Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Koníčky a zálibyDomácí mazlíčkové

Spravuje:

Daimon

Může vás zajímatReklamaPodle mne jsou to hodná a mírná zvířátka, žádné bestie nebo příšery! Kliknutím na krajtu vstoupíte do mého hadího doupěte. Velmi pěkná stránka o všem, co tam nenajdete (a ještě mnohem víc) je Horčicova osobní stránka o hadech, mohu vám ji jen doporučit :o)) Rád poradím (budu-li vědět nebo se někde zeptám) i s chovatelskými problémy - a nestyďte se, máte-li místo krajty třeba jen užovku... :o)) Pro ANONymy, kteří to tu ještě neznají: 1) Vítejte! 2) V poště odpovědět nelze! 3) Prosím konkrétní dotazy než "Potřebuji poradit" :o))


Bertos...  
*RITCHI.. moje klávesnice mi nerozumí :-)
Bertos...  
šmarjápano nazdar RITHI starý brachu! Jak se ti daří? Co zvířata, pořád chováš? :o)
A nebo počkat x minut (x = jednotky až desítky minut).
Někdy je potřeba refreshnout (i několikrát) stránku, potom se to projeví i u konkrétního uživatele.
OK, vkládání obrázků vyřešeno. Ale proč mi to odmítá změnit ikonku?
Ke vkládání obrázků použijte Okoun Picture Uploader, který stvořil Lucifer. Po nahrání obrázku to vygeneruje rovnou i odkaz na obrázek v html.
PF 2021
Tak jsem úplně náhodou narazil na Okouna a zjistil jsem, že Daimonovo škrtiči spolu s Mageem neumřeli, ale stále žijí!!! No, vzhledem k téměř nulové aktivitě spíše jen přežívají, ale naděje umírá poslední.
Chtěl bych touto cestou popřát v této nelehké době všem chovatelům pevné zdraví, bohatého Ježíška a mnoho chovatelských úspěchů.

PS: Vůbec jsem nepřišel na to, jak se vkládají obrázky (naprosto neintuitivní) a při registraci mi to vytrvale odmítá změnit ikonku, i když jsem to zkoušel mnohokrát.

Zdravím všechny bývalé pardály z Magea a Daimona zvlášť !!! :-)))