Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Koníčky a zálibyDomácí mazlíčkové

Spravuje:

Daimon

Může vás zajímatReklamaPodle mne jsou to hodná a mírná zvířátka, žádné bestie nebo příšery! Kliknutím na krajtu vstoupíte do mého hadího doupěte. Velmi pěkná stránka o všem, co tam nenajdete (a ještě mnohem víc) je Horčicova osobní stránka o hadech, mohu vám ji jen doporučit :o)) Rád poradím (budu-li vědět nebo se někde zeptám) i s chovatelskými problémy - a nestyďte se, máte-li místo krajty třeba jen užovku... :o)) Pro ANONymy, kteří to tu ještě neznají: 1) Vítejte! 2) V poště odpovědět nelze! 3) Prosím konkrétní dotazy než "Potřebuji poradit" :o))


Bertos...  
*RITCHI.. moje klávesnice mi nerozumí :-)
Bertos...  
šmarjápano nazdar RITHI starý brachu! Jak se ti daří? Co zvířata, pořád chováš? :o)
Možná něco předělává, na obrázku má dočasně offline...
 
Tak to nevím, s tím jsem se nesetkal. Asi se něco porouchalo... :-(
Kolik je asi x minut? Vždyť to zkouším od včerejšího večera. Refreshnuto nesčetněkrát a nic, pokaždé mi to napíše, že soubor nebyl vybrán, i když jsem ho řádně odeslal. Psal jsem zprávu i adminovi, ale od včera mi neodpověděl. Asi už zdobí stromeček, nebo balí dárky.... :o)))
 
A nebo počkat x minut (x = jednotky až desítky minut).
Někdy je potřeba refreshnout (i několikrát) stránku, potom se to projeví i u konkrétního uživatele.
OK, vkládání obrázků vyřešeno. Ale proč mi to odmítá změnit ikonku?
kloaka Vaše adresa je můj   koníček.
ty bláho!
 
Ke vkládání obrázků použijte Okoun Picture Uploader, který stvořil Lucifer. Po nahrání obrázku to vygeneruje rovnou i odkaz na obrázek v html.
PF 2021
Tak jsem úplně náhodou narazil na Okouna a zjistil jsem, že Daimonovo škrtiči spolu s Mageem neumřeli, ale stále žijí!!! No, vzhledem k téměř nulové aktivitě spíše jen přežívají, ale naděje umírá poslední.
Chtěl bych touto cestou popřát v této nelehké době všem chovatelům pevné zdraví, bohatého Ježíška a mnoho chovatelských úspěchů.

PS: Vůbec jsem nepřišel na to, jak se vkládají obrázky (naprosto neintuitivní) a při registraci mi to vytrvale odmítá změnit ikonku, i když jsem to zkoušel mnohokrát.

Zdravím všechny bývalé pardály z Magea a Daimona zvlášť !!! :-)))
 
 
To vypadá, že vyhlíží oběd :o)
 
zvědavec
 
Cena je docela OK.
 
Proč líto? Pokud ho někdo vezme i s terárkem, bude i nadále tam, kde je zvyklý a to je to nejlepší, co můžeš pro hroznýše (velhada) udělat. Hroznýši jsou hodně konzervativní na své životní prostředí. Jenom chvilka stresu při stěhování a pak ta radost při návratu do svého prostředí (co je venku za sklem, to není zase tak podstatné) :o)
 
dnes som narazil v zoodome na hada+terarko v akcii za 500eur.

netusim ci to je malo alebo vela, ale prislo mi ho luto. Keby to niekoho zaujalo ... vzkaznik.
 
wiriel Beneficium beneficio provocatur  
Ten můj má taky nejradši ještě studenou, čerstvě nalévanou.
Velká žízeň
Po čištění terárka ani nepočkal, až se napustí, hned jak tam byl cm vody, tak se do toho dal :o)