Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Burza bizarních skutečností, kterými lze udivovat společnost

Sadomachatismus!
J_H_ I'm so long lets smoke tea 
Čudné představy o orgasmu. A orgasmech mladých slečen teda.
Kristian Celestial Emporium of   Benevolent Knowledge
Víte, že coby mladá slečna úplně neuměla předvést orgasmus, takže to Machatý vyřešil tím, že jí bez varování píchnul špendlíkem do zadku?
mně ne
ertegun Barbarus sum et nil barbari a me alienum 
Myslím, že to dokonce nedávno na okounu někdo nepřímo připomínal právě jako oblíbené téma. A jsem si docela jistý, že to okounem opravdu nejméně jednou před lety proběhlo.
Mně ne
Nechcu machrovat, ale tohle je notoricky známé.
Víte, že
Hedy Lamarrová natočila první orgasmus na stříbrném plátně a současně vynalezla technologii používanou dodnes v bluetooth?
https://en.wikipedia.org/wiki/Hedy_Lamarr#Frequency-hopping_spread_spectrum
 
(páteční půst je záležitost církevní disciplíny, ne věrouky/mravouky; závažností se neblíží ani zákazu práce v neděli, natož přísnosti třeba židovských předpisů)
 
Papež mohl udělit dispens od postu (klidně jen lidem přítomným té slavnosti), nemusel vydávat breve o výjimečné proměně pátku ve čtvrtek...
Lucifer Proč volit menší zlo?  Volte Cthulhu!
diky
(mulťák ban)
 
No toto!
...(podle Guinnessovy knihy rekordů nejznámější píseň v anglickém jazyce) Happy Birthday to You nespadala ještě donedávna v USA pod licenci public domain?
Za její neautorizované veřejné užívání se musel platit licenční poplatek, kvůli čemuž se tato píseň často nevyskytovala ve filmech / seriálnech celá, případně byla nahrazována public domain písní For He's a Jolly Good Fellow. Teprve v roce 2016 byla americkým federálním soudem pod tuto licenci převedena, i když si autorská práva až do roku 2030 nárokovala společnost Warner Music.
Např. v seriálu Police Squad! píseň původně zazněla v epizodě The Butler Did It (A Bird in the Hand), ale kvůli problémům s licencí museli pro home video release použít něco jiného.
 
:-)
!!
ahura_mazda My jsme zkrátka rozhodovali a v březnu  
No vida. Konečně někdo, kdo by mohl zvládnout diskuzi s Favoritem.
visitor vizita 
Jestli on nemyslel kdy vzniklo to podloží.
Ach tak!
ertegun staromládenecký divnočlověk/lidový mudrc 
Ano, ale stavělo se hlavně v zimě, kdy bylo víc volné pracovní síly, a taky méně trhů, takže se mohlo na náměstí stavět.