Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Koníčky a zálibyDomácí mazlíčkové

Spravuje:

Daimon

Může vás zajímatReklamaPodle mne jsou to hodná a mírná zvířátka, žádné bestie nebo příšery! Kliknutím na krajtu vstoupíte do mého hadího doupěte. Velmi pěkná stránka o všem, co tam nenajdete (a ještě mnohem víc) je Horčicova osobní stránka o hadech, mohu vám ji jen doporučit :o)) Rád poradím (budu-li vědět nebo se někde zeptám) i s chovatelskými problémy - a nestyďte se, máte-li místo krajty třeba jen užovku... :o)) Pro ANONymy, kteří to tu ještě neznají: 1) Vítejte! 2) V poště odpovědět nelze! 3) Prosím konkrétní dotazy než "Potřebuji poradit" :o))


What a great idea! my friend told me they had a very memorable stay here. mold removal
 
Branimir  
 
Tak se rok s rokem sešel a opět jsou tu Vánoce a Silvestr. Takže přeji všem pohodové svátky úspěšný rok 2022 a především pevné zdraví v této covidové době..
 
Bertos...  
Je to pravda, taky mi to chybí. Všechno se to přesunulo na facebook a tam spolu lidi ve většině případů neumí komunikovat. Zase ale i tam se najde pár chovatelů, se kterými se dá rozumně poklábosit o radpostech a strastech chovatelových. No léta přibývají i u mě, ale ano pořád se tomu věnuji. Sice už v menším, ale za to jsem si dopřál a ponechal jen vzácnější druhy, nebo druhy, po kterých jsem vždy toužil. Říkám tomu takový ten terarijní důchod. :-) Taže si to už jen užívám, aniž bych toho byl otrokem :-) Jsem moc rád, že jsi se ozval a že se Ti v rámci možností daří. Hodně jsem se toho od Tebe naučil a dodnes si rád přečtu Tvoje články ;-) A co Ti vlastně zbylo? :-)
Zdravím Bertosi, jsem rád, že jsme po létech zase v kontaktu! Po ukončení Magea šlo všechno do kopru a všichni známí co tam chodili zmizeli v propadlišti dějin. Je to škoda, někdy jsem tam strávil celý večer když se nás sešlo hodně a výborně jsem se bavil. A co já? Daří se mi jakž takž, vzhledem k věku už se přece jen ozývají nějaké ty neduhy, ale i přes invalidní důchod to naštěstí beru s humorem. Chovám už jen několik vysloužilých veteránů. Do chovu už se pro svůj věk nehodí (stejně jako já) a tak hezky spolu, myslím že důstojně dožíváme. A co ty? Pořád chovatelsky aktivní?
 
Bertos...  
*RITCHI.. moje klávesnice mi nerozumí :-)
Bertos...  
šmarjápano nazdar RITHI starý brachu! Jak se ti daří? Co zvířata, pořád chováš? :o)
Možná něco předělává, na obrázku má dočasně offline...
 
Tak to nevím, s tím jsem se nesetkal. Asi se něco porouchalo... :-(
Kolik je asi x minut? Vždyť to zkouším od včerejšího večera. Refreshnuto nesčetněkrát a nic, pokaždé mi to napíše, že soubor nebyl vybrán, i když jsem ho řádně odeslal. Psal jsem zprávu i adminovi, ale od včera mi neodpověděl. Asi už zdobí stromeček, nebo balí dárky.... :o)))
 
A nebo počkat x minut (x = jednotky až desítky minut).
Někdy je potřeba refreshnout (i několikrát) stránku, potom se to projeví i u konkrétního uživatele.
OK, vkládání obrázků vyřešeno. Ale proč mi to odmítá změnit ikonku?
kloaka Vaše adresa je můj   koníček.
ty bláho!
 
Ke vkládání obrázků použijte Okoun Picture Uploader, který stvořil Lucifer. Po nahrání obrázku to vygeneruje rovnou i odkaz na obrázek v html.
PF 2021
Tak jsem úplně náhodou narazil na Okouna a zjistil jsem, že Daimonovo škrtiči spolu s Mageem neumřeli, ale stále žijí!!! No, vzhledem k téměř nulové aktivitě spíše jen přežívají, ale naděje umírá poslední.
Chtěl bych touto cestou popřát v této nelehké době všem chovatelům pevné zdraví, bohatého Ježíška a mnoho chovatelských úspěchů.

PS: Vůbec jsem nepřišel na to, jak se vkládají obrázky (naprosto neintuitivní) a při registraci mi to vytrvale odmítá změnit ikonku, i když jsem to zkoušel mnohokrát.

Zdravím všechny bývalé pardály z Magea a Daimona zvlášť !!! :-)))
 
 
To vypadá, že vyhlíží oběd :o)
 
zvědavec