Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Nezávazné tlacháníHry, hádanky, soutěžeNové

Spravuje:

jkomReklamaParní hrnce, perličkové lázně, domácí pekárny, sušičky ovoce...

problem saponatu na nadobi je, ze lide maj spojenou predstavu penivosti s odmastovacim ucinkem (ikdyz to spolu souvisi jen velmi vzdalene). Do pracky na pradlo a do mycky na nadobi samozrejme patri nizkopenive saponaty, protoze pumpa ma problem tu penu vysat. Do mycky se pridavaji dalsi prisady jako louh draselny, aby to dobre odmastovalo - ale zase to vic zere hlinikove (a titanove) nadobi. Do saponatu na rucni myti se louh nedava, aby to nebylo prilis agresivni na ruce bez rukavic

Dotaz

Máte někdo nějaké zkušenosti s běžným saponátem na nádobí v myčce? O tom, že se to nesmí, protože to pění a kuchyň pak vypadá jak z hrnečku vař, už jsem samozřejmě slyšel a tuším, že o tom píšou i něco v návodu.

Včera jsem si k večeři griloval klobásy a mýt ty mastné části zapraseného grilu ručně, se mi moc nechtělo. Stejně tak se mi to už moc nechce dávat do myšky, protože jsem si všiml, že teflon na tom začíná místy měnit barvu. Začíná být obroušený od abraziva v prášku či tabletách. Hodil jsem to do myčky, kápl tam trošku, odhadem tak půl čajové lžičky, toho nejobyčejnějšího citronového Jaru, zapnul mačku a s napětím sledoval, co se bude dít. Raději jsem zvolil jen cca hodinový program.

Nedělo se vůbec nic. Pěnová apokalypsa se nekonala a když jsem tu myčku otevřel raději asi až po dvaceti minutách po ukončení programu, tak tam nebyla ani bublinka. Všechno bylo pěkně čisté, bez zbytků mastnoty. Na omak mi to nádobí připadalo čistší, než po běžných tabletách, kde mi pak připadá takové trochu jakoby lepkavé. Cenový rozdíl je taky značný, ale tady asi nepodstatný.

Nejraději bych to tak začal používat pravidelně, ale mám trošku strach o čerpadlo. Akusticky se mi zdálo, že se to snaží ještě něco vyčerpat, protože čidlo detekuje vodu a ono to byla pěna. Možná je to ale běžné chování. Typicky myčku takhle bedlivě nesleduji, takže ty zvuky moc neznám.

Neprovozujete to někdo takhle dlouhodobě?

 
vylučuju takový ty co se přišroubují k ponku, ponk máme ve sklepě. takže asi na elektriku.
 
jkom, prosím tě na čem meleš mák?
 
v jeromove klubu je ziveji, presunme se: http://www.okoun.cz/boards/verk
 
Ajgor Nevím, co je jediné správné,  vím, co mi chutná
Parní hrnec nemá, sušičku ovoce nemám, konec konců ani ovoce nemám, book
 
lazen na nohy, nejvice odkladany verk na svete dle pruzkumu v uk
AHA! ok, mohu tento zavrit:)
Bruno ...abys spalo, neplakalo, svy mamince  pokoj dalo
perlickova lazen nevim co je, parni hrnec taky ne, zbyly dva veverky mam, pouzivam, dobre je to.
 
"Verky" mi jako název klubu přijde hezčí.

Každopádně, pokud bude debata ve Vercích nebo ve Verku co k čemu, linknu vás do záhlaví Spotřebitele.

 
JeromeHeretic ticho prazdnejch ran,  nocni mury pijou silnej caj
Sem vyrobil duplicitni, ale mam na nej lepsi promo, tak to tam vic zije (offtopicem ofkoz) a co je na tom nejzajimavejsi, SES TAM TAKY MODERATOR! http://www.okoun.cz/boards/verk
Reakce na | Vlákno  
dr.zloduch Same shit different  day
co nám upečeš/usušíš?
 
tož vitajte