Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Film a televize

Spravuje:

S_M_Lomoz

Může vás zajímatReklamaSpolumoderátorem tohoto klubu je PEEPA.


Zveme Vás na návštěvu serveru www.vecernicek.com. Ti šťastnější (a mladší) si budou moci i najít, co dávali za večerníček v den, kdy se narodili, a spoustu dalších zajímavých informací :-)


Jojo.
Kdo by neznal melodii, která každý den v 19:00 rozezní naše reproduktory u televizorů či domácích kin. (A tu druhou taky)
Snad každý na tom vyrůstal – a spousta z nás se na ně stále dívá.
Pojďme si o tom pohovořit...:-)

A které patří mezi naše nejoblíbenější?


Vyzkoušejte si své znalosti: Co víte o večerníčcích?

Ano jmenuje se to Zahrada, námět (autor knihy) Jiří Trnka, režie Břetislav Pojar, výtvarník Miroslav Štěpánek, vypravěč Karel Höger. Jedná se o ploškový film, jednotlivé epizody mají kolem 15 min, takže se zcela jistě nejedná o večerníček. Bohužel nebyly natočeny všechny díly, Pojar se se Štěpánkem rozkmotřil, takže nám zůstalo pouhých 5 dílů. Ale snad se pan profesor pojar ještě k tomuto tématu vrátí. Doporučuji koupit si audio verzi - byla vydána na LP pod názvem Kocourovy pohádky, to však již bude něsehnatelné, ale tuším, že jsem kdesi narazila na vydání na CD. Jinak film vyšel na DVD Země pohádek - dal se koupit v Levných knihách za cca 60kč.
Dobrý den, tak jsem hledal a našel jsem jen toto:http://www.cfn.cz/film/30140-zahrada. Jinak přeji pěkné svátky. Alan Hanuš
zahrada !!!!!!!!!
potřebuju poradit ... třeba nekdo z vás zná nebo ví ... Když ste byly ješte malé děti davali večerníček kreslený...nebo spíš loutkový ve kterém hrali asi 3-4 malý kluci strašne vtipné a odehrávalo se to vždy v zahradě ty díli. a ja bych potřeboval zjisti název toho večerníčku. mám právě pocit, že v názvu ta zahrada je...ale i tak sem o nem nenašel na internetu snad nikde jedinou zmínku...nechapu že takovej super večerníček nikde není :-( snad mi nekdo poradí ..nebo o nem enco ví...děkuju mooc moc kdyžtak e-mail: djovk@seznam.cz