Reklama
Nepřihlášený uživatel | Zaregistrovat se
 

Téma:

Film a televize

Spravuje:

S_M_Lomoz

Může vás zajímatReklamaSpolumoderátorem tohoto klubu je PEEPA.


Zveme Vás na návštěvu serveru www.vecernicek.com. Ti šťastnější (a mladší) si budou moci i najít, co dávali za večerníček v den, kdy se narodili, a spoustu dalších zajímavých informací :-)


Jojo.
Kdo by neznal melodii, která každý den v 19:00 rozezní naše reproduktory u televizorů či domácích kin. (A tu druhou taky)
Snad každý na tom vyrůstal – a spousta z nás se na ně stále dívá.
Pojďme si o tom pohovořit...:-)

A které patří mezi naše nejoblíbenější?


Vyzkoušejte si své znalosti: Co víte o večerníčcích?

majo mám dubovej klobouk a ve vousech roj  mý jméno je Rumcajs a to je Můj boj!
pah, až uvidíš moje starý kvarteta, zešílíš šestkrát
S_M_Lomoz Znám já jeden krásný Šrámek  nedaleko Jičína
Psa jsem vždycky jako děcko považoval za starou Bellu z Belly a Sebastiána a papoucha nevím. Jediný papouch, který mě v té souvislosti napadá, je Lórinka, která tahala pohádky čtené Štěpánkou Haničincovou.
Tohle je soudě podle Boba a Bobka, Rákosníčka a čokoládového panáčka verze někdy z konce sedmdesátých let. A rozhodně to není první vydání - tam byl Robot Emil, Buratino s klíčkem, kočka s vidličkou a mně něznámá postavička slona v dvouřadovém saku. A další a další.
 
Ally_B Sněhomůrka je náš Míla Ček 
našla jsem u známých na chatě sto let neviděný pexeso s večerníčky a zešílela jsem!!! ALE! jedno číslo chybí úplně a podle mě byla ve starší verzi jiná jednička (kačer Saturnin) a možná i některé další číslo v pozdějších letech změnili... dole vpravo jsou dva obrázky - ten pes a kanárek - který právě v té celé sadě už vystřídaly novější večerníčky. poznáte je někdo? a vlastně pár jich tam nedokážu identifikovat... znalci určitě poradí :-))) dík.
 
kuře Kaliméro
Ahoj, nevíte někdo, kde by se daly sehnat večerníčky s kuřetem Kaliméro?
 
Ahoj, nevíte někdo v kterých letech se vysílaly dva Večerníčky denně? První pro menší děti a druhý pro větší. Věra
 
Ahoj Lucko Tuto knizku hledam jiz leta a bez uspechu.Taky jsem ji mel jako malej kluk a rad bych ji opet mel.Asi z nostalgie.Mohli bychom se domluvit na jakemkoli okopirovani a poslani? Predem opravdu moc dekuji za jakoukoli snahu. Lucian Diky moc.Mail lucianruca@centrum.cz
totk by som aj rad vedel, neviem ci to nebola francuzska produkcia a, el jak sa voilal original?
Já ho taky hledám,ale nikde nic.Byl to mazec!
S_M_Lomoz Dobrý den, kolono chlápků -  čtyři dobré atmosféry do uší!
Towser.
 
Pes Poldík
Prosím vás, nevíte jaký je originální anglický název seriálu o psu Poldíkovi a jestli je vůbec někde k vidění, aspoň na youtube. U nás šel jako večerníček naposledy někdy v roce 1986. Děkuji moc.
 
Obávám se, že už nikde. Býval to můj nejoblíbenější večerníček, když jsem byl malý. a skoro nikdo už si to nepamatuje. Ale už kdysi dávno v pořadu Nad dopisy diváků říkali, že při požáru shořely všechny kopie, a obávím se, že to může být pravda a že originální dabing s Vladimírem Hrubým v hlavní roli je tak už nadobro zničen. Radek B.
Hrozinky
neviete kde by sa dal zohnat serial Kalifornske hrozinky? ked som bol maly tak som na tom strasne frcal, som si to aj nahraval na kazety ale potom sa vyhodili ...:-(
 
http://www.youtube.com/watch?v=3WL47h9rqiM
Ally_B Sněhomůrka je náš Míla Ček 
no, já mám tenhle problém teď s Bohdalkou. v tom Racochejlovi je nesnesitelná, příšerná :(
Kačer Saturnin neboli saturninova dobrodružství
Ahoj..Nevíte kde bych mohla sehnat: Kačer Saturni(česky) vůbec nikde to nemůžu najít...jenom francouzsky :(...stejně ty starší večerníčky byli lepší .. :)..když tak se ozvěte na e-mail: super.niky@seznam.cz Nikola
 
majo mám dubovej klobouk a ve vousech roj  mý jméno je Rumcajs a to je Můj boj!
cotoje.
 
Lubik r.n.1962
Večeníček
Dobrý ,,Večerníček".Dnes jsem náhodou viděl Večeníček.Čím ty malé děti krmíte! . Nechte děti v dětství,ať si užijou ,,Křemílka,Rumcajse,Amálku,Krtka,Ferdu ..........,je jich málo?? Nechte,prosím vás,děti v dětském světě,tam kde by měly být.Aspoń téch patnáct minut za den.V dnešní době mají mnohem víc poviností, než jsme měli my. Vzpomeńte si..?!Dobrou noc..?
 
Ally_B Sněhomůrka je náš Míla Ček 
Decko plakalo a chtelo "Luplechta"
 
Olol! (chápu)
majo mám dubovej klobouk a ve vousech roj  mý jméno je Rumcajs a to je Můj boj!
omg, novej večerníček mluví Jana Paulová, musela jsem odejít a zavřít dveře!