "na sucho",to znamená buď zcela bez jedu, nebo jen s jeho malou dávkou.
 
Delirium Doba je zlá a lidi sou špatný 
tyjo. to je drama! kdyby k tomu byla o malicko pusobivejsi hudba, tak se normalne rozplacu:)
stromovous Z matematiky jsem nematurovala  <°---<
to mi asociuje
Víte, že vinou estrogenů z hormonální antikoncepce rozpuštěných v moči žen se spousta rybích samců mění na samice až tak masově, že je to na některých místech Evropy ekologický problém?
Víte, že slovo ORIENTOVAT pochází od slova ORIENT?
 
...u mořského koníka je těhotný sameček?
 
FK ~ Kaneda, what do you see?  Epic faggotry, my friend.
...rudé nebe na Munchově obrazu Křik souvisí s výbuchem sopky Krakatoa? Popel, který byl vyvržen během její masivní erupce, zbarvil v části Spojených států a většině Evropy a Asie na tři měsíce oblohu doruda.
 
MacPhisto vkládá často nesmyslné příspěvky  na další internetové weby
V sedmdesátých letech skupina vědců pod vedením Dr. Robert J. Whita úspěšně transplantovala hlavu živé opice na tělo opice jiné tak, že připojili hlavu A na krevní oběh těla B. Nerové soustavy hlavy a těla nemohly (a zatím ani nemohou) být spojeny, plíce a srdce těla B udržovaly v chodu přístroje. Opice žila po operaci několik dní, fungovaly jí mimické svaly, byla při vědomí a reagovala na podněty.

Postup by se zatím dal teoreticky využít pouze k uchování mozku/vědomí člověka, jehož tělo bylo nenávratně poškozeno.

Další info
Video
 
Polecat ... a teď pokračujeme  > Bez Skrupulí <
delirium:
Delirium Doba je zlá a lidi sou špatný 
Japonský sršeň Vespa mandarina japonica napadá tamní včely Apis cerana japonica. Když nějaký sršeň objeví včelí společenstvo, zabije pár včel a odnese je jako potravu do hnízda pro své larvy. Výměškem tzv. van der Vechtovy žlázy však nejdříve označí předměty v okolí hnízda, takže jsou k včelstvu přilákáváni další sršni. Zatímco jeden sršeň je schopen v několika minutách zabít až 40 včel, 20–30 slétnuvších se dalších sršňů dokáže během 3 hodin zabít včelstvo o 30 tisících jedinců! Po vybití dospělých pak začnou vynášet larvy a kukly a v průběhu 10 dnů vyplení včelí hnízdo úplně. Japonské včely mají však na tyto záškodníky osobitou obranu. Jakmile nějaký sršeň začne řádit v okolí úlu, začne hlídkovat kolem vchodu skupina včel čítající až 1000 jedinců. Když se sršeň znovu objeví, vyrazí na něj letka odhodlaných včel, která jej obklopí a uzavře hroznem svých těl. Může jich kolem něj být až 500. V krátké době stoupne uprostřed hroznu teplota na 47 °C a to je pro sršně osudné. Zatímco japonská včela snese teplotu až do 48–50 °C, sršeň jen do 44–46 °C. Horko uvnitř hroznu jej zahubí. Samozřejmě, že při této akci přijde o život pár včel uvnitř shluku, ale jejich oběť pomůže splnit hlavní účel.
 
FK ~ Kaneda, what do you see?  Epic faggotry, my friend.
...v Číně existuje "pirátská" kopie Disneylandu? Ředitel zábavního parku, který se hemží lidmi v kostýmech kačera Donalda, Mickeyho Mouse, Shreka, Medvídka Pú či Hello Kitty tvrdí, že si všechny postavy a atrakce vymysleli sami.
 
FK ~ Kaneda, what do you see?  Epic faggotry, my friend.
...kudlanka nábožná slyší ultrazvuk, který používají netopýři? Když se začne jeho frekvence rapidně zvyšovat, což značí, že se netopýr přibližuje, zamíří kudlanka střemhlav k zemi, kde je vůči této hrozbě v bezpečí.
 
FK ~ Kaneda, what do you see?  Epic faggotry, my friend.
...hmyz a většina bezobratlých druhů pravděpodobně necítí bolest? Vědci, kteří se zabývali touto otázkou [jestli cítí nebo necítí bolest, nikoliv jestli to víte], při výzkumech zjistili mj. to, že moucha s částečně rozdrcenou nohou nijak nepolevuje v tlaku na tuto končetinu nebo že kobylku nedokáže vyrušit od jídla ani skutečnost, že ji žere kudlanka nábožná. Má se za to, že kdyby tito živočichové cítili bolest, projevovali by při opakovaném vzniku podnětu, který jim ji dříve způsobil, agresi, nebo by se snažili si poškozenou část těla chránit (což se neděje). Rovněž by došlo k útlumu sexuálních, stravovacích a pohybových aktivit (což se taky neděje).
 
FK ~ Kaneda, what do you see?  Epic faggotry, my friend.
...Mengele žil v takovém napětí a úzkosti, že si vypracoval návyk, kdy neustále okousával konce svého mrožího kníru? Nakonec spolykal tolik vousů, že z nich vznikl klubko, které mu zablokovalo trávicí trakt. Tento stav začal byl natolik bolestivý a nebezpečný, že se musel i přes všechna s tím spojená rizika nechat hospitalizovat v nemocnici v Sao Paulu.